Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jezus mamus??????????

nisi se ukcao????

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

DOW
7937.3
-40.78
-0.51%
NASDAQ
1606.66
4.03
+0.25%
S&P 500
832.63
-1.75
-0.21%


U.S. jobless claims at 26-year high
WASHINGTON (Reuters) – The number of U.S. workers filing new claims for jobless benefits surged to a 26-1/2-year high last week, data showed on Thursday, indicating that layoffs have yet to peak even as other reports signaled some improvement in the economy.
Vaš link

A ipak im burza nije bitnije zaronila danas. Što reći? Pretpostavljam su očekivali lošije rezultate…
Da su ih rezultati bili lošiji od očekivanog onda bi već ronili sa barem -3 do -4%.
Znajući njih, nije to ni nemoguće do kraja današnjeg dana [lol]

rocky*
ja sam očekivao -2% ali eto nisu i vjerojatno neće premda ćemo vidjeti.
Bitan je kraj trgovanja.
Nakon srijede očekivanja su bila da bi moglo biti i više od 700k

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Jobless rate highest since 1983

WASHINGTON (Reuters) – The U.S. unemployment rate soared to 8.5 percent in March, the highest since 1983, as employers slashed 663,000 jobs and cut workers’ hours to the lowest on record, government data showed on Friday.
Vaš link

Ovo su prvi znakovi oporavka gosposarstva?!


kolega da imalo pratite situaciju ,znali bi ste da je to i uracunato za treci mjesec sto znaci da se stvari odvijaju po planu,zalosna je cinjenica da i vi to znate samo vas ne zanima…. neznam koja je tvoja misija u svemu ovomu,predpostavljam da si samo jalan zato sto drugi zradjuju ali ne i ti,iskreno zao mi te je …..
[/quote]

–haha, dobar si, čovjek je imao samo svoj komentar



U.S. jobless claims at 26-year high
WASHINGTON (Reuters) – The number of U.S. workers filing new claims for jobless benefits surged to a 26-1/2-year high last week, data showed on Thursday, indicating that layoffs have yet to peak even as other reports signaled some improvement in the economy.
Vaš link

A ipak im burza nije bitnije zaronila danas. Što reći? Pretpostavljam su očekivali lošije rezultate…
Da su ih rezultati bili lošiji od očekivanog onda bi već ronili sa barem -3 do -4%.
Znajući njih, nije to ni nemoguće do kraja današnjeg dana [lol]
[/quote]



Jesu u 14:30 "U.S. jobs" rezultati?

Ovo je postao nebitan podatak, svi računaju na izvješća i gora od službenih očekivanja, al ih boli đon manje više jer nezaposlenost zadnja reagira…dok ostali pokazatelji, koji su važniji burzi vrište BULL! [shocked]
[/quote]
[thumbsup]

I ja kažem [thumbsup]




Jobless rate highest since 1983

WASHINGTON (Reuters) – The U.S. unemployment rate soared to 8.5 percent in March, the highest since 1983, as employers slashed 663,000 jobs and cut workers’ hours to the lowest on record, government data showed on Friday.
Vaš link

Ovo su prvi znakovi oporavka gosposarstva?!


kolega da imalo pratite situaciju ,znali bi ste da je to i uracunato za treci mjesec sto znaci da se stvari odvijaju po planu,zalosna je cinjenica da i vi to znate samo vas ne zanima…. neznam koja je tvoja misija u svemu ovomu,predpostavljam da si samo jalan zato sto drugi zradjuju ali ne i ti,iskreno zao mi te je …..
[/quote]

–haha, dobar si, čovjek je imao samo svoj komentar

[/quote]
ajde netko je i na baronovoj strani…nego nista od katastrofe,ovi indianeri su hebeni kraljevi,i korekcija i rast sve u jednom danu…. [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

DOW
8017.59
39.51
+0.5%
NASDAQ
1621.87
19.24
+1.2%
S&P 500
842.5
8.12
+0.97%


DOW
8017.59
39.51
+0.5%
NASDAQ
1621.87
19.24
+1.2%
S&P 500
842.5
8.12
+0.97%

neznam kako netko moze kolegi dati jedinicu samo jer je iznio zavrsne podatke s usa trzista…on iznosi i kad je minus i kada je plus…evo kolega stotka od mene da to popravimo..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Istrabenz proglasio bankrot.

Vaš link

http://www.seebiz.eu/hr/analize/wall-street-dionice-porasle-nakon-sto-je-bernanke-rekao-da-fed-ov-program-funkcionira,41941.html

Bez obzira što osjećali o paketu stimulacije, ipak bi trebao pomoći stabiliziranju gospodarstva u drugom ili u trećem kvartalu. Ako će se to dogoditi, tržište kapitala već će to ranije nanjušiti”, izjavio je Bruce Bittles, glavni investicijski strateg u Robert W. Baird & Co. koji upravlja sa 16 milijardi američkih dolara.

New Report

Close