Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Utjecaj svijetskih indeksa je očito golem, rekao bih pregolem. Naš Crobi raste više nego FTSE, DAX i CAC zajedno. Samo gledam i zlato raste, mora da ga baš ne prodavaju bogataši, štoviše kupuju ga. [sad]

Kako pregolem? Pa kada se Crobi otapao sa 5000+ bodova je padao zbog ostatka svijeta a ne zbog situacije u Hrv. stoga me ovo uopce ne cudi.
[/quote]

Budimo realni kolega, Crobex na 5000 bodova bio je i više nego prepumpan pa tako da uspoređivati i pitati se kako to da smo padali više od drugih je nonsense. Sada kada su stvari sjele na početak logično je uspoređivati kretanja indeksa iz dana u dan. Primijetio sam da čim kažem da Crobex ide prebrzo gore svi me napadnu kao da sam dotakao svetu kravu. Oprostite, vama nije neobično kada Crobi raste 7%, a europa 1% ili recimo pada kao danas. Sve je OK jel? Kada Crobi počne padati onda svi pričaju o Grobeksu. Malo manje emocija, a više objektivnosti bilo bi poželjno na ovom forumu.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Znam da bi neki htjeli jacu korekciju cjene,ali pazite da je nebude,pa vi koji budete htjeli ujutro prodavat,znajte da vas neko ceka rasireni ruku

Što ćemo sad meštri burze???Futurači će biti zeleni prije nek se otvori ovaj moj post [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




Utjecaj svijetskih indeksa je očito golem, rekao bih pregolem. Naš Crobi raste više nego FTSE, DAX i CAC zajedno. Samo gledam i zlato raste, mora da ga baš ne prodavaju bogataši, štoviše kupuju ga. [sad]

Kako pregolem? Pa kada se Crobi otapao sa 5000+ bodova je padao zbog ostatka svijeta a ne zbog situacije u Hrv. stoga me ovo uopce ne cudi.
[/quote]

Budimo realni kolega, Crobex na 5000 bodova bio je i više nego prepumpan pa tako da uspoređivati i pitati se kako to da smo padali više od drugih je nonsense. Sada kada su stvari sjele na početak logično je uspoređivati kretanja indeksa iz dana u dan. Primijetio sam da čim kažem da Crobex ide prebrzo gore svi me napadnu kao da sam dotakao svetu kravu. Oprostite, vama nije neobično kada Crobi raste 7%, a europa 1% ili recimo pada kao danas. Sve je OK jel? Kada Crobi počne padati onda svi pričaju o Grobeksu. Malo manje emocija, a više objektivnosti bilo bi poželjno na ovom forumu.
[/quote]
A zašto tebi ne odgovara da Crobi ide gore. Ja to baš obožavam. I sutra ćemo biti u plusu. [thumbsup]

prodjose stres testovi,nista se spektakularno nije desilo sto bi promijenilo trend,tak da mozemo nastaviti ….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......




Utjecaj svijetskih indeksa je očito golem, rekao bih pregolem. Naš Crobi raste više nego FTSE, DAX i CAC zajedno. Samo gledam i zlato raste, mora da ga baš ne prodavaju bogataši, štoviše kupuju ga. [sad]

Kako pregolem? Pa kada se Crobi otapao sa 5000+ bodova je padao zbog ostatka svijeta a ne zbog situacije u Hrv. stoga me ovo uopce ne cudi.
[/quote]

Budimo realni kolega, Crobex na 5000 bodova bio je i više nego prepumpan pa tako da uspoređivati i pitati se kako to da smo padali više od drugih je nonsense. Sada kada su stvari sjele na početak logično je uspoređivati kretanja indeksa iz dana u dan. Primijetio sam da čim kažem da Crobex ide prebrzo gore svi me napadnu kao da sam dotakao svetu kravu. Oprostite, vama nije neobično kada Crobi raste 7%, a europa 1% ili recimo pada kao danas. Sve je OK jel? Kada Crobi počne padati onda svi pričaju o Grobeksu. Malo manje emocija, a više objektivnosti bilo bi poželjno na ovom forumu.

[/quote]
kolega u ovom rastu mozete mi reci koliki su oni do sad odradili ras a koliki mi??unatoc nasem danasnjem jako zelenom danu i njihovom blago crvenom jos uvijek su ispred nas..npr austrijski ATX s kojim smo se mal te ne pratili je danas na 2068 bodova a gdje je crob,ako bas volite uporedjivati…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Kolega Lojtra sjajno zaključujute [thumbsup]. It’s OK!
Da, da Crobex je sutra opet u plusu. Stavite nalog prije otvaranja i pokupite sve što se da pokupit.
Sretno

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Daj si otvorite nikove na nekoj chat stranici, razmjenite ih fino i odite tamo raspravljati. Koga briga za mišljenje pojedinca. Rekla kazala, ide gore, ide dole… Traže se argumenti.
Dajte da nekad pročitam nešto što će bit pouzdanije od šišanja kod frizera.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Mislin da su stress testovi lošiji nego očekivanih razultata…..
Vidit ćemo narednih dana.

Rezultati stress testova
http://www.cnbc.com/id/30626465

A ovo nije nikako dobro
http://www.cnbc.com/id/30625520

Ipak je ljudima najbitnije gdje će crobex. Evo zadnjih tjedan dana sam pogodio svaki dan. Jučer sam napisao da će biti od +6 do +7.
A vi? Evo i danas će biti plus. Napisat ću kasnije koliko.
Evo opet se zeleni Azija i futuresi. Testovi su prošli očekivani i Ameri će danas nadoknadit.

Stress test bolji od očekivanja, i ne samo to, banke odmah naznačile kako će prikupiti potreban dodatan kapital, poglavito BOA čiji udio je skoro polovica. [thumbsup]

Cijene šećera prijete 28 godišnjem rekordu, piše danas u PD-u, u nekoliko navrata sam pisao o rastu šećera zadnjih tjedana. [smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close