Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja bi volio da je tako kako ti kažeš al mislim da nakon 6tjedana rasta ovo hlađenje je trajalo prekratko. Tako sumnjam da u ovo trenu može do 9000. Daj bože da griješim.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Moj post od jučer kad je dow bio ispod 8000.

Lojtra | privatna poruka | profil
korisnik od: 12.04.2009.
[Korisnik je online] [Novi korisnik foruma] [Korisnik sa znatnim brojem prijatelja unutar zajednice] [Korisnik je ocijenjen lošije od 60% aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke
35%
zajednica

moderatori
Ode dow na 9000 bodova. Ne mislim naravno danas ali u roku 2 tjedna bi mogao. Zapamtite ovaj post.!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Kažu da NASDAQ nema otpora do 1790 [shocked]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

eh da, a kaj veli čika gann i njegov planetarni izračun [tongue]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Kažu da NASDAQ nema otpora do 1790 [shocked]

ufff ako to oni vele možda bi sve trebalo prodat…zapamti uvijek kontra eweteista!!!

DOW
8255.9
238.95
+2.98%
NASDAQ
1726.6
52.79
+3.15%
S&P 500
881.86
26.70
+3.12%

Evo rekao im je Bernake da mogu slobodno nastaviti prema gore [lol]

LEAVE THE WORLD BEHINED

šteta da nisam prodao danas i zaradio gubitak.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Treba pričekat kraj utakmice za slavit pobjedu. Ameri znaju obrnuti u pola sata. Kako bilo. Ja sutra idem u keš. Ne vjerujem rastu. I gotovo!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Dobro da si mi rekao, sad idem i ja i pola foruma, pa si budemo konkurencija. [lol]


Ja bi volio da je tako kako ti kažeš al mislim da nakon 6tjedana rasta ovo hlađenje je trajalo prekratko. Tako sumnjam da u ovo trenu može do 9000. Daj bože da griješim.

Ako je krenuo bull, a vjerojatno jest, onda je to poprilično normalno i očekivano.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Umoran je taj bik. Već je posustao. Prepolovilo se.
Sutrašnji dan će po meni puno toga reći. Sretno!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close