Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cini se da europa ipak okrece u zeleno.. [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

futursi se zeleneeeee

ma kakav cash-r-a, 100% in

a cini se da i USA polako zeleni [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Šta je ovo nastade mukla tišina na forumu ah da

futuresi u ogromnom plusu

EU u plusu

Neki stvarno neće nikada naučiti trgovati, umjesto da čitaju i prate one koji su uspješni oni se prave pametni i na kraju a šta drugo već šišanje i to nularica.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


jos je rano za reci ,ali na eurpskom TK prve naznake zelenila… [thumbsup]

Kolega sve se zeleni di god pogledaš a ono zelenilo .

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



on druka za sebe, kako bi se još nakupovao

ajde šuti, jučer si se hvalio da si potrošio zadnju kunu na dokupe i da nemaš više para, pa si sad našao soroša optuživati za drukanje.
jučer ne ZSE minus, danas opet minus, pa opet sutra….a ti 100% u dionicama. nezgodno…za tebe
[/quote]

čekaj par dana pa onda pričaj

ma kakav cash-r-a, 100% in



jos je rano za reci ,ali na eurpskom TK prve naznake zelenila… [thumbsup]

Kolega sve se zeleni di god pogledaš a ono zelenilo .
[/quote]
kolega jos ako sljedeci tjedan financijska izvijesca u usa budu ok… nitko sretniji.. citygroup i JPmorgan su u drugom mjesecu izjavili da im nije vise potrebna pomoc drzave,ako se to i potvrdi sljedeci tjedan…optimist jesam,ali tad cu reci bull je poceo… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Kao što je rekao kolega valentin futuresi određuju smjer crobexa a ne sampras, sančo, guberner i ostala ekipa.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Kao što je rekao kolega valentin futuresi određuju smjer crobexa a ne sampras, sančo, guberner i ostala ekipa.

Ahaaaaa,

bio je bdi nekad davno, pa kak ovi vani idu – mi išli suprotno, pa okruženje, pa recesija, pa proračun, pa rezultati firmi, sad su fjučersi.

Kako sad to? Pa daj se dogovorite, i ak se mjenjaju, nakon kolko otprilike dođemo na bdi opeti tako u krug?

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Kao što je rekao kolega valentin futuresi određuju smjer crobexa a ne sampras, sančo, guberner i ostala ekipa.

Ahaaaaa,

bio je bdi nekad davno, pa kak ovi vani idu – mi išli suprotno, pa okruženje, pa recesija, pa proračun, pa rezultati firmi, sad su fjučersi.

Kako sad to? Pa daj se dogovorite, i ak se mjenjaju, nakon kolko otprilike dođemo na bdi opeti tako u krug?
[/quote]
A što po vašem mišljenju trenutno usmjerava crobex, ako nije USA? Zbog čega je to tako, to nitko ne zna, kamo sreće da smo ih uvjek pratili, sada bi bili na 3000+

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Gledam VIX … opet smo poljubili 40 ! [wink]
Koja bitka od 40 do 43!

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

cini se da su ameri losija izvijesca ispucali u prva dva dana u tjednu…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close