Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

The Dow Jones took another nose dive into the close for the second straight day on Tuesday. The good news is support at 8500 held on a closing basis but the bad news is the rally is showing some cracks. Watch how the stock market reacts after the Obama speech on regulation tomorrow. After 8500, look for a retest of 8332 which is the 50 day moving average…this level HAS to hold!!!! For More Technical Analysis – Go Here

Situacija = DOW Jones
8.508,00

Ne miriši mi na dobro……..

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

CSI 300 INDEX 3,010.59 49.37 1.67%
Evo glavni kineski indeks se je odbio 100% od svog dna u 12mj. i sad je na razini od prošloga ljeta.
A gdje smo mi…

who dares, wins

Dax smanjio minus za pola.

DB-DAX Realtime Chart Indikation
Realtime:
4.855,00
-0,73%
Vortag: 4.890,72

Možda bi mogao i u plus ako ameri budu dobri.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


CSI 300 INDEX 3,010.59 49.37 1.67%
Evo glavni kineski indeks se je odbio 100% od svog dna u 12mj. i sad je na razini od prošloga ljeta.
A gdje smo mi…

Kina i dalje ima gospodarski rast samo umanjen. A gdje smo mi? Mozda ti tu lezi odgovor

"Oil prices strike new high for 2009"

http://finance.yahoo.com/news/Oil-prices-strike-new-high-apf-15494518.html

Oil prices at one point spiked to $71.79.

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/dolar-oslabio-zbog-fed-ovih-komentara,48502.html
[thumbsup]


http://www.seebiz.eu/hr/analize/dolar-oslabio-zbog-fed-ovih-komentara,48502.html
[thumbsup]

NEW YORK – Guverner američke središnje banke Warsh komentirao je kako vidi pozitivan pomak u realnom gospodarstvu te da nema razloga za naprasno povlačenje dioničkog tržišta ili paniku bilo kakve vrste.

Tako je! [thumbsup]

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



1123 komada na kupnji ATPL jedan nalog, netko se ne šali.

Samo se je šalio.
[/quote]
…možda se nije šalio već je tjerao kupnju iznad seba pa im prodavao polako… ali smiješno je gledati kako Ameri svojim futuresima reguliraju EU…malo, malo crveni-malo, malo zeleni…a DAX gore-dole…SMIJEŠNO…ipak su Ameri za Eu i dalje velesila…znaju oni što rade…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Fedex Earns 64c Ex-Items on Revenue of $7.85 Billion. Operating Environment in First Two Quarters of 2010 Seen Difficult (story developing)

Bolje od očekivanog, ali outlook je loš. Futuresi lagano pali, vidjet ćemo.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Kaj ovaj Dax bez Amera ni sam ne zna kud će i kamo će?

who dares, wins


Kaj ovaj Dax bez Amera ni sam ne zna kud će i kamo će?

Naravno da ne zna, a Crobex ne zna kamo bi ako ne vidi USA i DAX [tongue]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close