Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ljepo je vidjet ovakvo otvaranje u amera, pogotovo uz ovako povećani promet na otvaranju, gledano na prethodne dane….

ma kakav cash-r-a, 100% in

Rovovska bitka DJI na 10500 i SP na 1120.

Korkyra


Rovovska bitka DJI na 10500 i SP na 1120.

dolar je uzletio na raketno forivo $ +1,14%, zato silazna putanja

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Netko se zaigrao s dolarom, a srušio američku burzu, eto dokaz da je u svijetu velika manipulacija ali malo teže nego kod nas, jer vani je dugoročno manipulacija neodrživa ……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


evo ja lagano otvaram short na ftse……na vrijeme napiso….

evo u 15:05 napiso….pa ljudi vi ko da ništ ne kužite…..

iskrcaj na zlatu, dobar znak

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Netko se zaigrao s dolarom, a srušio američku burzu, eto dokaz da je u svijetu velika manipulacija ali malo teže nego kod nas, jer vani je dugoročno manipulacija neodrživa ……..

A ovaj što se zaigrao s američkom burzom a rušio dolar taj nije manipulator? [bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


iskrcaj na zlatu, dobar znak

Zašto misliš da je to dobar znak?



iskrcaj na zlatu, dobar znak

Zašto misliš da je to dobar znak?
[/quote]
Jesi vidio kolega Knox da se ponovo dogadja isto, po tko zna koji put.
Danas nisam ništa htio napisati, radije sam ugrizao jezik kako si mi svjetovao.

Korkyra

Neka mi netko reče zašto Ameri padaju ako je izvješće tako dobro što i je. Ovo je možda početak obrata trenda na dolje kod amera.

Sutra kupovati dolare a u utorak prodavati?


Sutra kupovati dolare a u utorak prodavati?

Zaboravih dodati…a u ponedjeljak dionice izvoznika čija se roba i usluge obračunavaju u dolaru!

New Report

Close