Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A ove americke pokvarene budale su ih prestale prozivati za valutne manipulacije.
To samo moze znaciti da su kinezi pristali i dalje kupovati njihove bezvrijedne papirice.
Peace!!! [thumbsup]

U.S. declines to cite China for currency manipulation

http://www.usatoday.com/money/world/2009-04-15-treasury-china-currency-manipulation_N.htm

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


ALO LJUUUUUUDI !!
China’s GDP up 6.1% in Q1 2009

http://www.chinadaily.com.cn/china/2009-04/16/content_7683625.htm

Ovo je sa weak consumer spendingom, shebanim exportom, kineskom novom godinom, zimom itd…

Na cnbciju su odma najavili DAX izmedju 4800 i 5000 jer im sva industrija ide na istok!

Iden doli u chinashop izljubt sve kineze!!! [kiss] [kiss] [kiss]

Gospon xyz, htela bi vam samo reći da je to loša vijest a ne dobra.To im je najlošiji kvartal u povijesti. Tak bar veliju na televizoru

rast GDP u krizi svakako nije losa vijest,a da je najlosiji kvartal u povijesti tj. da su rasli cijelo vrijeme ovak,mislim da bi u najmanju ruku do sad nastanili kolonizirali pola nase galaksije mi npr nikad nismo imali niti priblizan rast ovomu,takodje smo zemlja u razvoju s daleko manjim brojem stanovnika i daleko boljim preduvjetima razvoja da smo pametni nebi morali uvoziti nista osim automobila imamo zemljopisni polozaj daleko bolji nego vecina,nazalost i uvoznicki lobi jos bolji od toga…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

dodjoh, zaboravio si da smo mi Rvati i nismo sposobni upravljati sami sobom. Raditi vise manje mozemo, ali upravljanje nam bas ne ide, zeza nas mito i korupcija i vlastita nesposobnost i pohlepa i necu dalje….
Najlosiji kvartal je, ali i taj ludi skok je morao stati. A to sto im je najlosiji kvartal popraceno je i padom cijene na burzama i sl. Tako da ovo moze biti samo skok.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


dodjoh, zaboravio si da smo mi Rvati i nismo sposobni upravljati sami sobom. Raditi vise manje mozemo, ali upravljanje nam bas ne ide, zeza nas mito i korupcija i vlastita nesposobnost i pohlepa i necu dalje….
Najlosiji kvartal je, ali i taj ludi skok je morao stati. A to sto im je najlosiji kvartal popraceno je i padom cijene na burzama i sl. Tako da ovo moze biti samo skok.

kolega,zalosno ali istinito,kod nas vlada mito i korupcija,ali svamu jednom dodje kraj pa se nadam da ce i tomu,ako neznamo sami netko drugi ce nas usmjeriti,zato se je ne protivim MMF-u ali ovi nasi u saboru ce napraviti sve da ga izbjegnu,mozda ce nas europa dovesti u red,ili cemo mi njih u nered…:-))))

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Tako je kolega oni narod plaše sa MMF a svatko normalan zna da bi nam 100 puta bilo bolje da dođu, narodu bi bilo bolje a njima gore jer nema više lova u mutnom nema povlaštenih plaća, mirovina i svih povlastica koje ionako pripadaju samo njima a ne i nama.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Tako je kolega oni narod plaše sa MMF a svatko normalan zna da bi nam 100 puta bilo bolje da dođu, narodu bi bilo bolje a njima gore jer nema više lova u mutnom nema povlaštenih plaća, mirovina i svih povlastica koje ionako pripadaju samo njima a ne i nama.

Ne opterečuju nas povlastice , plače, mirovine… nas opterečuju troškovi za kavicu, jer kavicu vole popiti kako službenici u nekakvom uredu tako i njihivi šefovi, pa onda hijerajhijom do ministra, zavisno od projekta! Da ne izostavim razne bilježnike, odvjetnike i savjetnike, pa kada izračunamo XX kn puta xx kavica skupi se toga, investitor uglavnom odustane i svima dobro!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Tako je kolega oni narod plaše sa MMF a svatko normalan zna da bi nam 100 puta bilo bolje da dođu, narodu bi bilo bolje a njima gore jer nema više lova u mutnom nema povlaštenih plaća, mirovina i svih povlastica koje ionako pripadaju samo njima a ne i nama.

Ne razumijete vi vidim ja. Budem vam ja objasnio.
Podcrtao sam bitno. Nije bitan narod, mi radimo za njih umjesto oni za nas.
Svaka vlast, krade, laze i sl, treba se boriti protiv nje, ali svaka vlast u toj kradi nesto i da narodu, ovima je to "stran" pojam. A po meni jos zalosnije je sto ih nema tko zamjeniti.
Slazem se oko MMF-a, treba ih odmah dovesti, jer ce bar oni paziti gdje ide lova.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Kada se vec vrtimo oko toga svega, jedan prigodni tekst.

"BBC: Hrvatska je zemlja razapeta kriminalom i korupcijom"

http://www.seebiz.eu/hr/politika/bbc-hrvatska-je-zemlja-razapeta-kriminalom-i-korupcijom,42871.html

Izjava dana
– Volimo reći da je Italija država s mafijom, a Hrvatska mafija s državom, kaže Flauder.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

AZIJSKA TRŽIŠTA
Azija: Dionice rastu zbog vjere u skori oporavak gospodarstva
Autor/izvor: SEEbiz / Bloomberg News
ZAGREB – Azijske dionice u četvrtak rastu, predvođene proizvođačima roba i poduzećima u tehnološkom sektoru, zbog rasta optimizma da će globalna recesija uskoro popustiti.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/azija-dionice-rastu-zbog-vjere-u-skori-oporavak-gospodarstva,42869.html

OBNOVLJEN OPTIMIZAM
Wall Street: Financijski sektor predvodio uzlet
Autor/izvor: SEEbiz / Bloomberg News
ZAGREB – Američke dionice napredovale su četvrti u zadnjih pet trgovinskih dana kako se perspektiva industrijskih proizvođača popravila te kako je American Express Co. priopćila da je rast loših zajmova usporio

http://www.seebiz.eu/hr/analize/wall-street-financijski-sektor-predvodio-uzlet,42861.html

cini se da futuresi okrecu na zeleno… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close