Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sada se stvorio u svijetu osjećaj da treba što prije uči u dionice jer je kao kriza iza nas. Nije mi baš uvjerljiv taj oporavak, a pogotovo ne tako nagli. Sugeriram na opreznost. Vidim da kod nas slabi taj utjecaj svjetskih indeksa jer su tek sada ljudi shvatili u kakvoj smo banani. Eto, Dax je skoro na +1.0% pa se možda i kod nas malo zazeleni, no i ne mora biti.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


Sada se stvorio u svijetu osjećaj da treba što prije uči u dionice jer je kao kriza iza nas. Nije mi baš uvjerljiv taj oporavak, a pogotovo ne tako nagli. Sugeriram na opreznost. Vidim da kod nas slabi taj utjecaj svjetskih indeksa jer su tek sada ljudi shvatili u kakvoj smo banani. Eto, Dax je skoro na +1.0% pa se možda i kod nas malo zazeleni, no i ne mora biti.

a samo sat kasnije DAX je 0.20

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Prema ovome što rade ovih dana na ZSE, jao ga se nama ako Ameri uđe u bilo kakvu korekciju.

Korkyra

http://www.seebiz.eu/hr/analize/dolar-tone-zbog-sve-svjetlije-perspektive-gospodarstva,52057.html

Porastao optimizam investitora vezan uz perspektivu gospodarstva euro-zone
Gospodarstvo euro-zone najvjerojatnije će se prestati stezati zaključno s prvom polugodištem tekuće godine, najavljuju neki ekonomski analitičari.

Do sada još nisam vidio ovakav optimistaičan scenario. Koliko se sjećam najoptimističnije prodnoze
su govorile o oporavku u drugom polugodištu ove godine.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
Prema ovome što rade ovih dana na ZSE, jao ga se nama ako Ameri uđe u bilo kakvu korekciju.

Nemaš brige. Mi smo ti majstori za sve situacije. Evo cijeli svijet ide prema gore već tri tjedna, a
mi stagniramo. Malo prije pogledam Europa iz + otišla u -, a mi opet u istom trenutku prepolovili minus. Nema što, pravi umjetnici.


http://www.seebiz.eu/hr/analize/dolar-tone-zbog-sve-svjetlije-perspektive-gospodarstva,52057.html

Porastao optimizam investitora vezan uz perspektivu gospodarstva euro-zone
Gospodarstvo euro-zone najvjerojatnije će se prestati stezati zaključno s prvom polugodištem tekuće godine, najavljuju neki ekonomski analitičari.

Do sada još nisam vidio ovakav optimistaičan scenario. Koliko se sjećam najoptimističnije prodnoze
su govorile o oporavku u drugom polugodištu ove godine.

Ovakve nebuloze jasan su signal razumnom čovjeku za bijeg s TK

Hell is Empty and all the Devils are Here

Uopće je bespredmetno raspravljati o utjecaju vanjskih indeksa, kada su vodeći svjetski indeksi predmetom manipulacija neviđenih razmjera:

http://market-ticker.denninger.net/archives/1259-High-Frequency-Trading-Is-A-Scam.html

Hell is Empty and all the Devils are Here


Uopće je bespredmetno raspravljati o utjecaju vanjskih indeksa, kada su vodeći svjetski indeksi predmetom manipulacija neviđenih razmjera:

Pa to si dobro rekel.Kad smo žbog njih padali u ovu grabu bili smo zmanipulirani.Mesto nam je puno daleč od ovog.Za post sam ti dal jedinicu jel traljavo manipuliraš [wink]

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!

DAX se danas kirurski precizno odbio od 5301 pt. ia kao to je slucajno…..tako da i nas CROBI ne stagnira slucajno…. [cool] jos moraju kamikaze prodavati…. [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


tako da i nas CROBI ne stagnira slucajno

Nisam te razumel daj se pojasni.Očeš implicirat da se crobexom manipulira? [wink]

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!


Uopće je bespredmetno raspravljati o utjecaju vanjskih indeksa, kada su vodeći svjetski indeksi predmetom manipulacija neviđenih razmjera:

http://market-ticker.denninger.net/archives/1259-High-Frequency-Trading-Is-A-Scam.html

Da, da… I sad zamisli o kakvim se ogromnim manipulacijama radi ako su procjene da je preko 50% trgovinskog volumena zbog takvih programa.

Ameri u samo par minuta prepolovili minus sa otvaranja. Ne bi me čudilo da i danas zatvore u plusu.

New Report

Close