Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

E ovo je sada ono što nam je trebalo, USA pojačava minus i samo da ga održi da bog da da ga pojača, dok EU burze ne zatvore.
Onda smo sutra na konju i u zelenilu.
Kao što sam jučer napisao, a vidim da sam obrisan, Plakata će ošišani.


E sada kada su EU burze maksimalno zaronile u crvene radi Indijanaca, sada će se polaka početi vraćati.

Korkyra

Brodari USA na ovakav minus se jako dobro drže, znači sidro prčka po dnu.

Korkyra


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

E ovo je sada ono što nam je trebalo, USA pojačava minus i samo da ga održi da bog da da ga pojača, dok EU burze ne zatvore.
Onda smo sutra na konju i u zelenilu.
Kao što sam jučer napisao, a vidim da sam obrisan, Plakata će ošišani.


aha korekcija SP do 980


Ja sam za svoj post dobio 1 a ti 100.
Koja ironija.
No ja sam u cashu i sutra kupujem polagano, a ti ne.hehehehe

Ljudi up trend je tu, ali i index mora malo pasti da bi mogao opet rasti.
Navečer ću vam reći neke stvari (info uživo iz USA)

Gle rista, ja sam ono što sam mislio kupio još odavno, a drago mi je da si i ti odlučio kupovati, želim ti sreću.
Neki dan nije bio nikakav ozbiljniji zaron u US, međutim ovaj danas je poprilično ozbiljan.
I ja vjerujem da je up trend i da će nakon ove preprodaje u US, koja će možda biti prevladavajuća ovaj mjesec, nastaviti up trend.

Što se tiče ove tvoje najave za večeras (info uživo iz USA) – samo ti daj, to se ovdje traži, pogotovo ako je vijest dobra, jer loših vijesti ne manjka !

halfte trinken, halfte Šarcu geben



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

E ovo je sada ono što nam je trebalo, USA pojačava minus i samo da ga održi da bog da da ga pojača, dok EU burze ne zatvore.
Onda smo sutra na konju i u zelenilu.
Kao što sam jučer napisao, a vidim da sam obrisan, Plakata će ošišani.


aha korekcija SP do 980
[/quote]
I koliko je to onda još, i po meni je iznad 990, a ne koliko si ti napisao.
Čemo da vidimo.U svakom slučaju prčkaju po dnu.

Korkyra

Ford says vehicle sales rose 17% in August, benefiting from the Cash for Clunkers trade-in program.

zanimljivo je to što ameri padaju ko kruške a večina izvješća i ovaj i prošli tjedan je bolja od očekivanja…….

ISM index
prior 48.9
expected 50.5
actual 52.9

better than expected

PENDING HOME SALES:
PRIOR 3.6
EXPECTED 1.5
ACTUAL 3.2

BETTER THAN EXPECTED

JUČER:Chicago PMI
PRIOR 43.4
EXPECTED 48
ACTUAL 50

BETTER THAN EXPECTED


zanimljivo je to što ameri padaju ko kruške a večina izvješća i ovaj i prošli tjedan je bolja od očekivanja…….

A što ti misliš da se tamo ne šišaju ovce.

Korkyra

Misliš u Australiji?
Ljudi moja , pa 8 mjeseci je raslo, mora barem nekih 20-tak % se iskorigirati prema dolje. I kod nas isto bez obzira što nije tako raslo kod nas ali mi imamo Jacu. [undecid]

New Report

Close