Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Guardian: G-20 shvatio da je istok Europe prva crta bojišnice krize
Autor/izvor: SEEbiz
LONDON – Summit G20, unatoč svim propustima, nije promašaj, piše danas britanski tisak i konstatira da su bogate zemlje shvatile da je istočna Europa na prvoj crti bojišnice krize, ali da o ključnom problemu – bankarskom sektoru, na summitu nije bilo ni riječi.

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/svijet/guardian-g-20-shvatio-da-je-istok-europe-prva-crta-bojisnice-krize,41884.html

Futuresi opako skočili sa nadom u dobra izvješća o nezaposlenosti.

Dow 7962 +0.05%
S&P 500 837.7 +0.26%
Nasdaq 100 1307.75 +0.48%

ZAGREBAČKA BURZA
INDEKS VRIJEDNOST %PROMJENE REDOVNI PROMET
CROBEX 1.562,38 1,83%
BEOGRADSKA BURZA
INDEKS DATUM VRIJEDNOST +/- %
BELEX15 3.4.2009 391,98 +1,95 %
SARAJEVSKA BURZA
INDEKS DATUM VRIJEDNOST +/- %
SASX-10 31.3.2009 877,02 – 0,38 %
MAKEDONSKA BURZA
INDEKS DATUM VRIJEDNOST +/- %
MBI10 31.3.2009 1.905,64 +1,44 %
BANJALUČKA BURZA
INDEKS DATUM VRIJEDNOST +/- %
BIRS 3.4.2009 930,74 +0,70 %

LJUBLJANSKA BURZA
INDEKS DATUM VRIJEDNOST +/- %
SBI20 3.4.2009 3.576,84 +0,89 %…opet samo najbolji !!! [thumbsup]

663.000 za ožujak. (658.000 bilo predviđeno)

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


663.000 za ožujak. (658.000 bilo predviđeno)

Al je pogođeno predviđenih 8,5%

No respect

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Moze biti na otporu ali ako Ameri okrenu u zeleno odose i otpori i zapreke i prepreke…sa zakljuckom AKO. U ovoj krizi je sve moguce.. Opcenito se ljudi tesko prebacuju iz bulla u bear ali i iz beara u to da sad odjednom nakon korektivnog rasta ne ide opet crveno crveno i crveno…nego bas suprotno nakon korektivnog pada opet zelenilo par dana…sto nuzno ne znaci da smo uu bull marketu…ali ja se nadam da smo bar u periodu rasta nekog duzeg.
Pozdrav svima

No pain no Game


663.000 za ožujak. (658.000 bilo predviđeno)

Znači još nema oporavka nezaposlenosti.
Fjučursi
Dow 7923 -35 -0.44%
S&P 500 832.1 -3.4 -0.41%
Nasdaq 100 1302.25 +0.75 +0.06%

Europa zakoračila zbog futuresa u minus.
Vaš link

Nije mi jasno šta je tu čudno što su Ameri danas u minusu poslije ovolikog rasta morala je doći mala korekcija, ja ne vidim tu ništa čudno sasvim očekivano pravo je čudo pa kapitalizacija dobiti se nije dogodila puno prije to je još jedan argument da je ovaj rast održiv i da je ovo zdrav rast koji će se nastaviti i u sledećim danima i mjesecima sa kratkotrajnim korekcijama isključivo zbok kapitalizacije dobiti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Nije mi jasno šta je tu čudno što su Ameri danas u minusu poslije ovolikog rasta morala je doći mala korekcija, ja ne vidim tu ništa čudno sasvim očekivano pravo je čudo pa kapitalizacija dobiti se nije dogodila puno prije to je još jedan argument da je ovaj rast održiv i da je ovo zdrav rast koji će se nastaviti i u sledećim danima i mjesecima sa kratkotrajnim korekcijama isključivo zbok kapitalizacije dobiti.

pa ja sam mislio da ce ici veca korekcija za danas,zato sam jos jutros rekao da idem na bid,vidis da ovi nemogu probiti -1 ja sam i vise nego zadovoljan,rast croba na tjednoj razini cca 6% po meni odlicno,osim toga koliko je petaka u USA u zadnjih 4 tjedna zavrsilo u plusu???dapace zavrsavali su u puno vecem minusu nego danas,izgleda da najgora izvijesca ili vijesti ostave za petak i u ponedjeljak opet naprijed,pa komu nije jasno neka pogleda statistiku zadnjih mjesec dana…sreca da nitko ne obraca pozornost na doticnu osobu…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Jobless rate highest since 1983

WASHINGTON (Reuters) – The U.S. unemployment rate soared to 8.5 percent in March, the highest since 1983, as employers slashed 663,000 jobs and cut workers’ hours to the lowest on record, government data showed on Friday.
Vaš link

Ovo su prvi znakovi oporavka gosposarstva?!


Jobless rate highest since 1983

WASHINGTON (Reuters) – The U.S. unemployment rate soared to 8.5 percent in March, the highest since 1983, as employers slashed 663,000 jobs and cut workers’ hours to the lowest on record, government data showed on Friday.
Vaš link

Ovo su prvi znakovi oporavka gosposarstva?!


kolega da imalo pratite situaciju ,znali bi ste da je to i uracunato za treci mjesec sto znaci da se stvari odvijaju po planu,zalosna je cinjenica da i vi to znate samo vas ne zanima…. neznam koja je tvoja misija u svemu ovomu,predpostavljam da si samo jalan zato sto drugi zradjuju ali ne i ti,iskreno zao mi te je …..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close