Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kaj ovaj Dax bez Amera ni sam ne zna kud će i kamo će?

equilibrium ponude i potražnje.

to može tako trajati tjednima … uz lagani rast ili pad

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

Ne znam da li pratite, ali trenutno indexi u USA skaču iz crvenog u zeleno i natrag nekoliko puta u minuti, s tim da se ipak dulje drži u crvenom.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Kakav fucking pokolj u europi, pa što je ovo danas??? Bojim se da smo ponovo zašli u doba medvjeda, padovi su brutalni,a drugi dan nešto malo zelenila, pa opet brutalno padamo. loše mi to sve skupa izgleda [embarass]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

hahaha….ameri u direkt u polje kelja

Prodajem jeftino, kupujem skupo.


Kakav fucking pokolj u europi, pa što je ovo danas??? Bojim se da smo ponovo zašli u doba medvjeda, padovi su brutalni,a drugi dan nešto malo zelenila, pa opet brutalno padamo. loše mi to sve skupa izgleda [embarass]

gdje je pokolj?

http://finance.yahoo.com/echarts?s=%5EGDAXI#symbol=%5EGDAXI;range=6m

Prodajem jeftino, kupujem skupo.


Kakav fucking pokolj u europi, pa što je ovo danas??? Bojim se da smo ponovo zašli u doba medvjeda, padovi su brutalni,a drugi dan nešto malo zelenila, pa opet brutalno padamo. loše mi to sve skupa izgleda [embarass]

je, svarno brutalno. SP je pao za 5% od lokalnog maximuma. pravi pokolj, nema šta. mislim da bi bilo dobro da se što više rasproda dionica na ZSE. nema veze ako su 30% niže od prije koji tjedan, mislim da bi bilo dobro da se još više rasproda po bidu. to je jako bitno i što više toga, to bolje. Kolega Fiuman, stotka za vas.

I'LL BE BACK

Sutra slijedi:
– tjedni izvještaj o nezaposlenima prije početka trgovanja.
– Indeks vodećih ekonomskih pokazatelja u svibnju je na redu ubrzo nakon početka trgovanja.
– The Philadelphia Fed indeks, regionalni podaci o proizvodnji.

Tajnica trezora Timothy Geithner svjedoči pred House Financial Services Committee o tome kako Obamina administracija planira restrukturirati financijske regulatorne sisteme.
Četvrtak također donosi rasprave o bankrotu GM-a u New Yorku.

Žalosno da moram pratiti američke vijesti kako bih znao što nas čeka. [sad]

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Housing Steadies

The housing recession that triggered the credit crisis and global slump is showing signs of bottoming as sales and construction have stabilized near historically low levels.

A Commerce Department report on June 16 may show housing starts last month rose 5.9 percent to a 485,000 annual pace from the prior month’s five-decade low, while permits rose to 509,000 from the prior month’s record low of 498,000.

Builders are still hurting after having to mark down prices in an effort to spur demand. Toll Brothers Inc. and Hovnanian Enterprises Inc. last week both reported their second-quarter losses exceeded analysts’ estimates.

“There is no question we’ve come down a pretty steep hill,” Michael Feder, chief executive officer of Radar Logic Inc., a research and analytics company that tracks home prices, said in a Bloomberg Television interview on June 10. Still, stabilization in home values in recent months is “in great contrast to last year,” he said.

Figures from the Conference Board may point to recovery later in the year. The New York-based private research group’s index of leading economic indicators, due June 18, probably rose for a second month in May, according to the survey median. It would be the first back-to-back increase since September-October 2006. The gauge signals the direction of the economy over the next three to six months.

U Americi je sve počelo, od tamo kreće i oporavak.. [thumbsup]
Pratite Bloomberg 18.06. biti će štošta jasnije.
Mislim da nas čeka zanimljivo ljeto.


sutra je 18.06 hm hm sto li nas ceka…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Barak Husein Obama ubio muhu!!!! [thumbsup] Gledajte kako to utječe na burzu [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golubv a sto da je ubio dvije…. [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

sutra je 18.06. dan za metak [lol] [lol]
valjda bu sutra bolje…
samo neka se prometi nastave povečavati kao danas pa bu dobro (barem amerima ako nebu nama)..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



@golubv
a sto da je ubio dvije…. [lol]

..vidio sam svojim očima……ležala je na leđima…mrtva….gurnuo ju je nogom..(valjda je pomislio da glumi)..ali ništa,ne mrda…odmah nakon toga burza zelena…futurači zeleni [thumbsup] Tri put hura za Huseina..hura…hura…hura…jes ve ken [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close