Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ponavljanje 10. mjeseca, moguće, ali i ne. Tehnički postoje razlozi za to, fundamentalni? Da li oni postoje? Ako su svaki sljedeći EPS sve manji i manji, a jesu za sada, tada će doći do pada zbog precijenjenosti tržišta. Da li je to dovoljno za stvaranje panike?
Otvorena su sva vrata, a prdit ćemo kako Soroš i ekipa kaže. Ipak je on gazda SHORTA.

Fundići?
Koliko sam ja upučen dionice se kupuje jer predviđaš budučnost, a ne prošlost.
Pa kolega, vidim da živite u Zgb isto kao i ja i kao većina.
otiđite malo van grada, pa pogledajte kako nam je. Kolega stanje je katastrofalno, a najgore stanje se pogoršava.
Možda sam pesimist, ali netko je spomenuo, USA radi sve da se kriza smanji, a naši gotovo ništa.
Treba vidjeti izvješća za prvi kvartal, i onda za drugi pa ćemo vidjeti gdje smo i biti pametniji.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Rocky5@
A tko povjeruje,ima i za pravo.
Pa što ti u ovom trenu naša država može ponudit? Jad i bijedu.
Ako hdz prikazuje stanje ovako lošim onda znate da lažu jer je barem još 3puta lošije od toga.
Samo je pitanje dana kad će sve puknut po šavovima.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Azija danas,pola u malom +,pola u malom -,uglavnom se vrte oko 0.00%

Futures U.S.A oko 0.00%

ne cvjeta nam cvijece slazem se ali kako nas moze netko svrstati medju 10 najrizicniji kada je u puno goroj situaciji od nas,mi niti imamo posrnulu autoindustriju niti imamo posrnule banke,pa u sta bi to vlada trebala upumpavati novac,u banke koje imaju zaradu usudio bih se reci vecu nego ikada..ok smanjena likvidnost,slazem se..ali sam misljenja da ce ista biti samo dok vlada refinancira vanjski du da bi se mogla ponovno zaduziti vani i vratiti novce bankama i fondovima…americka vlada upumpaje silne milijarde u banke,dok nase banke posudjuju vladi….mi imamo jednu mozda malo losiju sezonu i to je to,sta se tice situacije oko zgreba,nevidim da je losija nego zadnjih godina…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Azija danas,pola u malom +,pola u malom -,uglavnom se vrte oko 0.00%

Futures U.S.A oko 0.00%


ajd ponovno baci oko na futurese koliko vidim nasdaq se na spusta ispod +0,7 trenutacno je +0,89

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Prijatelju sve je zeleno!
Ko livada u proljeće!

Htio sam ti reć da se ne zamaraš onim techmanom. On je znalac o brodovima al kao ulagač je nula.
On misli da treba imat fakultet iz onog podrucja u koje ulažemo.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

pratio sam neku vece raspravu izmedju njega i @bkovac techman pokusavao uvaliti pricu dok mu ovaj nije rekao da je inzinjer brodostrojarstva,poslije cega techman nije vise odgovarao,alan poh se fino sinoc oda u recenici "slazem se da treba dokupljivati" ako imas negativno misljenje nebi dokupljivao,cinjenica je da rade dokup pa im bas i ne odgovara da cijena ide gore…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



Ameri se hlade!


Dobro se hlade

Dow 8,033.60 +64.04 +0.80%

Al nas hebu svaki dan ujutru futuresi 100% u minusu a mi onda lijepo u minus.
[/quote]

Ameri u minusu zatvorili, fjučersi u plusu trenutno.

Znači li to da mi idemo s plusom, pa padamo do -2%, -3%, jer to se da zaključiti iz vašeg posta.




Ameri se hlade!


Dobro se hlade

Dow 8,033.60 +64.04 +0.80%

Al nas hebu svaki dan ujutru futuresi 100% u minusu a mi onda lijepo u minus.
[/quote]

Ameri u minusu zatvorili, fjučersi u plusu trenutno.

Znači li to da mi idemo s plusom, pa padamo do -2%, -3%, jer to se da zaključiti iz vašeg posta.
[/quote]
ne matija to znaci da bi trebali otvoriti s plusom,a onda ako oni otvore s plusom tad vec mozes ocekivati 3% s plusom u predznaku..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Prijatelju sve je zeleno!
Ko livada u proljeće!

Htio sam ti reć da se ne zamaraš onim techmanom. On je znalac o brodovima al kao ulagač je nula.
On misli da treba imat fakultet iz onog podrucja u koje ulažemo.


kolega ovak zeleno nije bilo niti poslije pada u ponedjeljak,naravno ako ostane ovako,zasad sve zelenije i zelenije…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Sjetimo se dva dana prije, bilo je sve crveno u ovo vrijeme, a otvorili su u kontra boji…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

AZIJSKA TRŽIŠTA
Azija: Dionice rastu kako je Goldman preporučio Toyotu
Autor/izvor: SEEbiz / Bloomberg News
TOKYO – Azijske dionice porasle su prvi put u tri dana zbog špekulacije oko preuzimanja u pivarskoj industriji i preporuke “kupi” dionice japanskih proizvođača automobila koju su objavili analitičari Goldman Sachs Group Inc.

http://seebiz.eu/hr/analize/azija-dionice-rastu-kako-je-goldman-preporucio-toyotu,43439.html

PONOVO SKLISKO
Wall Street: Financijske dionice predvodile pad
Autor/izvor: SEEbiz / Bloomberg News
NEW YORK – Američke dionice prvo su porasle nakon što su neočekivano porasle cijene američkih kuća i nakon priopćenja General Electric Co. da će njegova financijska jedinica ove godine biti profitabilna, no u zadnjih 45 minuta gubitak Morgan Stanleya burzu je zavio u crveno.

http://seebiz.eu/hr/analize/wall-street-financijske-dionice-predvodile-pad,43434.html

http://seebiz.eu/hr/analize/nafta-pada-kako-su-pale-dionice,43437.html

New Report

Close