Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

UH hebemu miša,
alaj ameri okrenuše u zeleno na kraju…e ako EU pojača sutra na otvaranju u zeleno..biti će tko brži prst i moguće blokade..naročito na IGH…ci vediamo domani!

Uh al je "zeleno":
Dow +0,02
Nasdaq -0,38
S&P -0,10

Bilo bolje da je završilo na -2% već kad smo mi pali danas. Ovako sutra opet možda crveno a crobex će to znati popratiti.
Nažalost!

idući tjedan će bit bolje...



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

UH hebemu miša,
alaj ameri okrenuše u zeleno na kraju…e ako EU pojača sutra na otvaranju u zeleno..biti će tko brži prst i moguće blokade..naročito na IGH…ci vediamo domani!


Uh al je "zeleno":
Dow +0,02
Nasdaq -0,38
S&P -0,10
[/quote]
Pratio malo dow i s&p danas te web, cnbc itd. Ne bih htio biti baron ili dezurni katastroficar ali ovo mi kod amera ne sluti na dobro. imho

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Banke izvukle s pozitivom:

BAC 4:01PM ET 12.06 0.20 1.69% 244,495,709
JPM 4:00PM ET 35.39 0.84 2.43% 61,366,144
WFC 4:01PM ET 25.39 0.67 2.71% 65,419,252
USB 4:01PM ET 18.35 0.35 1.94% 18,618,995
GS 4:00PM ET 148.35 0.66 0.44% 10,892,882
MS 4:00PM ET 31.39 0.42 1.36% 17,815,536
BK 4:02PM ET 28.54 0.32 1.13% 11,259,911
C 4:01PM ET 3.42 0.04 1.16% 281,979,829
AXP 4:00PM ET 25.65 0.70 2.81% 15,174,340

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!




Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

UH hebemu miša,
alaj ameri okrenuše u zeleno na kraju…e ako EU pojača sutra na otvaranju u zeleno..biti će tko brži prst i moguće blokade..naročito na IGH…ci vediamo domani!


Uh al je "zeleno":
Dow +0,02
Nasdaq -0,38
S&P -0,10
[/quote]
Pratio malo dow i s&p danas te web, cnbc itd. Ne bih htio biti baron ili dezurni katastroficar ali ovo mi kod amera ne sluti na dobro. imho
[/quote]

Aha, a šta bi bilo da su danas završili na -3%? Onda bi ti mirišalo na dobro?

I ja sam redovno pratio u 3.mjesecu cnbc i bloomberg tv i nikako tada po njima nije slutilo na dobro, a šta ćemo sad s tim?

Više rada, manje priče. Kada cijene padaju onda se kupuje, a od kukanja nema ama baš ništa. A bome se lijepo kod nas padalo…
Evo ne znam kako tebi, ali meni je sad baš lijepo…




Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

UH hebemu miša,
alaj ameri okrenuše u zeleno na kraju…e ako EU pojača sutra na otvaranju u zeleno..biti će tko brži prst i moguće blokade..naročito na IGH…ci vediamo domani!


Uh al je "zeleno":
Dow +0,02
Nasdaq -0,38
S&P -0,10
[/quote]
Pratio malo dow i s&p danas te web, cnbc itd. Ne bih htio biti baron ili dezurni katastroficar ali ovo mi kod amera ne sluti na dobro. imho
[/quote]
S&P ide prema 1000, to ti je sigurica moj prijatelju,crobex ce testirat 2300 u ovom tjednu.





Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

UH hebemu miša,
alaj ameri okrenuše u zeleno na kraju…e ako EU pojača sutra na otvaranju u zeleno..biti će tko brži prst i moguće blokade..naročito na IGH…ci vediamo domani!


Uh al je "zeleno":
Dow +0,02
Nasdaq -0,38
S&P -0,10
[/quote]
Pratio malo dow i s&p danas te web, cnbc itd. Ne bih htio biti baron ili dezurni katastroficar ali ovo mi kod amera ne sluti na dobro. imho
[/quote]

Aha, a šta bi bilo da su danas završili na -3%? Onda bi ti mirišalo na dobro?

I ja sam redovno pratio u 3.mjesecu cnbc i bloomberg tv i nikako tada po njima nije slutilo na dobro, a šta ćemo sad s tim?

Više rada, manje priče. Kada cijene padaju onda se kupuje, a od kukanja nema ama baš ništa. A bome se lijepo kod nas padalo…
Evo ne znam kako tebi, ali meni je sad baš lijepo…
[/quote]
[lol] jedna od stvari a koju sam mislio je i cnbc … u ozujku su drukali dolje a sad gore.
Sam procijeni rezultate. Mislim da ide oluja krajem ljeta … recimo u rujnu. Ono bas pravi financijski 9/11

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Ja mislim da će prije testirati 1900. Bliže mu je nego 2300. A vi kolega izračunajte koliki bi trebao biti rast u 4dana da dođe do 2300.
Mi ćemo odreagirati na gore tek kad s.p probije 960-970 bodova.
Po meni danas još malo dole.
Lijepa prilika svakom tko se nije ukrcao da to sad napravi. Al me mući ovaj ples amera na 940. Što ako kod njih usljedi korekcija na dole. Gdje će onda crobex?

idući tjedan će bit bolje...






Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

UH hebemu miša,
alaj ameri okrenuše u zeleno na kraju…e ako EU pojača sutra na otvaranju u zeleno..biti će tko brži prst i moguće blokade..naročito na IGH…ci vediamo domani!


Uh al je "zeleno":
Dow +0,02
Nasdaq -0,38
S&P -0,10
[/quote]
Pratio malo dow i s&p danas te web, cnbc itd. Ne bih htio biti baron ili dezurni katastroficar ali ovo mi kod amera ne sluti na dobro. imho
[/quote]

Aha, a šta bi bilo da su danas završili na -3%? Onda bi ti mirišalo na dobro?

I ja sam redovno pratio u 3.mjesecu cnbc i bloomberg tv i nikako tada po njima nije slutilo na dobro, a šta ćemo sad s tim?

Više rada, manje priče. Kada cijene padaju onda se kupuje, a od kukanja nema ama baš ništa. A bome se lijepo kod nas padalo…
Evo ne znam kako tebi, ali meni je sad baš lijepo…
[/quote]
[lol] jedna od stvari a koju sam mislio je i cnbc … u ozujku su drukali dolje a sad gore.
Sam procijeni rezultate. Mislim da ide oluja krajem ljeta … recimo u rujnu. Ono bas pravi financijski 9/11
[/quote]

Dijelim Vaše mišljenje kolega u potpunosti, u rujnu bi mogao biti teški knock down, ali već se nalazimo u lipnju i pusta stagnacija i ljetna priprema za rujan, …. [bye]

http://seebiz.eu/hr/burze/nafta-raste-zbog-krugmanovog-predvidanja-kraja-recesije,47648.html ovi se izgleda nakrcali…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

U Aziji se upravo događa odbijanac. Većina burzi iz crvenog područja okrenula na zeleno:

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=asia

DAX 5040(+0,71)
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close