Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Eu već u minusu oko 1%
Futures -0.50%
Dobro je da danas ne radimo,jer bi sigurno sada već bili u minusu oko -2%,a sutra ….

sutra će se višestruko nadoknaditi zato. [bye]
[/quote]
Mora da bi tebi odgovaralo, samo pazi da te sutra ne izvrne na leđa.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

BELEX15 575,46 +0,58%
Evo komšiluk završio u plusu, pa ti sad pogodi šta nam nosi sutrašnji dan.

who dares, wins

A joj gdje su ovi amerikanci i europljani od nas…kakve su to tamo mini korekcije od -1,5 ili -2,5%? Šta je to? Ma bezveze…

Nemaju oni pojma šta je korekcija, s ovakvih 2,5% minusa kod nas započinje svako otvaranje zadnjih 2 tjedna. Pa na to smo se navikli još od prošle godine. Nije se teško sada podsjetiti…

A prave su naše korekcije -5,2% ili -6,8% ili -7.4%. Tako to mi Hrvati radimo, mi smo najbolji u svemu: i u nogometu i u rukometu i u bull marketu i u korekcijama…mi smo uvijek prvi u svemu…Mi barem duplo više pretjerujemo i u čemu treba i u čemu ne treba…Zašto? Zato što smo najbolji i najpametniji…
[cool]
[sealed]


A joj gdje su ovi amerikanci i europljani od nas…kakve su to tamo mini korekcije od -1,5 ili -2,5%? Šta je to? Ma bezveze…

Nemaju oni pojma šta je korekcija, s ovakvih 2,5% minusa kod nas započinje svako otvaranje zadnjih 2 tjedna. Pa na to smo se navikli još od prošle godine. Nije se teško sada podsjetiti…

A prave su naše korekcije -5,2% ili -6,8% ili -7.4%. Tako to mi Hrvati radimo, mi smo najbolji u svemu: i u nogometu i u rukometu i u bull marketu i u korekcijama…mi smo uvijek prvi u svemu…Mi barem duplo više pretjerujemo i u čemu treba i u čemu ne treba…Zašto? Zato što smo najbolji i najpametniji…
[cool]
[sealed]

Barem imamo najmoćniji VIX u svijetu, to je naš cilj [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

kakav pokolj u europi, pa ovo je pravi užas [embarass] …bojim se sutra upaliti monitor [cry]
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe


kakav pokolj u europi, pa ovo je pravi užas [embarass] …bojim se sutra upaliti monitor [cry]
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

neboj se, kolega sampras kaže da je sve u redu i da neće biti korekcije [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Vidim da su pojedinci proveli vikend na forumu. Svaka čast! Pa nema šanse da mi ne potonemo barem 3% odmah u startu.
Ameri,dax,bdi sve u minusu.
A hoćemo li se oporavit od startnog minusa ovisit će ostatku svijeta. Mogli bi nas građevinari malo podići.
Al u plus ne vjerujem.

idući tjedan će bit bolje...

Pa da, šta ima tu toliko loše i ako otvorimo u debelom minusu? Postaviš se sutra lijepo nekoliko posto ispod donje granice blokade (najbolje na -15%) i samo čekaš da raja krene u prodaju…a onda kada Crobex bude sve skupa na nekih -10%, znači oko 1730 bodova, e onda si ti kralj jer kupuješ jeftino…

Sve je to tako jednostavno…ipak, koliko god to bio grozan indeks, ne gubi Crobex baš toliko često na vrijednosti 25% u 2 tjedna, pa je ovo izvrsna prilika, i naravno da je onda za očekivati i da će malo narasti kada toliko rokne…

Egzodus masovnih razmjera iz papira………………….. [smiley]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ako ovi ameri nastave ovako padati, odraditi ce pad do 880 i onda se odbiti …
a mi danas nismo radili… [lol]

njihov 880 posataje nas 1880.
[thumbsup]

Trichet državama: Povećajte poreze, ljudi nisu glupi, shvatit će!
Business.hr
22.06.2009 13:33

Predsjednik Europske središnje banke Jean-Claude Trichet izjavio je da vlade u eurozoni moraju reducirati svoje proračunske deficite najkasnije do sljedeće godine ako očekuju oporavak ekonomije.

Ovo mi je super. Poceli su nam laskati [lol]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Neznam o čemu pričate. Ameri nisu zadnjih mjesec dana ništa ni pali pa je bilo i vrijeme da se malo skorigiraju a mi smo za to vrijeme riknuli cca 25%. [shocked]

New Report

Close