Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ne slušajte governora, sad samo kupujte što više dionica, utucite i zadnji keš. vrlo važno što rastu rate kredita, što svakih 15 dana gorivo ode gore još 3-4 % gore, što zemljom hara nelikvidnost, to je sve nebitno, samo kupujte, zadužite se, prodajte kuće i stanove i sve utucite u dionice [thumbsup]

Mislim da bi bilo puno bolje da rasprodaju, a ne da kupuju. pogotovo kad commoditiesi i nafta rastu već mjesecima. Bolje da imaju cash uoći hiperinflacije na svjetskim tržišima. šta će im bezvrijedni i skupi papiri ispod i oko booka. Ne bih nikada nekoga pozvao na kupnju. Ja bih zaista volio da rasprodaju. al ozbiljno to mislim… u 2008, u RH je sve bilo lijepo,i izvješća i likvidnost i sve, pa je index roknuo 80%. ne znam što mu bi…mora da smo se plašili recesije u USA jer kod nas još nije bila ni u povojima. Sad treba prodavati dionice, kad je došla kod nas…nemojte slušati Dimu, prodajte dionice… odmah sutra po bidu!!

I'LL BE BACK



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ne slušajte governora, sad samo kupujte što više dionica, utucite i zadnji keš. vrlo važno što rastu rate kredita, što svakih 15 dana gorivo ode gore još 3-4 % gore, što zemljom hara nelikvidnost, to je sve nebitno, samo kupujte, zadužite se, prodajte kuće i stanove i sve utucite u dionice [thumbsup]

Mislim da bi bilo puno bolje da rasprodaju, a ne da kupuju. pogotovo kad commoditiesi i nafta rastu već mjesecima. Bolje da imaju cash uoći hiperinflacije na svjetskim tržišima. šta će im bezvrijedni i skupi papiri ispod i oko booka. Ne bih nikada nekoga pozvao na kupnju. Ja bih zaista volio da rasprodaju. al ozbiljno to mislim… u 2008, u RH je sve bilo lijepo,i izvješća i likvidnost i sve, pa je index roknuo 80%. ne znam što mu bi…mora da smo se plašili recesije u USA jer kod nas još nije bila ni u povojima. Sad treba prodavati dionice, kad je došla kod nas…nemojte slušati Dimu, prodajte dionice… odmah sutra po bidu!!
[/quote]
Da li tebi, kolega ovi iz INA-e uredno plaćaju za obavljene obaveze?

...biti najbrži čovijek na svijetu...


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

nikkei 10 000+

kina već ravno 7 mjeseci čisti bull. iz high-a u high…

samo polako,bilo bi jaaakodobro da što više grafova gleda u ponor, pa da se fino rasproda… pa makar i sruše index, još nek se rasproda ovi kaj su ušli na 2300 što su krahirali čekajući od 1300 i odrade stopp losseve, e oni još dok završe rasprodaju, izgube i to malo imovinice što im je ostalo pa da fino nastavimo dalje… jako je bitno da se što više sada rasproda… ne šaljite up targete, samo down…pogledajte ovog Markoo-a. ja mu dajem stotice. vidjet ćete kako će to biti lijepo… samo nek se prodaje… [thumbsup]
[/quote]


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ne slušajte governora, sad samo kupujte što više dionica, utucite i zadnji keš. vrlo važno što rastu rate kredita, što svakih 15 dana gorivo ode gore još 3-4 % gore, što zemljom hara nelikvidnost, to je sve nebitno, samo kupujte, zadužite se, prodajte kuće i stanove i sve utucite u dionice [thumbsup]


AJME DECKI KOJA BORBA BIKA I MEDJEDA…..DIMO JE JEDINI O(P)STAO OD DEZURNIH KATASTROFICARA I PROMJENIO JE PLOCU….STO NAM TO GOVORI??????? [embarass]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


+pobjeda
kako će do 1000 sa ovakvim prometom
DJI Volume: 114.03M
INX Volume: 2.56B

[thumbsup] [thumbsup]
Preko veze!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/svijet/mmf-prognoza-rasta-za-2010.-podignuta-na-2%2c4%25,47930.html

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Rast europskih dionica produžen na treći dan

http://www.poslovni.hr/118781.aspx

Eto oni rastu dok mi praznikujemo…

Ameri isto rastu…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

ANX 0.23 +0.02 +9.64%
Evo neki farmaceut već sada 20 milja prometa, a promet mu je inače oko 3,5. Eto gdje završi lova iz brodara.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Zanimljivo, USA brodari u blagom minusu, a indeksi im u plusu, a BDI u rastu, prema čemu se oni ravnaju da mi je znati, ATPL je kraljica logike i razuma naspram ovih

Logika amera je drugačija od naše iz prostog razloga što su oni ogromno tržište.Ameri imaju puno sektora, a to znači da imaju veliku mogučnost selidbe kapitala iz sektora u sektor, u takvim okolnostima dionice u dobrim sektorima znaju padati zato što u nekom drugom sektoru se očekuje ekspanzija dobiti u kratkom roku pa investitori svjesno idu u minus 2-5% da da bi u drugom sektoru zaradili 20%. Relativno sam kratko na Tk ali primjetio sam takve pojave i kod nas.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Zanimljivo, USA brodari u blagom minusu, a indeksi im u plusu, a BDI u rastu, prema čemu se oni ravnaju da mi je znati, ATPL je kraljica logike i razuma naspram ovih

Možda znaju nekakve stvari koje mi tek trebamo saznati
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d5edbe0a-e826-4080-93b2-72cbf2300cc6
Ako rikne najbogatija država, što če biti sa onim siromašnijima.
Imam osjačej da su našu burzu preuzeli manipulatori.

SLAVONAC (malo san maka)

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



Zanimljivo, USA brodari u blagom minusu, a indeksi im u plusu, a BDI u rastu, prema čemu se oni ravnaju da mi je znati, ATPL je kraljica logike i razuma naspram ovih

Možda znaju nekakve stvari koje mi tek trebamo saznati
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d5edbe0a-e826-4080-93b2-72cbf2300cc6
Ako rikne najbogatija država, što če biti sa onim siromašnijima.
Imam osjačej da su našu burzu preuzeli manipulatori.
[/quote]
Najveća države u povijesti civilizacija su propadale, a svijet je išao naprijed. Kolega ne širite paniku i nemoj te se brinuti za Kalifoniju za to je zadužen Terminator. Ameri su u zelenom i to je bitno, a u zelnom su i neki veliki brodari kao DSX i NM, provjerite, DRYS Vam nije mjerilo.


Najveća države u povijesti civilizacija su propadale, a svijet je išao naprijed. Kolega ne širite paniku

Nakon propasti rimskog carstva slijedio je mračni srednji vijek. Ide svijet nekad i unatrag.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Najveća države u povijesti civilizacija su propadale, a svijet je išao naprijed. Kolega ne širite paniku

Nakon propasti rimskog carstva slijedio je mračni srednji vijek. Ide svijet nekad i unatrag.
[/quote]
kak me živicra kad je u filmovi o srednjem vijeku vrijeme uvijek oblačno, maglovito, tmurno…
ko da u 1000 nije bio jedan sunčan dan! [sad]

New Report

Close