Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

onda ti sve rasprodaj

I'LL BE BACK

Meni kažeš?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kaj si ti krava?

pa kaj to pitanje nismo rijesili prije 10 dana???????
pofuk

jok

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Azija danas u crvenom.
Nikkei 225 -1.48%

Futures U.S.A -0.80%

Azija se vrti u krug na jednom
mjestu. 2gore,2dole. Čekaju amere.
Nevjerovatno da su svi toliko ovisni o njima. A plus ti us futursi. Mislim da stave nekog tinejđera da se igra preko noći s njima. Pa kako on to mjenja tako cijela europa skače il pada.:)
Mislim da su futursi odlična
stvar za manipuliranje s ostatkom svijeta. Jer zapravo nisu nikakav pokazatelj. Npr. Jučer nasdaq plus 1.5% , 5min nakon otvaranja u minus.

idući tjedan će bit bolje...

i vise nego odlicna stvar kolega,za kulturnu pljacku,ovisno dali su raspolozeni za kupnju ili prodaju tako ih i rihtaju…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Zanimljiva tabela, izgleda da su aktualni EPS podaci u USA dosta bolji od očekivanih, a još se ni ne vide puni rezultati uloženih sredstava.
Možda na kraju ni nećemo vidjeti double bottom?

Za double bottom potrebno je puno više od same želje. Dionice su pale upravo zbog svega što se dogodilo kasnije. Nadalje, opravdanost ili neopravdanost cijene dionica procjenjuje se prema FA.
Nešto što je vrijedilo npr. 10.000 kuna prije, a sada vrijedi 1.000 moguće je da ima isti P/E i na tim razinama, što bi značilo da je fino popana dobit. Ali kako dobit nije jedino mjerilo, ostaju nam prihodi te kapital i rezerve koje također, koristimo za usporedbu podcijenjenosti/precijenjenosti dionice. Zaduženost kao relevenatan pokazatelj stanja i mogućeg servisiranja dugova. Sve u svemu, dobivamo puno dionica koje na ovim razinama treba kupiti, ali to ne znači da će iste sutra poletjeti niti nije nemoguće da neće još pasti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo što kaže Geithner, dolaze bolji dani izgleda:

http://money.cnn.com/2009/04/23/news/international/geithner_economy.reut/index.htm

" Treasury Secretary, in opinion piece for newspaper, says world trade decline is abating and there are signs of market improvement. "

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Taj Geithner je veći druker nego svi članovi ovog foruma zajedno… [lol]


Taj Geithner je veći druker nego svi članovi ovog foruma zajedno… [lol]

a valjda je nakupovao dionica pa sad druka

New Report

Close