Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa zašto bi se ukrcao ?

Reci mi jedan razlog, osim ovog Bull trapa kod Amerikanaca?

Zašto jučer nismo rasli? Zašto smo danas u minusu završili? Ako je odbijanac GRANDE, zašto ne

rastemo svaki dan?

Puno pitanja, da bi svoj cash prepustio fond menađerima koji čekaju samo da mi uvale precjenjenu

dionicu. [thumbsup]

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

juhuuuuu!!! [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Zakaj bi se ukrcao?
Pa zakaj si na burzi?
Da zujiš ili da tržiš?
Sada mi se nekako čini da si ti tu samo da zujiš.
hebate kak me možeš pitat zakaj bi se ukrcao, a sam si pogodio gdje je dno.
jezus

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

bezpredmetno je pričati o opravku ZSE dok su prometi jadnih 15-20 milja na dan, i to se napravi sa 4 dionice, sve ostalo je ko da trguju kumice na placu. HT na 205 kn, ADRS-P na 135 kn a ovdje neki pričaju bajke o oporavku burze. smiješno

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


Zakaj bi se ukrcao?
Pa zakaj si na burzi?
Da zujiš ili da tržiš?
Sada mi se nekako čini da si ti tu samo da zujiš.
hebate kak me možeš pitat zakaj bi se ukrcao, a sam si pogodio gdje je dno.
jezus

Svakim danom se pitam da li je to bilo dno ili nije. Mislim da sam pogriješio.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......


bezpredmetno je pričati o opravku ZSE dok su prometi jadnih 15-20 milja na dan, i to se napravi sa 4 dionice, sve ostalo je ko da trguju kumice na placu. HT na 205 kn, ADRS-P na 135 kn a ovdje neki pričaju bajke o oporavku burze. smiješno

Totalno krivo. Najveći rast desit će se na malim prometima, kad većina shvati kaj se zbiva ode najbolji dio zarade..

@europa

Tako isto i najveći padovi, na malim prometima, jer je još jako puno dionica ostalo….

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......


Totalno krivo. Najveći rast desit će se na malim prometima, kad većina shvati kaj se zbiva ode najbolji dio zarade..

Daj bože da letimo na 100 milja kuna prometa dnevno u pozitivne blokade nekoliko dana.

Kad su zadnji put bile blokade na ovako malim prometima na većini dionica?

Onda u 4mj 2008, ali tada su prometi bili 3-4x veći. Od tada ni makac.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

Azija u velikom plusu!
Nikkei 225 +5.00%

Kažu na vijestima da danas bude sunčan dan,tako da će medvijedima biti jako vruće od debljine njihovoga krzna. [thumbsup]

Dionice banaka i General Electrica bile su snažno prebijene, na tržištu su postale gotovo bezvrijedne, tako da svaka dobra vijest rezultira snažnim porastom cijene. Ovaj uzlet zasigurno je dobrodošao i može biti naznaka da smo upravo =prošli dno=, izjavio je Bruce Bittles, investicijski strateg u Robert W Baird & Co. koji upravlja sa 15 milijardi američkih dolara.

Anonimno, 13.03.2009. u 07:34
cjeli text http://seebiz.eu/hr/analize/wall-street-s_p-500-uzletio-4-posto%2c-u-tri-dana-11-posto,39866.html ……..u trazenju "dna"

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



bezpredmetno je pričati o opravku ZSE dok su prometi jadnih 15-20 milja na dan, i to se napravi sa 4 dionice, sve ostalo je ko da trguju kumice na placu. HT na 205 kn, ADRS-P na 135 kn a ovdje neki pričaju bajke o oporavku burze. smiješno

Totalno krivo. Najveći rast desit će se na malim prometima, kad većina shvati kaj se zbiva ode najbolji dio zarade..

[/quote]
upravo to se desava….20 tak % ode…..ovo je prilika za popravni ulaz….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Dionice banaka i General Electrica bile su snažno prebijene, na tržištu su postale gotovo bezvrijedne, tako da svaka dobra vijest rezultira snažnim porastom cijene. Ovaj uzlet zasigurno je dobrodošao i može biti naznaka da smo upravo =prošli dno=, izjavio je Bruce Bittles, investicijski strateg u Robert W Baird & Co. koji upravlja sa 15 milijardi američkih dolara.
Mcinha, 13.03.2009. u 08:46
cjeli text http://seebiz.eu/hr/analize/wall-street-s_p-500-uzletio-4-posto%2c-u-tri-dana-11-posto,39866.html ……..u trazenju "dna"
[/quote]
Koje je to po redu kolega? Nešto ste me pitali neki dan?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close