Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel netko zna kako je prošlo s Durable Goods? Nema nigdje na forumu. Hvala.

Picaškandal…

[lol]

Nego, nešto Crobex ne reagira, bio je momenat čak u plusu 0,05%, pa sad opet pao. I Evropa.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Kupujte kad Buffet kupuje…. [tongue]

Buffett’s Berkshire may lose "AAA" S&P rating
Vaš link

Da on se pokazao. Kada je mislim početkom listopada provalio " I am buying stocks now" ja budala za njim, natovario se ko magarac. On je otada kihnio 16 miljardi USDa sada vjerojatno čak i više a ja 50ak %
[bye]

Inače stranica 1023 ovoga foruma me nasmijala do suza, Leteći Cirkus Monthy Paytona je p….n dim za ovaj forum [thumbsup]

crnuguja*

ima nekih razlika između tebe i njega (nije uvreda već činjenica)

– on kupuje iskljičivo kada pada a ne kada raste
– lik kupuje na dugi rok a ne od danas do sutra, fučka se njemu, misliš da neće biti u plusu za 10 godina kako je rekao?
– on kupuje u USA a mi ovdje
– on je krizu dočekao sa 30$ mlrd casha, a mi?–lollll

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Inače stranica 1023 ovoga foruma me nasmijala do suza,

Gdje je ta stranica?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


crnuguja*

ima nekih razlika između tebe i njega (nije uvreda već činjenica)

– on kupuje iskljičivo kada pada a ne kada raste
– lik kupuje na dugi rok a ne od danas do sutra, fučka se njemu, misliš da neće biti u plusu za 10 godina kako je rekao?
– on kupuje u USA a mi ovdje
– on je krizu dočekao sa 30$ mlrd casha, a mi?–lollll

Da, jes slažem se sa svime. Osim sa prvim naime i ja sam kupovao nakon što je padalo, padalo i padalo. A poslije toga je opet padalo i padalo i padalo i pada i … [sealed]


Inače stranica 1023 ovoga foruma me nasmijala do suza,

Gdje je ta stranica?

Ova je 1027, daklem 3 prije…

[/quote]

Rallye se nastavlja:

Dow Jones Industrial Average 7,746.95 9:34am ET Up 86.98 (1.14%)

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ova je 1027, daklem 3 prije…

Ovo je 771

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Meni piše 1.541

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ


Meni piše 1.541

Ovisi o tome koliko je tko stavio da ima poruka po stranici.

bit će bolje................

Kako sada toliko različitosti?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Haha, svi imamo drugačije postavke, ja imam 15 postova po stranici. Inače sam mislio na prepucavanje Danir54, burze bajke i pobjede [lol]

New Report

Close