Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što čete sada, EU 1% u minusu a us futuresi u plusu [tongue]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Što čete sada, EU 1% u minusu a us futuresi u plusu [tongue]

Dobro pitanje, ništa, čekam emirata da dođe u Luku Ploče i posjeti tvornicu u Kutinu.

lijep pozdrav

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Što čete sada, EU 1% u minusu a us futuresi u plusu [tongue]

Baš primjetio Asia zeleno zatvorila, futuresi u americi zeleni, a cijela Evropa se crveni.
To se ne viđa baš svaki dan.
Jel netko zna u čemu je fora?

Europa odrađuje minus od jučer u usa, nas se to ne tiče naravno, mi ćemo u lagani plus, a kako trgovinski dan bude išao kraju tj. bliže 16 h mi ćemo propadati u sve veći minus jer bi fjučersi po procjeni mogli zaroniti danas.

Ili se može dogoditi suprotno.

50:50 su šanse, na kaj stavljate lovu, ja pola na prvu soluciju, a pola na drugu, što znači ujutro dobivam, popodne gubim, pitanje je di bum manje "zgubio". [shocked]

Dobro pitanje, ništa, čekam emirata da dođe u Luku Ploče i posjeti tvornicu u Kutinu.

lijep pozdrav

Ekipa u protokolu bi mogla fino zaraditi na ZSE ovih dana jer ako emir ili neko od naših imenom pomene bilo koju firmu kao potencijalni cilj za suradnju ode ona gore trenutno nekoliko desetaka %.
E, da se dočepati izjava za novinare koji sat ranije…

Baš primjetio Asia zeleno zatvorila, futuresi u americi zeleni, a cijela Evropa se crveni.
To se ne viđa baš svaki dan.
Jel netko zna u čemu je fora?

Europe shares slip on Morgan Stanley; pharma down
Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

dax je jako zelen a njega mi najviše pratimo..

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

dali mi se cini ili europa smanjuje minus i prelazi u plus……..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


dali mi se cini ili europa smanjuje minus i prelazi u plus……..

Imaju na šta reagirat uglavnom.

PROGNOZE
Analitičari RBA: Prijeti pad kune, vjerojatno će trebati još jedan rebalans
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Nakon što je u 2008. godini zabilježen najslabiji rast hrvatskog gospodarstva u ovom desetljeću, na početku ove godine zabilježeno je daljnje pogoršanje gospodarskog okruženja, kažu analitičari RBa u prvim ovogodišnjim RBAnalizama.

http://seebiz.eu/hr/valute-i-robe/analiticari-rba-prijeti-pad-kune%2c-vjerojatno-ce-trebati-jos-jedan-rebalans,43454.html




Ameri se hlade!


Dobro se hlade

Dow 8,033.60 +64.04 +0.80%

Al nas hebu svaki dan ujutru futuresi 100% u minusu a mi onda lijepo u minus.
[/quote]

Ameri u minusu zatvorili, fjučersi u plusu trenutno.

Znači li to da mi idemo s plusom, pa padamo do -2%, -3%, jer to se da zaključiti iz vašeg posta.
[/quote]
Opet sve krivo, otvorili sa minusom i sada smo u plusu oko 1%.

Nije mi jasno kako uspiješ uvjek pogrješiti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Toyota: Prodaja pala 27%, Volkswagen ugrožava primat
Autor/izvor: SEEbiz / Hina
TOKIO – Kompanija Toyota Motor priopćila je u četvrtak da joj je prodaja u prvom tromjesečju ove godine pala 27 posto, na 1,767 milijuna vozila, čime je ipak zadržala poziciju vodećeg svjetskog proizvođača vozila po prodaji, ispred Volkswagena.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/toyota-prodaja-pala-27%25%2c-volkswagen-ugrozava-primat,43456.html

New Report

Close