Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



* DJIA
* 8,212.41
* +44.29

Prometi su jako mali zadnjih dana kod Američana.
Tribamo li se brinuti?
[/quote]
procitaj knjige,rast uz mali promet bi znacio nastavak rasta…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......




* DJIA
* 8,212.41
* +44.29

Prometi su jako mali zadnjih dana kod Američana.
Tribamo li se brinuti?
[/quote]
procitaj knjige,rast uz mali promet bi znacio nastavak rasta…
[/quote]

Ma pročita san ja knjiga.
Samo me brine mali promet na granici otpora.


S druge strane, financijski se sektor jučer ponovno našao pod pritiskom, nakon što su američke vlasti odgodile objavu rezultata ‘testa na stres’ s ponedjeljka na idući četvrtak. To je zabrinulo ulagače jer bi moglo značiti da rezultati procjene imaju li najveće američke banke dovoljno kapitala nisu baš blistavi, te da bi se moglo pokazati da je bankama nužan svježi kapital.

Ne smije se izači sa lošim rezultatima pa se naštelavaju rezultati ili pak Fed potajno dokapitalizira.
Nadam se da znaju što rade jer ako pogriješe, ovaj US balon ne da će puknuti nego će eksplodirati i to tako jako da će svijetska globalizacija postati stvar prošlosti!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

SVE PRODAJTE!!

I'LL BE BACK

zašto?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



S druge strane, financijski se sektor jučer ponovno našao pod pritiskom, nakon što su američke vlasti odgodile objavu rezultata ‘testa na stres’ s ponedjeljka na idući četvrtak. To je zabrinulo ulagače jer bi moglo značiti da rezultati procjene imaju li najveće američke banke dovoljno kapitala nisu baš blistavi, te da bi se moglo pokazati da je bankama nužan svježi kapital.

Ne smije se izači sa lošim rezultatima pa se naštelavaju rezultati ili pak Fed potajno dokapitalizira.
Nadam se da znaju što rade jer ako pogriješe, ovaj US balon ne da će puknuti nego će eksplodirati i to tako jako da će svijetska globalizacija postati stvar prošlosti!

[/quote]
pa imaju rezultate iza sebe [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Oprez prije navedeni link

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/umro-je-chrysler%2c-rada-se-new-chrysler,44182.html

sadrži kompjutorski virus

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio


SVE PRODAJTE!!

TAKO JE , pošto banke više ne odobravaju kredite zbog nagovještavanja izrazito nepovoljne gospodarske situacije za cijelu 2009. godinu, te značajnog pada industrijske proizvodnja i prometa u trgovini na malo početkom ove godine, nepovoljne trendove i kod izvoza i uvoza (pad izvoza za 14,5% u prva dva mjeseca na međugodišnjoj razini, a uvoza za 27,7%)… SVE PRODAJTE i kuće i stanove i aute i punicu… te KUPUJTE HR DIONICE jer je uvaženi kolega predvidio da :

dolazi krah cash pozicije i sumanuto kupovanje na velikim prometima

MUUUUUUUUUUU
MUUUUUUUUUUU
MUUUUUUUUUUU

ahahahahaha ahahaha ahahahahahahahah[lol] [lol]

[shocked]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Uvaženi kolega operacija Barbarosa, smijali ste mi se kada sam prije tjedan dana ovo napisao tj. da nakon stidljivih rastova na malim prometima očekujem ovo što sam napisao. Crobex je završio tjedan kulminacijom od ukupno 5% u zadnja dva dana prošlog tjedna na velikim prometima, odnosno osjetno većim od prosjeka zadnjih tjedana. Vidim i dalje vam je smiješno. Na vašem bih se mjestu pokrio ušima. [bye]

I'LL BE BACK

Da kolega, još uvijek mi je smiješna ta izjava iako se , eto , poklopilo .
Isto tako je moglo otići i u suprotnom smijeru na isto tako sumanutoj prodaji na malim prometima, ali dominantni Ameri su odlučili da će biti na vaše.
Takve sumanute situacije nisu nikakva novost na ZSE, imamo ih svako malo, te ih ja ih cijelo vrijeme pratim sa više ili manje uspijeha, makar me ovo povečanje iznimno ugodno iznenadilo, dok ste vi kolega, izgleda bili pokriveni sa …, pa vam je ovo sada novost.
Također, uvaženi kolega, izrazito mi je drago da niste na mome mijestu, jer meni fizonomija mojih ušiju ne omogučava da se pokrijem sa njima!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



SVE PRODAJTE!!

