Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega davno je bila recesija 1930g nije bilo interneta brzog prijenosa podataka,medija uopce,informacije su sporo putovale,druga su vremena bila,ali ako zelis zivjeti u proslosti kolega samo daj,neki su u medjuvremenu napredovali…. [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


kolega davno je bila recesija 1930g nije bilo interneta brzog prijenosa podataka,medija uopce,informacije su sporo putovale,druga su vremena bila,ali ako zelis zivjeti u proslosti kolega samo daj,neki su u medjuvremenu napredovali…. [thumbsup]

Baš zato što su vijesti tada sporije napredovale, zato bi mi morali brže pasti dublje, ali ne padamo.
A pošto je kriza gotova, najveća u zadnjih 80 godina, peace of cake, možemo napokon mirno spavati.
Amen.

neznam kolega koliko duboko odekujete ali zse je vec bio pao na skoro 80% mislim da toliko nisu pali niti oni koji su puno dublje u recesiji i koji su nemilice upumpavali novac u banke i gospodarstvi,ipak nase tvrtke jos uvijek posluju bez icije pomoci…neuporedivo je veca kriza bila 30tih godina koja je rezultirala i svijetskim ratom..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

http://adserv.stocksite.com/videos/zqpy%5BDJIA-3-27-09-DAILY.swf

http://adserv.stocksite.com/videos/qpekaDJIA-3-27-09-WEEKLY.swf

Poslušajte ga.
Zanimljivo.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Hehehehe, ovo je najveća provala ikada.

"Naša poduzeća posluju bez ičije pomoći."

– kolika je zaduženost u bankama "tih "tvrtki koje posluju sa "dobitima", vjeruj mi da je pregolema.
– gospodarstvo nam ovisi o 2 najjače banke koje smo prodali talijanima
rat nije bio poslijedica krize, daj malo prouči stanje u Njemačkoj 1937. kad je na vlast došao
Hitler. U tim godinama je Njemačka bila najrazvijenija.
– prouči malo prije nego li bubneš, molim te.

sad kolega vidim da nemate pojma,rat je bio prouzrocen krizom,inace mi je povijest jaca strana…
upravo zbog velike nezaposlenosti hitler je diga vojnu industriju na visok nivo,zaposlio ljude,zbog krize je i mrzio jevreje bio je u vojsci austrugarske ranjen u belgiji,sta te jos zanim sto se povijesti tice…..????????

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Hehehehe, ovo je najveća provala ikada.

"Naša poduzeća posluju bez ičije pomoći."

– kolika je zaduženost u bankama "tih "tvrtki koje posluju sa "dobitima", vjeruj mi da je pregolema.
– gospodarstvo nam ovisi o 2 najjače banke koje smo prodali talijanima
rat nije bio poslijedica krize, daj malo prouči stanje u Njemačkoj 1937. kad je na vlast došao
Hitler. U tim godinama je Njemačka bila najrazvijenija.
– prouči malo prije nego li bubneš, molim te.

Hitler je dosao na vlast 1933. i svojim mjerama razvio Njemacku

Odoše Ameri opet ispod 8000 bodova.


sad kolega vidim da nemate pojma,rat je bio prouzrocen krizom,inace mi je povijest jaca strana…
upravo zbog velike nezaposlenosti hitler je diga vojnu industriju na visok nivo,zaposlio ljude,zbog krize je i mrzio jevreje bio je u vojsci austrugarske ranjen u belgiji,sta te jos zanim sto se povijesti tice…..????????

Pa kad ti je jaca strana sto ga nisi ispravio da Hitler nije dosao na vlast 1937… ajd barem je pogodio stoljece. Inace nisu Jevreji nego Zidovi…i usput, nije bio u austo-ugarskoj vojsci vec u njemackoj.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



Hehehehe, ovo je najveća provala ikada.

"Naša poduzeća posluju bez ičije pomoći."

– kolika je zaduženost u bankama "tih "tvrtki koje posluju sa "dobitima", vjeruj mi da je pregolema.
– gospodarstvo nam ovisi o 2 najjače banke koje smo prodali talijanima
rat nije bio poslijedica krize, daj malo prouči stanje u Njemačkoj 1937. kad je na vlast došao
Hitler. U tim godinama je Njemačka bila najrazvijenija.
– prouči malo prije nego li bubneš, molim te.

Hitler je dosao na vlast 1933. i svojim mjerama razvio Njemacku
[/quote]

A ti isto ides objasnjavati svakome. Napisao je toliko gluposti u dva reda da je to za prilagodjeni program…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



Hehehehe, ovo je najveća provala ikada.

"Naša poduzeća posluju bez ičije pomoći."

– kolika je zaduženost u bankama "tih "tvrtki koje posluju sa "dobitima", vjeruj mi da je pregolema.
– gospodarstvo nam ovisi o 2 najjače banke koje smo prodali talijanima
rat nije bio poslijedica krize, daj malo prouči stanje u Njemačkoj 1937. kad je na vlast došao
Hitler. U tim godinama je Njemačka bila najrazvijenija.
– prouči malo prije nego li bubneš, molim te.

Hitler je dosao na vlast 1933. i svojim mjerama razvio Njemacku
[/quote]

A ti isto ides objasnjavati svakome. Napisao je toliko gluposti u dva reda da je to za prilagodjeni program…
[/quote]

Malo znanja mogu podijeliti neukom puku. Za vise nek plate [wink]



sad kolega vidim da nemate pojma,rat je bio prouzrocen krizom,inace mi je povijest jaca strana…
upravo zbog velike nezaposlenosti hitler je diga vojnu industriju na visok nivo,zaposlio ljude,zbog krize je i mrzio jevreje bio je u vojsci austrugarske ranjen u belgiji,sta te jos zanim sto se povijesti tice…..????????

Pa kad ti je jaca strana sto ga nisi ispravio da Hitler nije dosao na vlast 1937… ajd barem je pogodio stoljece. Inace nisu Jevreji nego Zidovi…i usput, nije bio u austo-ugarskoj vojsci vec u njemackoj.
[/quote]
moja greska kolega,isprike.. [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close