Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne znam kolega nisam baš siguran. Vidjet ćemo oću li kupovat. Da sam slušao ove šta su vrištali bull bio bi fino u pušioni. Ovako to ostavljam njima.

tema bull je otvorena radi iskrcaja doticnih….sad vec kupuju od vas pomalo… [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Oporavak
Stabilizira se online oglašavanje u SAD-u

•FOTO: iab.net
.Prihodi od online oglašavanja u Sjedinjenim Državama izgleda da se stabiliziraju. Na globalnoj razini također već možemo vidjeti znakove oporavka, barem u domeni "search" oglašavanja (preko tražilica).

Interactive Advertising Bureau (IAB) i PricewaterhouseCoopers izdali su priopćenje za treće tromjesečje ove godine koje pokazuje da je vrijednost online oglašavanja u SAD-u 5,5 milijardi dolara, što je 1,7 posto više nego u drugom kvartalu 2009, no i dalje je 5,4 posto niže promatrano u istom kvartalu 2008. Kao što možete vidjeti na grafikonu, veliki pad je zabilježen nakon četvrtog tromjesečja prošle godine, a prva tri kvartala ove godine su "ravna", odnosno bez velikih promjena.

Na globalnoj razini, već možemo vidjeti znakove oporavka, barem u domeni "search" oglašavanja (preko tražilica). Prihodi od online oglašavanja za četiri najveće oglašivačke kompanije (Google, Yahoo, Microsoft i AOL) povećali su se za 1,2 posto u četvrtom tromjesečju.

Google je zaslužan za sav taj rast, no još čekamo da "display" oglašavanje (preko bannera, PR članka.. i ostalo) pronađe svoje uporište.

Lako je moguće da je "search" oglašavanje samo u Sjedinjenim Državama predvodilo taj zabilježeni rast.

Ipak, sada Google počinje miješati više vizualnih elemenata u oglašavanje preko te tražilice, pa je sve teže odrediti jeli riječ o "search" ili "display" oglašavanju. Kako prenosi Techcrunch, možemo stoga možda očekivati da će to uskoro dati potreban poticaj i "display" oglasima.

NET.HR

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

S obzirom da pada

gold
nafta
dionice
sjekirice
ili skoro pa sve
osim dolara

to je panika, barem po postocima, a paničari obično loše prođu [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Gold
1.146 -3,3%
Zašto ovo pada ako je frka? Kaj to nije sigurno [lol]

who dares, wins

U americi bi minus mogao biti oko 1 posto možda i manji, jer kada je bila ona piramida od Madoffa tada je izgubljeno oko 50 milijardi dolara, pa nije bilo nikakvog pada…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ovih dana bi mogla doći ova vijest…… Dubai investicije spašene, arapske države se solidizirale i pomogle UAE…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

DAX ubrzo na nuli sada -0,20.
Ne tone kako su neki očekivali.

Korkyra


Ovih dana bi mogla doći ova vijest…… Dubai investicije spašene, arapske države se solidizirale i pomogle UAE…..

Sve to smrdi na zavjeru….A evo i zašto.
Vijest je odvno poznata a izvučena je:
1. nakon što je došlo do snažnog rasta prodaje kuća u USA
2. čekao se Kurban Bajram pa je kod muslimana totalno zatišje – nitko ništa neće dati u javnost dok ne završi praznik.


S obzirom da pada

gold
nafta
dionice
sjekirice
ili skoro pa sve
osim dolara

to je panika, barem po postocima, a paničari obično loše prođu [bye]

Moj post od jutros, CROBEX -0,21%


@sava

sviđaju mi se vaši postovi, iako ponekad mnogima se čine besmisla, ali samo nastavite, vidi se da ste čitali Tajnu, POZITIVO NAPRIJED!!! [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

dal je netko pročitao koje su banke najizloženije ovom "dubaiju"

DB, RBS, CS!

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Slatinska, Banka Brod, Kovanica i još par štedionica

New Report

Close