Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@merlin
od ukupno 10 mil.kn prometa, više od 50% otpada na INU (5,3 mil.kn) zbog blok transakcija koje su tamo odrađene tako da je promet na ZSE realno i dalje vrlo nizak…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Vas dva ste očigledno brokeri ili vlasnici brokerskih kuća?
Čim vas toliko zanima promet?
Opet kažem mene zanimaju cijene i njihov rast, a ne promet. U prometu su sam svaki dan [huh]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

@ merlin

isto kak si jučer pričao/pisao

igh čišćenje do 1800
završilo na onoj bjedi na kojoj si ti kupovao

Zaključak molim, jer i nas zanimaju cijene.

Kolega ne znam odakle vi čupate te podatke?
Evo ažurirano:

Prosječna cijena IGH danas 1.851,25 kn, zadnja 1.873,88 kn

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

i Rumunjska pred bankrotom…nastavak slijedi….

Rumunjskoj potrebna pomoć od 20 milijardi eura

Rumunjska za spas svog gospodarstva treba 20 milijardi eura i barem dvije godine "sigurnosnog pojasa" dok se kriza ne prevlada, izjavio je rumunjski predsjednik Traian Basescu obraćajući se javnosti.

Europski ministri financija su najavili mogućnost Rumunjskoj pomoći sa samo 7 milijardi eura, a ostatak bi trebao osigurati Međunarodni monetarni fond. Predstavnici EU i MMF-a su već danima u Rumunjskoj, gdje rade zajedno sa vladom u Bukureštu na planu sanacije.

PD

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

Jučer

Vi kupili po 1740

Došlo do kolko, 1800 il više ne sjećam se.

Vi izjavili na neznam kojoj temi pa koji su ovo paceri meni prodavali po 1740.

Diomica završila na 1760 kuna.

Poštujem…zaradili ste 5 kuna po diomici ili ti… 0,3%

Danas izgledan isti scenarij….

O tom pričam

EU indexi izbrisali su jutrošnje dobitke i sad se vrte oko nule, a neki su već u crvenome. ako ostanu crveni, to će biti drugi dan pada i siguran znak da je bull trap završio, a onda "kud koji mili moji" [bye]

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala


i Rumunjska pred bankrotom…nastavak slijedi….

Rumunjskoj potrebna pomoć od 20 milijardi eura

Rumunjska za spas svog gospodarstva treba 20 milijardi eura i barem dvije godine "sigurnosnog pojasa" dok se kriza ne prevlada, izjavio je rumunjski predsjednik Traian Basescu obraćajući se javnosti.

Europski ministri financija su najavili mogućnost Rumunjskoj pomoći sa samo 7 milijardi eura, a ostatak bi trebao osigurati Međunarodni monetarni fond. Predstavnici EU i MMF-a su već danima u Rumunjskoj, gdje rade zajedno sa vladom u Bukureštu na planu sanacije.

PD

Pa šta onda?!
Kako to mi zavisimo od rumunja??
Osim što ćemo sada lakše dobivati poslove tamo…
Tko padne – padne, tko preživi bit će jači od posrnulih susjeda.


EU indexi izbrisali su jutrošnje dobitke i sad se vrte oko nule, a neki su već u crvenome. ako ostanu crveni, to će biti drugi dan pada i siguran znak da je bull trap završio, a onda "kud koji mili moji" [bye]

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Sva sreća ti sve skužio na vrijeme pa nisi ni ulazio godinu-dvije [lol] [lol]


Sva sreća ti sve skužio na vrijeme pa nisi ni ulazio godinu-dvije [lol] [lol]

samo se ti smij, vidjet ćeš kad se ovaj jadni crobex stropošta i krene bežanija, neće ti biti "lol lol" nego "joj joj" [bye]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

Ne miriši na dobro, evropa je u crvenome, a USA također jako crvena. Sad čemo po starom receptu: kad svi rastu mi stojimo, kad oni padaju, mi predvodimo! [angry]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!



Sva sreća ti sve skužio na vrijeme pa nisi ni ulazio godinu-dvije [lol] [lol]

samo se ti smij, vidjet ćeš kad se ovaj jadni crobex stropošta i krene bežanija, neće ti biti "lol lol" nego "joj joj" [bye]
[/quote]

I ti bi se smijao, a ne samo kukao, da si npr. prije neki dan ušao makar malo u IGH [wink]

New Report

Close