Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Šteta što dolaze 4dana pauze. Neće se moć ova us euforija odraziti na crobex.
Nego,dal netko zna kako ameri rade sutra i ponedjeljak?

E i ajde sad zamisli nesretne sudbine po crobex da u ponedjeljak ameri budu na nekih -3%… [lol]
[/quote]
Po meni bi bilo bolje da ameri u pon završe u crveno jer ako zazelene u pon u utora ih sigurno čeka korekcija a i nas skupa s njima.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



Šteta što dolaze 4dana pauze. Neće se moć ova us euforija odraziti na crobex.
Nego,dal netko zna kako ameri rade sutra i ponedjeljak?

E i ajde sad zamisli nesretne sudbine po crobex da u ponedjeljak ameri budu na nekih -3%… [lol]
[/quote]
bili bi futuresi dobri ,dan poslije… [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Merlinija nema, ajde vi ostali dokle će ovaj bull trap (sami znalci a nitko ni da zine kad treba nešto prognozirati) [wink]


Wells Fargo banka najavila fantastičnu dobit u 1Q…
E moji međedi, danas će vam oguliti kožu! [lol]

Vaš link

Kao što rekoh, ovo je sve što je ostalo danas od medvjeda…

A sljedeći tjedan će svakako biti zanimljiv za gledati.

da postavimo prognozu pa cemo jos biti drukeri… vidis kako jadnog merlina napadaju,a covijek im samo istinu govori… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



Wells Fargo banka najavila fantastičnu dobit u 1Q…
E moji međedi, danas će vam oguliti kožu! [lol]

Vaš link

Kao što rekoh, ovo je sve što je ostalo danas od medvjeda…

A sljedeći tjedan će svakako biti zanimljiv za gledati.
[/quote]
hahaha, roki svaka cast, stotka… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Ne sjećam se da sam ikad vidio tako zelene futurese nakon ovako zelenog dana. [shocked]


Ne sjećam se da sam ikad vidio tako zelene futurese nakon ovako zelenog dana. [shocked]

Ameri danas ne rade to su futuresi od jučerašnjeg trgovanja.

Azija opet pozitivna

Nikkei 225 8,964.11 +48.05 +0.54%
Chart for Nikkei 225
Hang Seng 14,901.41 +426.55 +2.95%

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ali nije li to od trgovanja nakon jučerašnjeg zatvaranja?

Evo zgodan članak, pogotovo je slatka pjesmica na kraju [lol]

Vaš link

"Be a bank, be a bank,

How the Fed loves a bank;

Wear blue suits and black shoes

And there’s just no way you can lose;

Take a risk, take a chance,

Son, you can’t go wrong in finance.

When you’re up you make out

And when you’re down you’re bailed out.

Wall Street: Wells Fargo proširio optimizam, S&P skočio 3,81%
Autor/izvor: SEEbiz / Bloomberg News
ZAGREB – Dionice na globalnom tržištu u četvrtak su oštro uzletjele, potjeravši indeks zabrinutosti investitora na najnižu razinu u zadnjih pola godine, a razlog su poslovni rezultati Wells Fargo & Co. mnogo bolji od očekivanih te špekulacija da će američke banke proći testiranje stresa američke vlade što će potaknuti povratak povjerenja u zdravlje financijskog sustava. Cijena sirove nafte također je oštro uzletjela.
http://www.seebiz.eu/hr/analize/wall-street-wells-fargo-prosirio-optimizam%2c-s_p-skocio-3%2c81%25,42449.html

Zanimljivo, kad će tako nešto uvesti kod nas? [lol]

Ljubljana – Vlada ograničila plaće menadžerima u državnim kompanijama

Vaš link

http://www.jutarnji.hr/novac/trziste_kapitala/clanak/art-2009,4,10,dow_0904,159086.jl

Na promjenu raspoloženja na tržištu ukazuje i jučerašnji pad VIX indeksa Čikaške burze opcija, poznatog i kao ‘indeks straha’, na najnižu razinu od rujna prošle godine.

Copy/Paste iz prethodnog posta

Očekivanja neto dobiti toliko su niska da je potencijal ugodnih iznenađenja enorman. Mi vidimo cijene dionica kako uzlijeću sve do kasnog ljeta”, izjavio je Bruce Bittles, glavni investicijski strateg u Robert W. Baird & Co. koji upravlja sa 16 milijardi američkih dolara.

New Report

Close