Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi oprez i oni u cashu i mi u dionicama, vremena su bolesna, a VIX pada i pada. [undecid] [undecid] [angry] [angry]

Kolega u čemu je problem, zašto vam se ne sviđa to što VIX pada……………….. [smiley]


Ljudi oprez i oni u cashu i mi u dionicama, vremena su bolesna, a VIX pada i pada. [undecid] [undecid] [angry] [angry]

Kolega u čemu je problem, zašto vam se ne sviđa to što VIX pada……………….. [smiley]
[/quote]
da,koliko znam dobro je da VIX pada,bar nama koji smo u dionicama.. [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

samo da napomenem,cini se da ameri i danas opako potezu ako je suditi po zadnjih sat vremena…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Što se VIX-a tiče probio je 36 i low današnji je na 34.88. Bearish triangle je ipak bio, a to bi značilo da je mogući pad i ispod 30 što bi srednjoročni trend održao pozitivan?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Taj period je negdje do sredine petog mjeseca, a poslije je mouć obrat trenda i opet dolje, no, ne mora nužno značiti niži low od prethodnog.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

DOW
8149.01
119.39
+1.49%
NASDAQ
1673.91
47.11
+2.9%
S&P 500
868.41
16.35
+1.92%

jel zna netko kak sad stoje ameri?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Taj period je negdje do sredine petog mjeseca, a poslije je mouć obrat trenda i opet dolje, no, ne mora nužno značiti niži low od prethodnog.

A kako bi bilo da te mudrolije drobiš na tehničkoj kolega valentino? Nemoj molim te dječjetehnička stranja prosipati po ovoj temi.Cjenim tvoje pisanje ali tehnosmijurija ima svoje stranice koje čita onaj tko želi a preskoči onaj tko ne želi.Jer….zar ti nije čudno da svi spominju Bufeta i Kostolanyja i koriste ih kao uzor a žmire pred činjenicom da se navedena dvojka popiša na tehniču [embarass] Naravno da će ići gore-dole ali sigurno ne kako tehničari to predvide [tongue]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

dow +1,57
nasdaq +2,92
S&P +2,03

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


jel zna netko kak sad stoje ameri?

Dobro stoje……………. [smiley]

izgleda da se ameri konačno vode za nama [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Valjda shvatili da nema smisla da se opiru……………. [wink]

New Report

Close