Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još kad izađe Citi, 900 se probija ko maslac, a guverner će morati platiti izgleda 3 kile pive

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

iako je rano o njima, no futuresi su ostali u debelom plusu…. [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Zanimljivo za pogledati:

Vaš link



Ima da sutra opet ošišaju pokojeg medvjeda u americi… [lol]

Goldman Sachs objavio zaradu po dionici u 1Q u iznosu $3.39
(očekivano je bilo 1.60$)

Vaš link


Nema ih Amerika, očekujem slično i od J.P. Morgana. [yawn]
[/quote]
I nisu razočarali
http://finance.yahoo.com/news/JPMorgan-Chase-posts-apf-14951458.html?sec=topStories&pos=3&asset=&ccode=
JPM i GS make the world go round.

Evo lista burzi diljem svijeta i njihov rast od 09.03.2009

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


Evo lista burzi diljem svijeta i njihov rast od 09.03.2009

kolega jeste li sigurni da to nije od pocetka godine mi smo ovdje navedeni s -7,25,koliko mi je poznato od 9.3.2009 mi smo porasli…ispravite me ako grijesim..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

samo da napomenem, europa se trenutacno fino zeleni…doduse futuresi jos uvijek u blagom minusu..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



Evo lista burzi diljem svijeta i njihov rast od 09.03.2009

kolega jeste li sigurni da to nije od pocetka godine mi smo ovdje navedeni s -7,25,koliko mi je poznato od 9.3.2009 mi smo porasli…ispravite me ako grijesim..
[/quote]

Od početka godine je -7,25(YTD), a od 9.3. je 26,51.

Only God, Muammar and Libya!

Citigroup objavio 1Q rezultate, bolji od očekivanog ali ipak nisu uspjeli doći do pozitive.
EPS = -0,18$

Vaš link


samo da napomenem, europa se trenutacno fino zeleni…doduse futuresi jos uvijek u blagom minusu..

ups,dali mi se cini ili futuresi okrecu u zeleno… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

GE objavio 1Q rezultate, EPS 0,26$, 40% manji nego prošle godine u isto vrijeme.
Ukupni prihodi 9% manji.

Vaš link

Futuresi lagano odoše u plus.

http://money.cnn.com/2009/04/17/news/companies/citigroup/index.htm?postversion=2009041708

citygroup profit…..

New Report

Close