Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ameri kilavi danas, evo opet u minusu…

Ponedjeljak bi se to moglo fino odraziti na Crobex.

Nasdaq -0,5

Dečko, ti stvarno nisi normalan. Primjećujem da si po cijele dane na forumu, život uopće nemaš ili ga ne koristiš kako bi zapravo trebao. Daj malo izađi, druži se sa ljudima. LJudi su prije svega socijalna bića. Nemoj ovdje provoditi dane. Učini sebi dobro…



Ameri kilavi danas, evo opet u minusu…

Ponedjeljak bi se to moglo fino odraziti na Crobex.

Nasdaq -0,5

Dečko, ti stvarno nisi normalan. Primjećujem da si po cijele dane na forumu, život uopće nemaš ili ga ne koristiš kako bi zapravo trebao. Daj malo izađi, druži se sa ljudima. LJudi su prije svega socijalna bića. Nemoj ovdje provoditi dane. Učini sebi dobro…
[/quote]

"Na forumu je puno ljudi koji se brinu o drugima umjesto o sebi"

Baron, 2008.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

U ponedjeljak očekujem +2%.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Za ovo kaj ću sada reći dobit ću jednu ogromnu kulju no zaboli me neka stvar za ocjene.

Dragi investitori nemojte se začuditi ako je došao kraj. Ja ne tvrdim da je, ali postoji velika vjerojatnost za to.

Trenutno se zna nekoliko vrlo vrlo bitnih stvari:
– citi banka – u prvih dva mjeseca posluje sa dobiti – neće propast 100%
– bank of a- isto kao i citi
– GM- je napokon sneso jaje i posluju sa dobiti – neće propast
– ford je već prošli mjesec izjavio da ne treba pomoć države i da su stabilni
– obavljena su ogromna preuzimanja i najavljena su nova (hoću reći da se vrše pregovori oko novih preuzimanja)

Ako pogledate promete u USA vidjet ćete da se svakim danom povečava.–eto već je sada promet na DJ veći nego je bio prosječan prije 30-40 dana.

E sada to je za USA, a pitanje je dali ostatk svijeta može padati ako usa raste (to neznam a neznate niti vi).

A nešto vezano uz barona, nemojte ga vrijeđat jer je samnom, ivekom, entent za vrijeme ljeta govorio da će se ovo dogoditi dok su Ivana7, Sampras, Plavi i ostali govorili da više nikada nećemo na 3200. Samo je njesra kaj je lik boji ući što je logično s obzirom na minus.

Lijepi pozdrav.
Odo ja u grad.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


U ponedjeljak očekujem +2%.

Ja minus 1.
Moramo se malo hladiti, a i USA isto.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Evo stotka pobjeda.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Mislim kada te odmoderiraju, naravno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


U ponedjeljak očekujem +2%.

Ja očekujem -2% jer su danas ameri u velikom minusu , a mi smo završili u velikom plusu.

Čak će i DAX završiti u minusu.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

Evo malo zanimljivosti dok gledamo amerikance,….

Sonyjevi radnici nezadovoljni otpremninama zarobili glavnog direktora

Zaposlenici francuske podružnice tvrtke Sony, nezadovoljni visinama otpremnina ponuđenima zbog zatvaranja tvornice, zatočili su generalnog direktora Sergea Fouchera te ga u petak pustili da ode pregovarati uz posredništvo državne vlasti.
Vaš link

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

CITIGROUP INC(NYSE: C)
Real-Time: 1.79 0.12 (7.19%) 1:26pm EThelp
Last Trade: 1.79
Trade Time: 1:12pm ET
Change: 0.12 (7.19%)
Prev Close: 1.67
Open: 1.83
Bid: N/A
Ask: N/A
1y Target Est: 3.32
Day’s Range: 1.64 – 1.89
52wk Range: 0.97 – 27.35
Volume: 529,499,325
Avg Vol (3m): 310,825,000
Market Cap: 9.80B
P/E (ttm): N/A
EPS (ttm): -5.59
Div & Yield: 0.04 (2.60%

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

@
Uperman

Sonyjevi radnici nezadovoljni otpremninama zarobili glavnog direktora

[lol] [lol] [lol]

@
Pobjeda

o.k. kolega naveli ste činjenice, no to me podsjeća na vrijeme početka hipotekarne krize kada se na velika zvona uvjeravalo puk da se kriza neće i ne može preliti na realni sektor, a pogledajte gdje smo došli, do jedne od najvećih kriza, s toga … [sad]

New Report

Close