Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dolar jača
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Odličan članak o potencijalu zbrinjavanja elektroničkog otpada.
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601109&sid=aa.IvaqdRZiU&refer=home

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Stocks Rise Around the World; Commodities Gain, Treasuries Fall

Vaš link

Payroll services-private sector jobs pali za 697 000.
Puno gore od očekivanog

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=cc400874-1eaa-4959-b9dc-c5049968eca5&ref=lastadd

SVE u znaku oporavka koji je pred nama


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=cc400874-1eaa-4959-b9dc-c5049968eca5&ref=lastadd

SVE u znaku oporavka koji je pred nama

Europske burze kao i američke će se prije oporaviti. Definitivno.

Mi ćemo se oporaviti kasnije, puno kasnije.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Dobre vijesti iz Kine oraspoložile Wall Street

Business.hr/Hina
04.03.2009 15:34
Pročitaj komentare (2) /forum/Default.aspx?page=subject&forum=5bca00b1-8335-46d6-994d-036b2e4536a9&subject=823b0209-4065-487d-9b03-297ed64235a4
Pročitajte sve komentare na forumu (2)
d3febae7-958e-4b6f-b103-34c8bbe61be3
Ocijenite članak (0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 5minute.

Sudeći po terminskim indeksima, danas bi na Wall Streetu cijene dionica mogle porasti zahvaljujući rastu cijena nafte i drugih sirovina, što je potaknulo oporavak dionica u energetskom sektoru.
Dobre vijesti iz Kine oraspoložile Wall StreetDow Jones terminski indeks bio je oko 14:30 sati na dobitku 91, a Nasdaq indeks 11,75 bodova. S&P terminski indeks bio je u plusu 10,6 bodova i iznad fer vrijednosti, matematičke formule kojom se određuju cijene uzimajući u obzir kamatne stope, dividende i rok dospijeća terminskog ugovora.

Dobro raspoloženje ulagača zahvaljuje se vijestima iz Kine koje navješćuju oporavak tamošnjeg gospodarstva. Uz to, mediji pišu da će kineska vlada povećati izdatke na izgradnju infrastrukture i oživljavanje industrije, povrh 585 milijardi dolara vrijednog poticajnog plana koji je prihvatila u studenome prošle godine.

Nastavi čitatiOglas:

"Što je dobro za treće po veličini svjetsko gospodarstvo, dobro je za cijeli svijet", strateg u tvrtki Windham Financial Services kaže Paul Mendelsohn.

Vijesti iz Kine izazvale su rast cijene nafte za tri posto, na 42,90 dolara po barelu, obzirom da je Kina golemi potrošač crnog zlata. To je, pak, potaknulo rast cijena u naftnom sektoru, pa je dionica Exxona poskupila 1,1, a Alcoe 3,8 posto.


Dobre vijesti iz Kine oraspoložile Wall Street

Business.hr/Hina
04.03.2009 15:34
Pročitaj komentare (2) /forum/Default.aspx?page=subject&forum=5bca00b1-8335-46d6-994d-036b2e4536a9&subject=823b0209-4065-487d-9b03-297ed64235a4
Pročitajte sve komentare na forumu (2)
d3febae7-958e-4b6f-b103-34c8bbe61be3
Ocijenite članak (0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 5minute.

Sudeći po terminskim indeksima, danas bi na Wall Streetu cijene dionica mogle porasti zahvaljujući rastu cijena nafte i drugih sirovina, što je potaknulo oporavak dionica u energetskom sektoru.
Dobre vijesti iz Kine oraspoložile Wall StreetDow Jones terminski indeks bio je oko 14:30 sati na dobitku 91, a Nasdaq indeks 11,75 bodova. S&P terminski indeks bio je u plusu 10,6 bodova i iznad fer vrijednosti, matematičke formule kojom se određuju cijene uzimajući u obzir kamatne stope, dividende i rok dospijeća terminskog ugovora.

Dobro raspoloženje ulagača zahvaljuje se vijestima iz Kine koje navješćuju oporavak tamošnjeg gospodarstva. Uz to, mediji pišu da će kineska vlada povećati izdatke na izgradnju infrastrukture i oživljavanje industrije, povrh 585 milijardi dolara vrijednog poticajnog plana koji je prihvatila u studenome prošle godine.

Nastavi čitatiOglas:

"Što je dobro za treće po veličini svjetsko gospodarstvo, dobro je za cijeli svijet", strateg u tvrtki Windham Financial Services kaže Paul Mendelsohn.

Vijesti iz Kine izazvale su rast cijene nafte za tri posto, na 42,90 dolara po barelu, obzirom da je Kina golemi potrošač crnog zlata. To je, pak, potaknulo rast cijena u naftnom sektoru, pa je dionica Exxona poskupila 1,1, a Alcoe 3,8 posto.


ententinis bi rekao [bye]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Dragi gledatelji,dame i gospođe, kao što sam već najavljivao.
GE je već na 5,96 dolara iliti -15%

Bojim se da Buffettu drhte ručice ali ne od starosti [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Što je sa GE? Opet je u dubiozi 15% [huh]? Gosn Ententinis, znate li?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Dragi gledatelji,dame i gospođe, kao što sam već najavljivao.
GE je već na 5,96 dolara iliti -15%

Bojim se da Buffettu drhte ručice ali ne od starosti [bye]


[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Ma puca njemu k…. a ne da mu drhte ručice.
Lik je dočekao krizu sa cashom i još pun kufer casha za dokup.

A to kako je on kupio tako se i kupuje, pa neće valjda lupat po ask-u ili drukat na forumu kao ti ili ja.
Nemoj se ti brinuti za njega, on je stari lisac, rađe se brinu za našu lijepu jadnu malu državu i brini se gdje idemo jer ovo gdje mi idemo je strava.

Mene ne brine niti Bufet niti USa, pa oporaviti će se oni jako brzo, mene više brine Hrvatska i stanje u Hrvatskoj koje je sve gore i gore.

Poz

btw izgleda da moj ostatak novaca neće ući ovaj tjedan.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Stara lopina Buffet je uzeo povlastene koliko se ja sjecam, koje garantiraju ljepu dividendu. Samo mu je problem ako GE bankrotira. [tongue]
Mada se uvaljao izgleda dosta u izvedenice, tu je u debeloj pusioni… Neznam sto mu je to trebalo.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close