Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Postoje očekivanja. No, jedan petak stress test pokazao je loše rezultate, tržište je propalo. Dva dana kasnije isti test pokazuje odlične rezultate i od tada sve ide jako gore. Čudan je taj stress test, konstatno pokazuje drugačije rezultate.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Englezi isto moraju proslaviti ‘pobjedu’ nad svinjama, mislim na gripu, a DAX upravo počinje oštrije padati, vjerojatno ćemo i mi.

Gdje to vidiš?

[/quote]
Imate tih monitora koliko hoćete. Upišite u google realtime index ili finazen.net…ili me kolega samo zafrkavate?

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Kako sada stvari stoje ameri otvaraju s minusom dow 8372, jučer 8427

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

neće to tako ići

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kako sada stvari stoje ameri otvaraju s minusom dow 8372, jučer 8427

Ameri su ti danas u plusu namanje 1%.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

[img]http://www.rallymonkey.com/video/kenindex.swf[/img]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



Kako sada stvari stoje ameri otvaraju s minusom dow 8372, jučer 8427

Ameri su ti danas u plusu namanje 1%.
[/quote]
Nemam problem s time, neka budu (iako mi se čini da neće), samo iznosim činjenice. U ovim vremenima kolega, morate se složiti s time da treba biti oprezan, a ne udri idemo, juriš po dionice.
Divim se vašem optimizmu ako je optimizam na dijelu.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Na ovakvim cjenama kakve su trenutno nikakav oprez nije potreban, bilo šta da kupite za godinu dana imate duplo.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Na ovakvim cjenama kakve su trenutno nikakav oprez nije potreban, bilo šta da kupite za godinu dana imate duplo.

Riječi vam se pozlatile.
Sretno

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


Na ovakvim cjenama kakve su trenutno nikakav oprez nije potreban, bilo šta da kupite za godinu dana imate duplo.

Tvrditi ovako nešto je glupo i neodgovorno. Neke dionice u godinu dana neće donijeti nikakav prinos jer će im firme raditi s gubicima, neke možda odu i u stečaj, pa će kupci tih dionica upisati debele minuse a ne 100% zarade! Zarade će možda biti na onima dionicama gdje će firme dobro raditi i stvarati dobit, a ostali [bye]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

Ostali [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Na ovakvim cjenama kakve su trenutno nikakav oprez nije potreban, bilo šta da kupite za godinu dana imate duplo.

Tvrditi ovako nešto je glupo i neodgovorno. Neke dionice u godinu dana neće donijeti nikakav prinos jer će im firme raditi s gubicima, neke možda odu i u stečaj, pa će kupci tih dionica upisati debele minuse a ne 100% zarade! Zarade će možda biti na onima dionicama gdje će firme dobro raditi i stvarati dobit, a ostali [bye]
[/quote]
Kolega zaboravio sam napomenuti najmanje 100% a biti će i onih sa 500%.

hihihihi

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close