Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Burze u regiji: Rast likvidnosti podigao cijene dionica

Od početka godine su dionice na srpskom tržištu kapitala poskupile za 46 posto, a viši rast su imale samo vrijednosnice na dvije crnogorske burze (87 posto), na turskoj burzi (75 posto) i na rumunjskoj za 50 posto. Istovremeno su dionice na Zagrebačkoj burzi porasle za ‘samo’ 28 posto

Bankamagazin EVO MALO REGIJE [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kladim se na 5000 bodova najkasnije za godinu dana!

DAX 5.742,00 ODEEEE
[thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Zahtjevi su sve glasniji, i Kineski i Ruski, a Iran je prvi nešto konkretno napravio, a ako se za njim povedu neki drugi, dominacija USD bi se mogla polako početi urušavati

Sumnjam da je pravo vrijeme za to! Ako s tim krenu onda se možemo pozdraviti sa oporavkom koji još nije niti započeo (lokalno nešto sitno, pa bilo bi smiješno da nakon silnih bilijuna naštampanog novca nema nekakvog efekta) !

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Trenutni kontinuirani rast na svjetskom tržištu kapitala, bez značajnijih korekcija (osim na kineskom), odraz je da nešto jako ne štima.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Burze u regiji: Rast likvidnosti podigao cijene dionica

Od početka godine su dionice na srpskom tržištu kapitala poskupile za 46 posto, a viši rast su imale samo vrijednosnice na dvije crnogorske burze (87 posto), na turskoj burzi (75 posto) i na rumunjskoj za 50 posto. Istovremeno su dionice na Zagrebačkoj burzi porasle za ‘samo’ 28 posto

Bankamagazin EVO MALO REGIJE [wink]

Ovo je stvarno da se čovjek zamisli.
Zar smo mi zadnja rupa na svirali?
Zemlja koja je pred EU ( sad kad smo odblokirani ).

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


DAX 5.742,00 ODEEEE
[thumbsup]

A crobex ?

I regija u plusu. Očito kod nas ima najviše drhtavaca. samo nek ih se otresemo, pa onda letimo prema 3000 bodova. [thumbsup]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Si pročitao danas da je regija rasla ove godine od 50 do 90 % a mi samo 28??? Smo toliko lošiji od Srbije, crne gore, turske, rumunjske…

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Si pročitao danas da je regija rasla ove godine od 50 do 90 % a mi samo 28??? Smo toliko lošiji od Srbije, crne gore, turske, rumunjske…

Kolega crobex je od dna rastao nešto manje od 80% tako da to i nije baš mala zarada za one pametne koji su kupovali, ja se nadam da ste među njima.

To su Dinkec i društvo otišli po regiji trošiti našu lovu, a nas ostavili da se kupamo u ovoj zg kaljuži. E sad, možemo i mi za njima ili ih možemo molit da se vrate…
[lol] [lol]

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Si pročitao danas da je regija rasla ove godine od 50 do 90 % a mi samo 28??? Smo toliko lošiji od Srbije, crne gore, turske, rumunjske…

Kolega crobex je od dna rastao nešto manje od 80% tako da to i nije baš mala zarada za one pametne koji su kupovali, ja se nadam da ste među njima.
[/quote]
U članku se govori ove godine a ne od dna.
Belex ti je rastao od dna ohohhoho. Od 330 bodova do danas 835. Koliko je to %? Cca 160%!
neznam da li se pravite(ne samo vi) ludi ili nemate elementarnog znanja o dionicama.

New Report

Close