Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

unatoc futuresima europa okrece prema zelenom,sta je puklo pozitivno???

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Neki vide da su futuresi u plusu, no kod mene na ekranu su crveni. I sve crveniji. A i EU otvara u crvenom. Pa kako to majku mu da isto gledamo a vidimo u drugacijim bojama?

Kolegi iz jutarnje matineje [wink], dakle mali poučak.., futuresi su vam kao i ciejne dionica podloži promjenama i to trenutnim, a ne dnevnim.
Dakle ako je nešto bilo u plusu za par minuta može u minus i obrnuto.

Sad su vam indeksi u EU u zelenom recimo.
Srdačan pozdravf

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Neki vide da su futuresi u plusu, no kod mene na ekranu su crveni. I sve crveniji. A i EU otvara u crvenom. Pa kako to majku mu da isto gledamo a vidimo u drugacijim bojama?

Kolegi iz jutarnje matineje [wink], dakle mali poučak.., futuresi su vam kao i ciejne dionica podloži promjenama i to trenutnim, a ne dnevnim.
Dakle ako je nešto bilo u plusu za par minuta može u minus i obrnuto.

Sad su vam indeksi u EU u zelenom recimo.
Srdačan pozdravf
[/quote]
bravo kolega plavi
ovo je Vas najbolji post
pofuk

Isplati se pročitati.

AP Exclusive: Fed tests harder on regional banks

Vaš link

Nije lako ni u seks industriji… uveli su flat rate. [cool]

Global economic crisis hits German sex industry

Vaš link

Berlin’s "Pussy Club" has attracted media attention with its headline-grabbing "flat rate" — a 70-euro admission charge for unlimited food, drink and sex between 10 a.m. and 4 p.m.

"You’ve got to come up with creative solutions these days," said club manager Stefan, who requested his surname not be published. "We’re feeling the economic crisis, too, even though business has fortunately been more or less okay for us so far.

"Our offer might sound like it’s too good to be true, but it’s real. You can eat as much as you want, drink as much as you want and have as much sex as you want."

[lol] [thumbsup]

Mene su iznenadili…

Morgan Stanley swings to first quarter loss

Vaš link



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Neki vide da su futuresi u plusu, no kod mene na ekranu su crveni. I sve crveniji. A i EU otvara u crvenom. Pa kako to majku mu da isto gledamo a vidimo u drugacijim bojama?

dobro je pesek. [/quote]

Opet? Gdi ga ti vidis? Ja vidim da su cijene jos uvijek debelo nize neg sam prodao (izuzevsi HT kojeg jos imam i ne mislim prodavat).




Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Neki vide da su futuresi u plusu, no kod mene na ekranu su crveni. I sve crveniji. A i EU otvara u crvenom. Pa kako to majku mu da isto gledamo a vidimo u drugacijim bojama?

dobro je pesek.<svi znamo dasi opet propustio rast
[/quote]

Opet? Gdi ga ti vidis? Ja vidim da su cijene jos uvijek debelo nize neg sam prodao (izuzevsi HT kojeg jos imam i ne mislim prodavat).
[/quote]

ako čekaš da cijene ponovo narastu na vrijednost po kojoj si prodao, onda nisi trebao niti prodavati





Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Neki vide da su futuresi u plusu, no kod mene na ekranu su crveni. I sve crveniji. A i EU otvara u crvenom. Pa kako to majku mu da isto gledamo a vidimo u drugacijim bojama?

dobro je pesek.<svi znamo dasi opet propustio rast
[/quote]

Opet? Gdi ga ti vidis? Ja vidim da su cijene jos uvijek debelo nize neg sam prodao (izuzevsi HT kojeg jos imam i ne mislim prodavat).
[/quote]

ako čekaš da cijene ponovo narastu na vrijednost po kojoj si prodao, onda nisi trebao niti prodavati

[/quote]

Tko je rekao da cekam da narastu? Tko je rekao da necu kupovati? Vidoviti ste?

Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Vaš link

iskrena sućut
pofuk

Je.ben je taj novac. Zbog njega ljudi postaju nasilni, pohlepni…gaze jedni druge…sve za NOVAC…sveti NOVAC…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close