Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

GM -15.29% F -4.30% GE +1.79% BAC -10.08%
C -14.16% AIG -11.58% JPM -9.07% FNM -4.80%
FRE -4.68% GS -3.52% GOOG -2.99% AAPL -1.85%
WFC -16.77% DIA -3.01% XOM -3.75% MSFT -3.47%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

SAD SAM POGLEDO I VIDIM DA JE DANAS DAX ZAVRŠIO 5% U MINUSU.
JUČER JE ZAVRŠIO 5% U PLUSU.
TAKO DA PRETENDIRAM DA JE DAX NA NULI.

To te ja pitam [thumbsup]

Nikad ne prekidaj svoje neprijatelje dok prave gresku.


SAD SAM POGLEDO I VIDIM DA JE DANAS DAX ZAVRŠIO 5% U MINUSU.
JUČER JE ZAVRŠIO 5% U PLUSU.
TAKO DA PRETENDIRAM DA JE DAX NA NULI.

To te ja pitam [thumbsup]


nije, 5 bodova je u plusu [smiley]
03.03.- 3,690.72
04.03.- -3,890.94
05.03.-3,695.49

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

General Motors ima oko 3.000.000 zaposlenih.

Tek će sutra biti trežnjenje ako GM ode u stečaj, danas su indexi još u minimali.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

*OKUPATOR

Imaš na kraju lijeve strane tastature tipku na kojoj piše Caps Lock, slobodno je pritisni, neče se ništa dogoditi samo ćeš se prebaciti na pisanje malih slova jer pisanje velikim slovima, ako slućajno ne znaš, znači da vičeš pa imaj obzira prama nama, tvojim kolegama na forumu, da ne oglušimo na oči [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Sve mi se čini da dow ide na 6000 bodova, a crobex na 1000, ova igra brokera kod nas je postala već preočita, nakon svakog pada ispod razine koja je višekratnik broja 100, događa se odbijanac od 30 – 40 bodova i nakon toga strmoglavo doli sljedeći odbijanac je izgleda ispod 1200.


Sve mi se čini da dow ide na 6000 bodova, a crobex na 1000, ova igra brokera kod nas je postala već preočita, nakon svakog pada ispod razine koja je višekratnik broja 100, događa se odbijanac od 30 – 40 bodova i nakon toga strmoglavo doli sljedeći odbijanac je izgleda ispod 1200.

… a meni se čini da DOW ide ispod 6.000 do razine cca 4.500, a Crobi na cca 700 što bi i bio dobar score …

Tek će sutra biti trežnjenje ako GM ode u stečaj, danas su indexi još u minimali.

Stečaj GM-a bi bio odličan za američku ekonomiju a time i za vrijednosti dionica na burzi. Iako tržište vjerojatno neće tako valuirati u kratkom roku.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

kOD OVIH U AMERICI NISU ČULI ZA ODBIJANAC.
sAMO DA JE PADAT I PADAT.
pA KO DA NE MOGU MALO U PLUS A NE OVAKO BEZVEZE KO SELJAČINE PADAT.
aLI NAVODNO DA JE ODBIJANAC KOD NAS VEĆ POČEO U PONEDELJAK.
jA ČUO,PRIČAJU LJUDI NA TEHNOLOŠKOJ ANALIZI.
tO JE DOBRO I JA TO POZDRAVLJAM.
aLI EVO S&P -4,23%,MENE TO NE ČUDI, PA KO NORMALAN BI NAZVAO INDEKS STANDARD I SIROTINJA?
pA TO JE ODMA U STARTU BILO OSUĐENO NA PROPAST.
aLI NADAM SE DA MI NEĆEMO REAGIRATI NA AMERIČKE PROVOKACIJE I DA ĆEMO NASTAVITI IĆI SVOJIM PUTEM,A NE DA PRATIMO ŠTO JE DAX PAO 5% ILI OVAJ STANDARD I SIROTINJA 4%.
aJD ŽIVLI

TO TE JA PITAM
[thumbsup]

Nikad ne prekidaj svoje neprijatelje dok prave gresku.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

u Americi kao da je invazija Rusa u tijeku


Tek će sutra biti trežnjenje ako GM ode u stečaj, danas su indexi još u minimali.

Stečaj GM-a bi bio odličan za američku ekonomiju a time i za vrijednosti dionica na burzi. Iako tržište vjerojatno neće tako valuirati u kratkom roku.
[/quote]

Slazem se kolega u potpunosti. Kad ne nekaj trulo bolje da krepa pa na tome mozda naraste nesto novo i zdravo

Kikiriki koštice….dionice….

Citigroup stock falls below $1 a share
Vaš link

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

New Report

Close