Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakva ljepota * Americas
* Asia/Pacific
* Europe
* Africa/Middle East

Symbol Name Last Trade Change Related Info^ATX ATX 2,081.70 4:10AM ET Up 63.19 (3.13%) Components, Chart, More
^BFX BEL-20 2,090.43 4:25AM ET Up 65.53 (3.24%) Chart, More
^FCHI CAC 40 3,323.07 4:25AM ET Up 39.56 (1.20%) Chart, More
^GDAXI DAX 4,930.14 4:10AM ET Up 49.43 (1.01%) Chart, More
^AEX AEX General 260.07 4:25AM ET Up 4.79 (1.88%) Chart, More
^OSEAX OSE All Share 325.65 4:10AM ET Up 10.40 (3.30%) Components, Chart, More
^MIBTEL MIBTel 16,139.00 4:25AM ET Up 322.00 (2.04%) Components, Chart, More
^IXX ISE National-100 N/A 0.00 (0.00%) Chart, More
^SMSI Madrid General 970.40 4:20AM ET Up 13.65 (1.43%) Components, Chart, More
^OMXSPI Stockholm General 253.01 4:24AM ET Up 3.43 (1.38%) Chart, More
^SSMI Swiss Market 5,357.92 4:10AM ET Up 38.66 (0.73%) Chart, More
^FTSE FTSE 100 4,463.05 4:10AM ET Up 66.56 (1.51%) Components, Chart, More

HEADLINES

dan je pametniji od noći

netko je opet svima koji se vesele podijelio kolčeve [thumbsup]

BELEX15 526,03 +7,28%

who dares, wins


netko je opet svima koji se vesele podijelio kolčeve [thumbsup]


netko je opet svima koji se vesele podijelio kolčeve [thumbsup]

kad mi djele kečeve a iznosim činjenice to mi je uvijek bio znak da rastemo i danas isto i jučer isto i tako dalje!
nadam se i sutra da će biti tako. po svemu sudeči hoće.

dan je pametniji od noći


netko je opet svima koji se vesele podijelio kolčeve [thumbsup]

Daj dosadni ste. Je.o ocjene. Kada ide stress test?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

belex je u zadnjh 4 dana skocio oko 20% dali stranci ulaze ili sto li je ali bi mogli i mi to ocekivati pogotovo poslije poruka ohrabrenja iz brisela pozz svima i sretno [thumbsup] [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



netko je opet svima koji se vesele podijelio kolčeve [thumbsup]

Daj dosadni ste. Je.o ocjene. Kada ide stress test?
[/quote]
sutra [wink]



netko je opet svima koji se vesele podijelio kolčeve [thumbsup]

Daj dosadni ste. Je.o ocjene. Kada ide stress test?
[/quote]
Najveća japanska banka Mitsubishi UFJ Financial Group uzletila je 15 posto nakon što je američki ministar financija Timothy Geithner izjavio da će takozvani stresni test najvećih banaka ugodno iznenaditi ulagače. Najveća europska banka HSBC Holdings ojačala je 3,5 posto na Hongkonškoj burzi, dok je na burzi u Sydneyju Westpac Banking Corp. pridobio 2,6 posto.

who dares, wins

Trebate znati da nam nema Ine da bi nam Crobi bio 3 puta slabiji. I to 3 dana zaredom. Tak da nas pravi rast ostalih dionica tek čeka ovih dana.

Dobre vijesti iz SAD-a ohrabrile azijske ulagače

Azijske dionice danas su skočile na najvišu razinu u zadnjih sedam mjeseci, zbog pozitivnih vijesti vezanih uz nezaposlenost u SAD-u i Australiji, te nakon što je američki ministar financija izjavio kako tamošnje najveće banke nisu insolventne.
http://www.poslovni.hr/115479.aspx
Ljudi moji prvo čitati novine pa tek onda na forum. I novinari moraju od nečega živjeti. [thumbsup]

who dares, wins

Utjecaj svijetskih indeksa je očito golem, rekao bih pregolem. Naš Crobi raste više nego FTSE, DAX i CAC zajedno. Samo gledam i zlato raste, mora da ga baš ne prodavaju bogataši, štoviše kupuju ga. [sad]

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


Trebate znati da nam nema Ine da bi nam Crobi bio 3 puta slabiji. I to 3 dana zaredom. Tak da nas pravi rast ostalih dionica tek čeka ovih dana.

Je da, ajmo ne računati ni INU ni ATPL ni IGH, ni pola Crobexa pa zaključiti da dionice moraju još puno rasti.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

New Report

Close