Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Uvaženi kolega Volksbank. Mislim da krivo tipujete. Ulažite malo u znanje. Odite na jubito pa upišite u srč slijedeće pojmove i poslušajte što ljudi od struke govore:

– Deflation
– Schiff

Kako si ovo dvoje uspio strpat pod isti koš? Ljudima neće bit ništa jasno. Kao da te neko pita kakvo će vrijeme bit sutra a ti veliš pogledajte na youtube -snijeg, -vrućina (ne onaj iz slaven belupa)

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Uvaženi kolega Volksbank. Mislim da krivo tipujete. Ulažite malo u znanje. Odite na jubito pa upišite u srč slijedeće pojmove i poslušajte što ljudi od struke govore:

– Deflation
– Schiff

Kako si ovo dvoje uspio strpat pod isti koš? Ljudima neće bit ništa jasno. Kao da te neko pita kakvo će vrijeme bit sutra a ti veliš pogledajte na youtube -snijeg, -vrućina (ne onaj iz slaven belupa)
[/quote]

amen,pogotovo sto doticni trubi o hiperinflaciji [proud]

27.10.2009 15:00 Consumer Confidence Listopad 53,5 53,1 !!! ZA 2 MINUTE

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Uvaženi kolega Volksbank. Mislim da krivo tipujete. Ulažite malo u znanje. Odite na jubito pa upišite u srč slijedeće pojmove i poslušajte što ljudi od struke govore:

– Deflation
– Schiff

Kako si ovo dvoje uspio strpat pod isti koš? Ljudima neće bit ništa jasno. Kao da te neko pita kakvo će vrijeme bit sutra a ti veliš pogledajte na youtube -snijeg, -vrućina (ne onaj iz slaven belupa)
[/quote]
Iz Slavena ima tvrdo č! [proud]

Consumer Confidence Fell in October From the Previous Month (story developing)

e hebi ga

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Consumer Confidence Fell in October From the Previous Month (story developing)

I odmah DOW i DAX u minus…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

instantno, da, automatska trgovina podešena na objavu

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Najbolji podatak jeste cijena nekretnina ona je veća nego prošli mjesec, a potrošačko povjernje se lako popravi kada kuću ili nekretninu možeš skuplje prodati, stoga je važniji rast cijena nekretnina.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Najbolji podatak jeste cijena nekretnina ona je veća nego prošli mjesec, a potrošačko povjernje se lako popravi kada kuću ili nekretninu možeš skuplje prodati, stoga je važniji rast cijena nekretnina.

istina no CC im je pao s 53,4 na 47,7 što nije malo obzirom da su očekivali porast. nadajmo se da će prožvakati to, korigirali su se zadnjih dana.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

kad im izlaze podaci o bdp-u


kad im izlaze podaci o bdp-u

Četvrtak 13:30 po našem vremenu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


kad im izlaze podaci o bdp-u

Već se računa sa rastom od 3%.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close