Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ajme gluposti.
Ljudi! Hrvatsko je gospodarstvo crklo!
Nema više!
Slijedi nam totalna katastrofa.

Ako je netko slučajno primjetio – kuna nema niti za lijek a u mjenjačnicama mi dečki vele da se sve više ulazi u euro sa malo većim sumama. Što li to buržoazja zna da mi sirote Ivanine ovčice ne znamo??? [cool]

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


Vrana @ cega si se ti najeo danas ???? [rolleyes]

Sada grizem neki prsut sa bobulama (kruh).



Pitao sam se zašto Crobex pada 8 dana a vani toliko puno raste?

Uzrok tome je pakleni plan od fond managera.

Naši fond igrači napravili su korekciju pada cijena od 8 dana i tako napravili umjetnu krizu prije normalne korekcije jer se u vrijeme naše korekcije vani dosta raslo, a sada kada se vani korigiraju vrijednosti, oni žele da kod nas vrijednosti i dalje padaju jer će tako akumilirati vrijedne dionice znam da će pokušati izazvati lančanu reakciju kako bi došlo do novog potopa cijena, i nakon toga će kupovati na dnu.

Ajme gluposti.

Ljudi! Hrvatsko je gospodarstvo crklo!
Nema više!
Slijedi nam totalna katastrofa.
[/quote]
Jel to znači da situacija nije dobra?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Ako je netko slučajno primjetio – kuna nema niti za lijek a u mjenjačnicama mi dečki vele da se sve više ulazi u euro sa malo većim sumama. Što li to buržoazja zna da mi sirote Ivanine ovčice ne znamo??? [cool]

Nisam primjetio ništa, ali navala na euro je bila usred ljeta. Tamo negdje dok je crobex bio 1800-1900 a tečaj na cca 7,3X. Pola foruma je prodavalo dionice i kupovalo eure.

Znamo kako je dalje išlo.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Ajme gluposti.
Ljudi! Hrvatsko je gospodarstvo crklo!
Nema više!
Slijedi nam totalna katastrofa.

Ako je netko slučajno primjetio – kuna nema niti za lijek a u mjenjačnicama mi dečki vele da se sve više ulazi u euro sa malo većim sumama. Što li to buržoazja zna da mi sirote Ivanine ovčice ne znamo??? [cool]
[/quote]

Gledaj, kada kuna/euro bude 6,5/1 sve kune mjenjaj u eure.

Jel to znači da situacija nije dobra?

Ne postoji vise situacija.

I ne zaboravi kupiti zemlju na Marsu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Ako je netko slučajno primjetio – kuna nema niti za lijek a u mjenjačnicama mi dečki vele da se sve više ulazi u euro sa malo većim sumama. Što li to buržoazja zna da mi sirote Ivanine ovčice ne znamo??? [cool]

Nisam primjetio ništa, ali navala na euro je bila usred ljeta. Tamo negdje dok je crobex bio 1800-1900 a tečaj na cca 7,3X. Pola foruma je prodavalo dionice i kupovalo eure.

Znamo kako je dalje išlo.

[/quote]

Apsolutno uvaženi kolega Conan. Ali vele dečki da im već par dana svako malo kapne netko sa kupovinom eura za 30 pa naviše somova. Da traje od prošlog ponedjeljka. Ne kuže niti oni zašto zato i pitam ovdje.

Sa druge strane – ovi koji kupuju eure jednom će biti u pravu.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Ne na Marsu, vec na Zemlji da bi mogao uzgajati krompir, pomidor, kupus, i bundeve za dva prasca da prezivis i zivis sit narednih 40 godina.
Lijep pozdrav!


9800 je dotaknuto(9801) koje vjerujem nećemo više nikad vidjeti. Ne treba biti posebno pametan i zaključiti da će Ameri završiti u plusu.

dugo je trajalo.
zna li se gdje mu je granica ili će biti po onoj "samo nebo zna".
"nikad ne reci nikad"

DOW
9781.58

-100.59
-1.02%

Imao bih pitanje za uvaženog i vrlo iskusnog kolegu Geronima koji je prognozirao odbijanac ( a izgleda da se dogodio probijanac ) da komentira stvari za sutra i ako je moguće uzme u obzir da je VIX danas skočio ovog trenutka skoro 8%!!! [shocked]

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

DOW
9802.21
-79.96
-0.81%
NASDAQ
2069.99
-46.10
-2.18%
S&P 500
1047.56
-15.85
-1.49%

New Report

Close