Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ameri bi danas mogli zaroniti negdje oko -2%,a možda i malo više.
Budemo vidjeli.

kolega isto tako bi mogli i u minus 5 ali i u plus 5…neznam sto vas navodi na taj zakljucak,vasa pretpostavka ili…???
[/quote]
Nema tu puno nudrolije.
Oscilatori su pregrijani,imamo medveđu duvergenciju,ako usporedimo cijenu i MACD,vidi se zamor bikova i neophodno je hlađenje,ali to je samo moje mišljenje.
Svima želim sve najbolje!




Ameri bi danas mogli zaroniti negdje oko -2%,a možda i malo više.
Budemo vidjeli.

kolega isto tako bi mogli i u minus 5 ali i u plus 5…neznam sto vas navodi na taj zakljucak,vasa pretpostavka ili…???
[/quote]
Nema tu puno nudrolije.
Oscilatori su pregrijani,imamo medveđu duvergenciju,ako usporedimo cijenu i MACD,vidi se zamor bikova i neophodno je hlađenje,ali to je samo moje mišljenje.
Svima želim sve najbolje!
[/quote]

Mogli bi se bikovi odmoriti preko vikenda pa onda ponovno juriš…..
Većina analitičara je za tezu da se ovdje ipak radi u stabilnom bikovskom tržištu.





Ameri bi danas mogli zaroniti negdje oko -2%,a možda i malo više.
Budemo vidjeli.

kolega isto tako bi mogli i u minus 5 ali i u plus 5…neznam sto vas navodi na taj zakljucak,vasa pretpostavka ili…???
[/quote]
Nema tu puno nudrolije.
Oscilatori su pregrijani,imamo medveđu duvergenciju,ako usporedimo cijenu i MACD,vidi se zamor bikova i neophodno je hlađenje,ali to je samo moje mišljenje.
Svima želim sve najbolje!
[/quote]

Mogli bi se bikovi odmoriti preko vikenda pa onda ponovno juriš…..
Većina analitičara je za tezu da se ovdje ipak radi u stabilnom bikovskom tržištu.

[/quote]
Uvijek kontra većine! [thumbsup]

Burza krivo, pa većina čeka korekciju, a ne nastavak rasta, pričaš li ti s ljudima? Pa kaj ne vidiš da samo nas par tikvana tu na forumu muuučemo i vrištimo da ide krdo bikova… Nekad si pričao kako ni u ludilu ne bi prodavao ispod 1800, pa mi nije jasno zašto si rasprodao na 1500…

I'LL BE BACK


Burza krivo, pa većina čeka korekciju, a ne nastavak rasta, pričaš li ti s ljudima? Pa kaj ne vidiš da samo nas par tikvana tu na forumu muuučemo i vrištimo da ide krdo bikova… Nekad si pričao kako ni u ludilu ne bi prodavao ispod 1800, pa mi nije jasno zašto si rasprodao na 1500…

POštovani guverneru, rekao bi Ćiro, korekcija nam je latentna. Cijeli rast 1400-1600 je prošiban korekcijama.
Čak su i vrli tehničari već počeli zaboravljati onu peticu koja se treba odigrati. Mišljenja sam da je ne smijemo zaboraviti, ali ovo dobro miriše na bull. Podizanje skala po skalu, pa lagane korekcije za skidanje neodlučnih. Možda sam u krivu, ali vrlo, vrlo opasno za stajati u kešu…
BTW Očekivao sam krvave izvještaje, u rangu s američkim, ali kod nas izgleda da ih ili neće biti ili dobro kasne…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Results of Bank ‘Stress Tests’ To Be Released on Thursday

http://finance.yahoo.com/news/Results-of-Bank-Stress-Tests-cnbc-15102284.html?sec=topStories&pos=main&asset=&ccode=

Još jedan datum za isčekivanje.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Koja vam je draža
Kiša pada zelenilo raste…
Raste trava zelena,nema više minusa…

Dow +22.70 +0.28% 8,190.82
NASDAQ +3.62 +0.21% 1,720.92
S&P +4.22 +0.48% 877.03

FTSE -0.49 -0.01% 4,243.22
DAX +64.89 +1.38% 4,769.45
Nikkei +149.11 +1.69% 8,977.37

Samo da ne bude.. što sam bogu skrivio…

Lijepo je kad se zeleni,al me strah da već malo dugo traje,samo da ne okrene.

idući tjedan će bit bolje...


Burza krivo, pa većina čeka korekciju, a ne nastavak rasta, pričaš li ti s ljudima? Pa kaj ne vidiš da samo nas par tikvana tu na forumu muuučemo i vrištimo da ide krdo bikova… Nekad si pričao kako ni u ludilu ne bi prodavao ispod 1800, pa mi nije jasno zašto si rasprodao na 1500…

Nisam ja rasprodao,jer imam dosta veliki portfelj i u mnogima sam dionicama ostao zarobljen,ali ono što je napravilo kvalitetni rast sam prodao,jer ne mogu dozvoliti da mi razni paničari opet uruše portfelj.Možda griješim,ali to je moja odluka i stojim potpuni iza nje.
Da smo mi u bullu,e za to trebamo preskočiti prošli vrh,preko 1800,pa onda možemo o tome pričati,ali mi za to snage nemamo.
To je moje mišljnje.





Ameri bi danas mogli zaroniti negdje oko -2%,a možda i malo više.
Budemo vidjeli.

kolega isto tako bi mogli i u minus 5 ali i u plus 5…neznam sto vas navodi na taj zakljucak,vasa pretpostavka ili…???
[/quote]
Nema tu puno nudrolije.
Oscilatori su pregrijani,imamo medveđu duvergenciju,ako usporedimo cijenu i MACD,vidi se zamor bikova i neophodno je hlađenje,ali to je samo moje mišljenje.
Svima želim sve najbolje!
[/quote]

Mogli bi se bikovi odmoriti preko vikenda pa onda ponovno juriš…..
Većina analitičara je za tezu da se ovdje ipak radi u stabilnom bikovskom tržištu.

[/quote]

Uh to nisam znao………svi analitičari očekuju bika…e onda smo nahebali [cry]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Već 3dana borba na ovih 875. Jel to dobar znak jer se nastoji probiti ta granica. Il loš što to već dugo traje?
Mislim da će morat u nazad barem malo zaleta uzeti.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



Ameri bi danas mogli zaroniti negdje oko -2%,a možda i malo više.
Budemo vidjeli.

Ameri ći ti danas 0,5% na jednu ili drugu strana a mislim da će u plus.

Kod vas je kolega ona narodna: Što je babi milo to joj se i snilo ali neide to baš tako.
[/quote]
Bravo care. Dow + 0,54.

da,sampi je bio u pravu…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close