Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/svijet/bernanke-poslijepodne-objavljuje-recesija-vjerojatno-zavrsena,56802.html

IMa tko link za bernakea u živo? Govor počeo u 14.10 po našem vremenu. Odmah smo pozelenili! [thumbsup]

Sorry to je neki barker a ne bernake. Prebrzo sam prelistao stranicu.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


što se čeka što ne krene ili dolje ili gore
nešto je u u zraku

Možda ovo:

FED
Ben Bernanke poslijepodne objavljuje da je recesija vjerojatno završena
Autor/izvor: SEEbiz / Hina
WASHINGTON – Predsjednik američke središnje banke Fed Ben Bernanke i njegovi kolege danas poslijepodne zaključuju svoje dvodnevno redovito mjesečno zasjedanje, s kojeg se očekuje da će objaviti kako je recesija u SAD-u vjerojatno završila.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Silvestar, 23.09.2009. u 15:11
Alabama

Ma koji f… Bernanke? Mi se igramo sa šibicarima ovdje, spalit će nas sve

Intel i Microsoft fino drže Dow [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

TD Securities lifts global growth forecast to 3.8%

SAN FRANCISCO (MarketWatch) — Economists at TD Securities on Wednesday raised their global growth forecast for next year by a full percentage point, to 3.8%, saying they anticipate an economic rebound coming about one quarter earlier than previously forecast. Plus it will be twice as strong and long as they earlier thought. "For those who have forgotten what good news looks like, that is it," they wrote in a report. They expect the global economy to shrink 1.1% this year, nearly a point less than they predicted in June. U.S. real gross domestic product should rise 2.4% next year, driving it towards its strongest post-recession recovery since the 1980s. Canadian real GDP should expand 2.5% next year, they said.

2:15 PM FOMC Rate Decision Sep 0.25% 0.25% 0.25%

Kamate ostale iste!!!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Ode DJ preko 9900…no krasno…sutra su na 10000 a mi vrit..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Stvarno koji smo mi jadnici. Narod za *urac. Pa mi bi stvarno ako ovi krenu nizbrdo mogli i nazad na 1500 koliko smo smiješni.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

???????????????????????????? USA?
jel’ to “ono”!

A što izvode ovi kauboji. čemu ovakva reakcija i pad.

Korkyra

New Report

Close