Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iiiiiiiiiiiiii, HOME RUN, na kraju.
DOW iznad 8400 bodova.

I zakucavanje za kraj: SP 907 +3,4%

ou yeah [thumbsup]

I'LL BE BACK

dow 8426, s&p 907, nasdaq 1763,
ameri lupaju ko kinezi, ne znam zašto, ali nešto mi jako smrdi

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

amerima dojadilo. +3,4% odeeeeee. [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

WTF
dow 8428,41 +2,63
nasdaq 1763,56 +2,58
S&P 907,43 +3,41

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Samo da provjerim ima li još koji mohikanac ko ja koji misli da je ovo samo balon duboko u medvjedu.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Opet na zatvaranju udar gore. Ponovno dobar znak.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Opet na zatvaranju udar gore. Ponovno dobar znak.

to je znak da su oscilatori debelo pregrijani i da će jako brzo doći do hladnog tuša

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!

‘Smart money’ starts to bail on stocks’ rally

http://finance.yahoo.com/news/Smart-money-starts-to-bail-on-cbsmtop-15121830.html;_ylt=Ap94LNV6AwhlDV4qWs14tLq7YWsA?sec=topStories&pos=1&asset=&ccode=

Evo jedno razmišljanje, da ne bude sve cvijeće. Koliko smo mi mudri?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Samo da provjerim ima li još koji mohikanac ko ja koji misli da je ovo samo balon duboko u medvjedu.

kod Amerikanaca… premda sam i ja skeptičan, možda čak i nije… odradili su (S&P) fantastičnih 36 % rasta od dna postignutog prije nepunih 2 mjeseca, te došli otprilike na razinu kakvu su imali 31.12.2008., tj. izbrisali su sve gubitke, 5 mjeseci je trajao jedan oštar zaron pa izron nazad na odakle se i pošlo, dno je bilo 666.76 bodova – pitanje da li ćemo ga ponovno vidjeti, i ja sam sumnjičav, ali ipak, pitanje… naravno da se mora doživjeti mala korekcija nakon ovako velikog rasta (ne mora, ali je uobičajeno) no da će doći nazad na 666 bodova… već postaje pitanje, što više odlete to će biti manja vjerojatnost da će uspjeti stići toliko duboko u nekoj maloj korekciji/predahu koji naprave.

Što se tiče CROBEX-a, tu je pak već puuuno izvjesnije da se radi "o balonu duboko u medvjedu" kako ti to slikovito kažeš, za CROBEX bih rekao da je šansa za to 60:40, no Ameri… oni su mi bliže nečemu 50:50 za ovaku konstataciju, ili čak 49:51, takav mi je feeling – no moj feeling ne uzimajte za nešto važno, jer ja nisam dobar prognozer kraktoročnih trendova, tj. niti se ne trudim to činiti.

U svakom slučaju i jedno i drugo dioničko tržište je uglavnom podcijenjeno, i to bitno (na znantnom broju dionica), a sad kada će tržište to vrednovati… teško je reći, nekakav feeling mogu imati, ali ne pada mi na pamet prognozirati trendove – zato je bitno pamet u glavu i kupovati onda i ono kad ti je dovoljno jeftino, a trendovi, neka idu kako moraju, dugoročno će fundamenti izaći na vidjelo. Koga zanimaju trendovi neka se igra… ja ne vjerujem u mogućnost njihova pogađanja.

Kaj taj Japan opet ne radi? Pa imaju praznika pun kufer. Kad prorade moraće odmah u +10.



Opet na zatvaranju udar gore. Ponovno dobar znak.

to je znak da su oscilatori debelo pregrijani i da će jako brzo doći do hladnog tuša
[/quote]

Ja se bojin velikog pada. Zato polako izlazin po 20% svaki dan.
Briga me za Amere, znaš li koliko su oni ludi. Zahebav@ju cili svit.
Mirno more i ugodan dan.

New Report

Close