Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bacite oko malo i na vix,index straha je cini mi se i dalje u padu… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Rast maloprodaje, pad zaliha….sve za 5+!!
Posebice pad zaliha me veseli.


bacite oko malo i na vix,index straha je cini mi se i dalje u padu… [thumbsup]

istina ali mi se cini da ima par svjecica koje slice na shooting stars. pogotovo ona od 05.06.

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


Rast maloprodaje, pad zaliha….sve za 5+!!
Posebice pad zaliha me veseli.


sava to ti je megadruk. trust me

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd



Rast maloprodaje, pad zaliha….sve za 5+!!
Posebice pad zaliha me veseli.


sava to ti je megadruk. trust me
[/quote]

istina, i ja velim… ljudi, samo prodajite… molim vas[pray]… slušajte gosina Jozu i prodajte sve!! ozbiljno mislim, ne zezam se. prodajte to malo imovinice što ste kupili na 2300 vidite da pada i spasite se… što prije rasprodate to bolje za vas, a i za mene. zato vas molim odmah sutra rokanje po bidu, nemojte čekati…odmah prodajte! [thumbsup]

Da je bar što više ekipe poput Joze, to bi bilo jaaako dobro.

jednostavno morate rasprodati, jer ako ne rasprodate i ne srušite index, nema od svega toga ništa. [bye]

I'LL BE BACK



Rast maloprodaje, pad zaliha….sve za 5+!!
Posebice pad zaliha me veseli.


sava to ti je megadruk. trust me
[/quote]

Ali i Foreclosure filings padaju; initial claims padaju, kamata raste……




Rast maloprodaje, pad zaliha….sve za 5+!!
Posebice pad zaliha me veseli.


sava to ti je megadruk. trust me
[/quote]

istina, i ja velim… ljudi, samo prodajite… molim vas[pray]… slušajte gosina Jozu i prodajte sve!! ozbiljno mislim, ne zezam se. prodajte to malo imovinice što ste kupili na 2300 vidite da pada i spasite se… što prije rasprodate to bolje za vas, a i za mene. zato vas molim odmah sutra rokanje po bidu, nemojte čekati…odmah prodajte! [thumbsup]

Da je bar što više ekipe poput Joze, to bi bilo jaaako dobro.
jednostavno morate rasprodati, jer ako ne rasprodate i ne srušite index, nema od svega toga ništa. [bye]
[/quote]
governore , ne pozivam ja ljude da prodaju ali ovo gore je zbilja megadruk. A sta cu ja kad ne znam lagati.

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd




Rast maloprodaje, pad zaliha….sve za 5+!!
Posebice pad zaliha me veseli.


sava to ti je megadruk. trust me
[/quote]

Ali i Foreclosure filings padaju; initial claims padaju, kamata raste……
[/quote]
foreclosures se ne knjizi zaozbiljno tamo negdje od sijecnja. banke ih ne stavljanju na balance sheet. rekli su da ce oni to kasnije …. za par godina [thumbsup]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


nikkei 10 000+

kina već ravno 7 mjeseci čisti bull. iz high-a u high…

samo polako,bilo bi jaaakodobro da što više grafova gleda u ponor, pa da se fino rasproda… pa makar i sruše index, još nek se rasproda ovi kaj su ušli na 2300 što su krahirali čekajući od 1300 i odrade stopp losseve, e oni još dok završe rasprodaju, izgube i to malo imovinice što im je ostalo pa da fino nastavimo dalje… jako je bitno da se što više sada rasproda… ne šaljite up targete, samo down…pogledajte ovog Markoo-a. ja mu dajem stotice. vidjet ćete kako će to biti lijepo… samo nek se prodaje… [thumbsup]

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ne slušajte governora, sad samo kupujte što više dionica, utucite i zadnji keš. vrlo važno što rastu rate kredita, što svakih 15 dana gorivo ode gore još 3-4 % gore, što zemljom hara nelikvidnost, to je sve nebitno, samo kupujte, zadužite se, prodajte kuće i stanove i sve utucite u dionice [thumbsup]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala





Rast maloprodaje, pad zaliha….sve za 5+!!
Posebice pad zaliha me veseli.


sava to ti je megadruk. trust me
[/quote]

istina, i ja velim… ljudi, samo prodajite… molim vas[pray]… slušajte gosina Jozu i prodajte sve!! ozbiljno mislim, ne zezam se. prodajte to malo imovinice što ste kupili na 2300 vidite da pada i spasite se… što prije rasprodate to bolje za vas, a i za mene. zato vas molim odmah sutra rokanje po bidu, nemojte čekati…odmah prodajte! [thumbsup]

Da je bar što više ekipe poput Joze, to bi bilo jaaako dobro.
jednostavno morate rasprodati, jer ako ne rasprodate i ne srušite index, nema od svega toga ništa. [bye]
[/quote]
governore , ne pozivam ja ljude da prodaju ali ovo gore je zbilja megadruk. A sta cu ja kad ne znam lagati.
[/quote]

bilo bi jako dobro kad bi ih pozvao [thumbsup]

I'LL BE BACK



bacite oko malo i na vix,index straha je cini mi se i dalje u padu… [thumbsup]

istina ali mi se cini da ima par svjecica koje slice na shooting stars. pogotovo ona od 05.06.
[/quote]
kolega cinjenica je da je s 89,53 sletio na danasnjih cca 27-28,u zadnjih godinu dana bio je najnize na 18,64 cini mi se da je vec dosta sletio to su cinjenice …kako ce biti to tek budemo vidjeli moze ici gore,ali moze i dolje

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close