TAKO JE , pošto banke više ne odobravaju kredite zbog nagovještavanja izrazito nepovoljne gospodarske situacije za cijelu 2009. godinu, te značajnog pada industrijske proizvodnja i prometa u trgovini na malo početkom ove godine, nepovoljne trendove i kod izvoza i uvoza (pad izvoza za 14,5% u prva dva mjeseca na međugodišnjoj razini, a uvoza za 27,7%)… SVE PRODAJTE i kuće i stanove i aute i punicu… te KUPUJTE HR DIONICE jer je uvaženi kolega predvidio da :

dolazi krah cash pozicije i sumanuto kupovanje na velikim prometima

MUUUUUUUUUUU
MUUUUUUUUUUU
MUUUUUUUUUUU

ahahahahaha ahahaha ahahahahahahahah[lol] [lol]

Kolega Barbosa,

možda vam se čini smiješnim no zaista bi trebalo prodati kuće, stanove i aute jer na tom tržištu kriza se tek zahuktava, dok su dionice odradile svoje. Primjerice očekujem pad nekretnina u ZG od 30% ove jeseni. Premda baš ne držim do TA, dopustite mi ukazati na mogućnost da S&P probije razinu od 880, u tom slučaju ne vidim značajnji otpor do 1000, pa pripazite. Ako nemate keša prodajte auto i uložite, vjerujem da će se isplatiti. Eto, da imate nešto od ovog foruma opipljivo, ovi savjeti što vam je besplatno dao kolega Governor se u USA masno naplaćuju.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Svaki tjedan je nova prekretnica i tjedan dana krize manje..

Eto još malo pa če i ljeto a kako izgleda da bi pesimisti mogli fulati u svezi

turističke sezone, koja ako krene dobro če biti ogroman signal ulagačima

I izbrisati strahove o bankrotu Hrvatske .

Dapače ako se pokaže vrlo pozitivnom to bi moglo izazvati pravu eksploziju ulaganja u dionice.

Također ameri su imali 8 tjedana zeleno za razliku od nas

http://www.seebiz.eu/hr/burze/svjetske-burze-nasdaq-u-plusu-i-osmi-tjedan-zaredom%2c-najduze-od-prosinca-1999.,44217.html

Evo nešto o našem turizmu

http://www.seebiz.eu/hr/banke/mastercard-zbog-recesije-sezona-u-hrvatskoj-bolja-nego-lani!,44205.html

Također mih napomenuo da 8 tjedana nije sitnica pa to je dva mjeseca zelenila

pa vi onda pričajte op propasti a ja vidim samo zeleno [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]


Kakva su tvoja predviđanja za ovo: http://www.cnbc.com/id/30518465

Malo copy-paste sa tvog linka:

Pod pritiskom se prošloga tjedna našao i financijski sektor, nakon što su američke vlasti odgodile objavu rezultata ‘testa na stres’ s ponedjeljka na idući četvrtak. To je zabrinulo ulagače jer bi moglo značiti da bilance banaka nisu baš blistave te da je bankama, kao što su Citigroup i Bank of America, nužan svježi kapital.

"Činjenica da je objava rezultata odgođena za mene predstavlja negativan znak", kaže Michael James, direktor u banci Wedbush Morgan.

Hoće li to imati veze sa 8-tjednim zelenilom amera? Ili će biti sve o.k.?
Hoće li to imati veze i sa Hrvatskim tržištem kapitala?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close