Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sakai,
nisam ciljao na tebe…nisam ciljao na nikoga posebno

za dcm metodu nisam nikad cuo

To je metoda jednog uvazenog ekonomista iako nije bas poznat (Discounting Cash Metod)… poslat cu ti fileove na e-mail ak si zainteresiran
[smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

sakai, tko vidi DCM metodu i prica o tome, umrijet ce u strasnim mukama!

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ma vipy je ok decko, nemoj biti skrt i drzat to za sebe… i mi smo je upoznali in misterious ways..

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

http://www.seebiz.eu/hr/analize/kako-u-vremenu-financijske-nestabilnosti-postati-milijunas%3f,39859.html

Nakon pola godine, novčana sredstva odložio je na svoj forex račun i čekao signal preokreta trenda da se vrati u poljske dionice. Signal je uslijedio 17. veljače ove godine. Špekulant “John” pretvorio je japanske jene u poljske zlote (tečaj JPY/PLN tada je iznosio 4,25 poljskih zlota za 100 japanskih jena) te kupio WIG 20 indeks (tada je iznosio 1.327,64 boda). Zaključno sa 11. ožujkom WIG 20 indeks oporavio se na 1.500,95 bodova.

Meni je ovo najbitnije što sam boldao… [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Evo malo vijesti…

Na putu prema dolje: Nezaposlenost u SAD-u i EU doseći će 10 posto?!

Najgora recesija nakon Drugog svjetskog rata mogla bi do kraja godine rezultirati znatnim porastom nezaposlenosti u SAD-u i Europskoj uniji, pri čemu bi se stope nezaposlenosti mogle približiti 10 posto, upozoravaju ekonomisti.
Vaš link

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......


Evo malo vijesti…

Na putu prema dolje: Nezaposlenost u SAD-u i EU doseći će 10 posto?!

Najgora recesija nakon Drugog svjetskog rata mogla bi do kraja godine rezultirati znatnim porastom nezaposlenosti u SAD-u i Europskoj uniji, pri čemu bi se stope nezaposlenosti mogle približiti 10 posto, upozoravaju ekonomisti.
Vaš link


[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Evo tebi legendo nešto za razmišljati!

DOW7117.89187.49+2.71%
NASDAQ1412.2240.58+2.96%
S&P 500744.122.74+3.15

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Evo malo vijesti…

Na putu prema dolje: Nezaposlenost u SAD-u i EU doseći će 10 posto?!

Najgora recesija nakon Drugog svjetskog rata mogla bi do kraja godine rezultirati znatnim porastom nezaposlenosti u SAD-u i Europskoj uniji, pri čemu bi se stope nezaposlenosti mogle približiti 10 posto, upozoravaju ekonomisti.
Vaš link


[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Evo tebi legendo nešto za razmišljati!

DOW7117.89187.49+2.71%
NASDAQ1412.2240.58+2.96%
S&P 500744.122.74+3.15
[/quote]

Jako dobro kolega, ali kako će to nama pomoći?

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

Kad je već bilo riječi o procjenama vrijednosti… SAJB

12.03.09. 19:12:00 NEWS-H3125865

Predstavljena "Sfera Station" alat za analizu dionica

ZAGREB, 12. ožujka 2009. (Hina) – Tvrtka Sfera Plus predstavila je alat za naprednu tehničku i fundamentalnu analizu dionica "Sfera Station" namijenjen malim investitorima, priopćeno je iz te tvrtke.
Sfera Station, alat za tehničku i fundamentalnu analizu dionica, od danas je javno dostupan na web odredištu http://www.sfera-station.com.
U prvoj, probnoj inačici, alatom za tehničku analizu Sfera Station moguć je dohvat trgovinskih podataka sa regionalnih burzi – zagrebačke, ljubljanske, beogradske, sarajevske, banjalučke, crnogorske i makedonske – dok su za fundamentalnu analizu trenutno podržani podaci za hrvatske tvrtke.
Za vrijeme provođenja dodatnih testiranja alat je dostupan u probnoj inačici (beta) te kao takav u potpunosti besplatan za korištenje i testiranje svim korisnicima, navode iz tvrtke Sfera Plus.
Razvoj alata Sfera Station stajao je više od milijun kuna, a u njegova je unapređenja uloženo još 780 tisuća kuna, od čega je polovicu financirao inovacijski centar Hrvatske, odnosno Agencija za provedbu Vladinih programa potpore tehnologijskom razvoju Bicro.

No respect

pobjeda imas od mene stotku,kak nam je odmogla njihova kriza tak ce nam pomoci i njihov oporavak,stvar psihe upermanee …

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

DOW
7183.2
252.80
+3.65%
NASDAQ
1426.62
54.98
+4.01%
S&P 500
752.43
31.07
+4.31%

@dodjoh

Misliš stvarno da su se amerikanci oporavili?!

I kako bi to trenutno moglo nama pomoći ?

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

uperman aka barone,
care daj mi reci zakaj se nisi ukrcao?

Čovječe pitao sam te na PM kaj misliš kamo ćemo (to je bilo oko 1600) ti si kao iz topa odvalio idemo na 1300 i još si rekao da kupuješ kada roknemo.

Mi smo roknuli a ti se nisi ukrcao.
Opet ću ti postaviti pitanje (premda ne vjerujem da ću dobiti odgovor) legendo reci ti nama na kojim razinama češ se ponovo ukrcati?
Bože sveti bili smo na 1240 ili kolko već, a ti si i dalje u cashu.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close