Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ameri su daleko :P, pogledajmo radije što se događa u susjedstvu (s njima imamo više dodirnih točaka u ovoj krizi nego sa Amerima) http://www.poslovni.hr/109309.aspx

Pazite ovo, hahaha.

Kalkulator bailouta. 8000 milijardi već potrošeno.

Obavezno pogledati.

Vaš link

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Diktator Zimbabvea uljepšava se botoksom

"Robert Mugabe ovaj je vikend napunio 85 godina, a na pitanje u intervjuu koji je dao za lokalnu televiziju kako to da tako dobro izgleda za svoje godine, svoju glatku kožu nije pripisao kozmetičkim tretmanima, nego redovitom vježbanju. Teško da bi vježba bila dovoljna – mnogo vjerojatnije su u pitanju vješti plastični kirurzi i oni tretmani koje tašti vlastodršci kopiraju od hollywoodskih zvijezda.
Jedan bivši američki veleposlanik u toj afričkoj zemlji čak je javno posprdno govorio o Mugabeu kao o "Botoxu Bobu".
Tajna ovakva njegova izgleda mora biti u botoksu. To bi objasnilo i zašto mu se lice često dramatično mijenja od bucmastog do mršavog s upalim obrazima. Takve stvari se događaju kad vam tretmani botoksom nisu redoviti.
Na proslavi rođendana zimbaveanskog predsjednika ministar obrane poželio mu je:
– Poput moćnog krokodila ostao si odlučan, usredotočen i postojan u svim nedaćama. Molimo se da ti svemogući Bog podari još mnogo godina."

Evo kako se dođe do inflacije od milijun posto.
Treba se naštampati milijardu dolara da ovaj može ići na plastične operacije i tretmane.
Ne bi me čudilo da uskoro saznamo da je hrvatski dug posljedica milijardi potrošenih na uljepšavanje Sanadera,Šukera, Šeksa i Polančeca.
Sranje je što su oni toliko gadni da će nam dug iznositi 200% BDP-a dok se pokažu nekakvi rezultati uljepšavanja
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ne znam da li su kolege primjetile odbijanac u Europi danas ili kod nas.
Toliko su se odbijali da su neki završili na Traumi od odbijanja.
DAX je recimo završio ispod 4000 bodova.
Što reći?
LIJEPO VAM GOVORIM DA ĆETE POLOMITI REBRA OD ODBIJANJA,
ali ne slušate.
Lijepo sam vam dao tehničku analizu i za Europu i Ameriku i za Hrvatsku,
ali vi slušate one diletante na temi TA koji vam svakodnevno pričaju o odbijancu i svakodnevno pušite lovu.
Kako bi vam moglo pomoći to što me ne slušate?
BOJIM SE NIKAKO!!!

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Kristuš…a bio je oko +1,3%

DAX 3,936.45 11:45AM ET 78.21 (-1.95%)

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


Ne znam da li su kolege primjetile odbijanac u Europi danas ili kod nas.
Toliko su se odbijali da su neki završili na Traumi od odbijanja.
DAX je recimo završio ispod 4000 bodova.
Što reći?
LIJEPO VAM GOVORIM DA ĆETE POLOMITI REBRA OD ODBIJANJA,
ali ne slušate.
Lijepo sam vam dao tehničku analizu i za Europu i Ameriku i za Hrvatsku,
ali vi slušate one diletante na temi TA koji vam svakodnevno pričaju o odbijancu i svakodnevno pušite lovu.
Kako bi vam moglo pomoći to što me ne slušate?
BOJIM SE NIKAKO!!!

1905 god Einstein je postavio osnove fizike sa formulaom" e=mc2 " kojom se izražava ekvivalencija mase i energije
Njegova formula e=mc2 pokazuje kako se masa može pretvoriti u energiju i obratno

Primjenimo sada tu formulu na TK!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Evo kako se dođe do inflacije od milijun posto.
Treba se naštampati milijardu dolara da ovaj može ići na plastične operacije i tretmane.
Ne bi me čudilo da uskoro saznamo da je hrvatski dug posljedica milijardi potrošenih na uljepšavanje Sanadera, Šukera, Šeksa i Polančeca.
Sranje je što su oni toliko gadni da će nam dug iznositi 200% BDP-a dok se pokažu nekakvi rezultati uljepšavanja
[bye]

Liposukcijom Šukera i još nekoliko saborskih zastupnika hrvatska bi mogla prekinut ovisnost o uvoznoj nafti….svako zlo za neko dobro. [thumbsup]
http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/4043/Kirurg-vozio-na-masno-tkivo-pacijenata.html

Čekaj malo, ima li ova Amerika kad pada nešto drugo od ravne crte prema dolje. [bye]
[img]http://finviz.com/image.ashx?dow&rev=633709905967036250[/img]

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!



Evo kako se dođe do inflacije od milijun posto.
Treba se naštampati milijardu dolara da ovaj može ići na plastične operacije i tretmane.
Ne bi me čudilo da uskoro saznamo da je hrvatski dug posljedica milijardi potrošenih na uljepšavanje Sanadera, Šukera, Šeksa i Polančeca.
Sranje je što su oni toliko gadni da će nam dug iznositi 200% BDP-a dok se pokažu nekakvi rezultati uljepšavanja
[bye]

Liposukcijom Šukera i još nekoliko saborskih zastupnika hrvatska bi mogla prekinut ovisnost o uvoznoj nafti….svako zlo za neko dobro. [thumbsup]
http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/4043/Kirurg-vozio-na-masno-tkivo-pacijenata.html
[/quote]

[lol]
Bravo kolega.
Evo to su te antirecesijske mjere koje su nam prijeko potrebne.
Masno tkivo kao hrvatski izvozni proizvod.
Takve inovativne ideje nam trebaju.
Odlično ste se toga dosjetili i predložit ću vas u Ekonomsko vijeće.
[thumbsup]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Evo puko i S&P!
&P 500 INDEX,RTH(SNP: ^GSPC)

750.54 !!! (November low=752)

A sta je gjubre bilo zilavoooooo ! [wink]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Sh.. krivo sam stavio. ***obrisano***

DOW

mislim da ti je ovoliki pad dosta ambiciozan
[/quote]

Amarički analitičari su za 2009. najavljivali DOW JONES na 33.000 bodova.(članak bio nedavno)

Ako to nije ambicioznost, ja ne znam šta je.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ameri se odbili [thumbsup]

New Report

Close