Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

htio bih upitati kolegu ˇ@pobjeda dali je jos uvijek pri stajalistu da ce kupovati tek kada DOW probije 8400 li ce ipak jos malo pricekati..???

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


htio bih upitati kolegu ˇ@pobjeda dali je jos uvijek pri stajalistu da ce kupovati tek kada DOW probije 8400 li ce ipak jos malo pricekati..???

Ovisi legendo,
želim vidjeti proboj na 8400, ali isto tako želim vidjeti promet.
Ovo u USA je vrlo slab i jadan promet, a ako neće biti prometa čekat ću korekciju. U zadnjih godinu i viška naučio sam mnogo, a najviše da se na burzi ništa ne događa od danas do sutra. Treba naučiti biti strpljiv, a to je najteže (barem po meni).
A isto tako želim svima puno sreće.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



htio bih upitati kolegu ˇ@pobjeda dali je jos uvijek pri stajalistu da ce kupovati tek kada DOW probije 8400 li ce ipak jos malo pricekati..???

Ovisi legendo,
želim vidjeti proboj na 8400, ali isto tako želim vidjeti promet.
Ovo u USA je vrlo slab i jadan promet, a ako neće biti prometa čekat ću korekciju. U zadnjih godinu i viška naučio sam mnogo, a najviše da se na burzi ništa ne događa od danas do sutra. Treba naučiti biti strpljiv, a to je najteže (barem po meni).
A isto tako želim svima puno sreće.
[/quote]
to je ok svatko ima svoj stil i ne treba nikoga uvjeravati u nista…svatko je kovac svoje sreca..pozz kolega i sretno..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



htio bih upitati kolegu ˇ@pobjeda dali je jos uvijek pri stajalistu da ce kupovati tek kada DOW probije 8400 li ce ipak jos malo pricekati..???

Ovisi legendo,
želim vidjeti proboj na 8400, ali isto tako želim vidjeti promet.
Ovo u USA je vrlo slab i jadan promet, a ako neće biti prometa čekat ću korekciju. U zadnjih godinu i viška naučio sam mnogo, a najviše da se na burzi ništa ne događa od danas do sutra. Treba naučiti biti strpljiv, a to je najteže (barem po meni).
A isto tako želim svima puno sreće.
[/quote]

Kad ti strpljivost ojača, dionice će biti 200% skuplje.
Evo Amerikanči probili 8400 na velikon volumenu.
Pa ti vidi. Ahab je ufatija Mobi Dicka zarep, i sad letimo goreee.
Adio i mirno more.

djecemi*

u pravu si.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ajde pobjeda nemoj bježati. Da čujemo razmišljanje tvoje. Koliko god se činilo da neće gore, svaki puta ode sve više.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ameri lagano prikočili.
Bit će plesa do četvrtka.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Valcer?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ameri lagano prikočili.
Bit će plesa do četvrtka.

Što duže si mislim o tom četvrtku sve mi se više čini da je i to nekakva patka.
I ako bude loše šta se može desiti gore od onoga što je već bilo?
BofA već traži okolo 10 milijardi $ to mi je znakovito. Bankrota tamo više ne će biti bar ne nekih značajnih za cijeli Svijet.

who dares, wins


Valcer?

Kako za koga. [cool]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



+2,13%

Može taj link, ja sam ih nekoliko izbacio iz favorita a sad mi fale. Hvala!
[/quote]

http://www.forexfactory.com/



Ameri lagano prikočili.
Bit će plesa do četvrtka.

Što duže si mislim o tom četvrtku sve mi se više čini da je i to nekakva patka.
I ako bude loše šta se može desiti gore od onoga što je već bilo?
BofA već traži okolo 10 milijardi $ to mi je znakovito. Bankrota tamo više ne će biti bar ne nekih značajnih za cijeli Svijet.
[/quote]

Viruj mi , prvi jači otpor za DOW je 9000 bodova, i do tamo nema zime.

New Report

Close