Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Senat odobrio paket stimulacije vrijedan 838 milijardi dolara
Autor/izvor: SEEBiz / Bloomberg News
ZAGREB – Američki Senat glasovanjem 61 naprema 37 odobrio je 838 milijardi američkih dolara vrijedan paket stimulacije gospodarskog rasta.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/americki-senat-odobrio-paket-stimulacije-vrijedan-838-milijardi-dolara,37217.html

sutra rastemo(i dolar, nafta…

He, he veseljaci. Malo se surfa, jelte?
Rok, rok, rok pa na ispod 7000 za doljedžona. Pa opet malo gore.
Aj, glavno da se vrti kolo i narod zabavlja.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

@vodavoda

Ova ti je dobra, hahahahahaha

Ovako se nisam nasmijao već dugo. [lol]

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Mislim da će i nafta na nekih 30 +/-3 koliko god to nevjerojatno zvučalo.
Dolarja, seveda.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

@ludjak

Slažem se s vama kolega, koliko god to ludo zvučalo

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Bojim se da se previše oštrite na sutrašnji pad crobexa, da ćemo odraditi -hoćemo ali ne vijerujem preko -2% .
Stisnila nas je kronična nelikvidnost i na tržištu su ostali samo trejderi, a trejderi nisu drhtavci nego proračunato kupuju a pošto se baš nema od koga kupovati očekujem dobru podršku na bidu…a i futuresi prelaze u plus[wink]
Futures Last Change Change %
Dow 7879 +1 +0.01%
S&P 500 826.9 -4.1 -0.49%
Nasdaq 100 1230.5 0 0.00%

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

@jeff

Jel ti znaš šta znači kad Amerikanci ne reagiraju na 800 mlrd pomoći?

A mi pratimo amerikance, barem jednim dijelom.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Azija završila u mikro minusu.
Nikkei 225 -0,29%
Trsla se brda,rodio se miš!


Azija završila u mikro minusu.
Nikkei 225 -0,29%
Trsla se brda,rodio se miš!

To ti je od jučer, hehe. E moja burza, šeprtljavo. Ti bi volio da se rodi miš.

Ono što se u Aziji otvorilo , fino je potonulo.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Indexe u USA su potopile najveće banke koje su pale između 10-30%. Iako mi nije jasno zašto budući da će konverzija, ako je bude, povlaštenih dionice biti po cijenama od 9. veljače dakle od prekjučer.

The banks will have to pay a dividend on these convertible preferred securities, and the conversion price will be set at a "modest" discount to the institution’s stock price on Feb. 9, Treasury said.
The risk that the current owners of banks’ common equity could see their holdings diluted likely triggered the big share declines seen Tuesday.

Očito da se tu igraju neke, samo njima poznate, igre na burzama. Uopće nisu reagirali na izglasavanje 838 milijardi dolara stimulansa građanima i poslodavcima. Bushov 168 milijardi dolara težak paket pomoći držao je gospodarstvo 2 kvartala iznad vode a ovaj paket je 5x veći.

Da se sjetimo jučerašnjeg dana…

Da li je to slučajno nakon izglasavanja?

Dow Jones Industrial Average 7,888.88 Feb 10 381.99 (-4.62%)

Friško, evo već su sa 1,5 došli na 2 triliona dolara, ajme….

U.S. offers $2 trillion bank plan but stocks slump

WASHINGTON (Reuters) – U.S. Treasury chief Timothy Geithner on Tuesday unveiled a new bank rescue plan that would put $2 trillion to work mopping up bad assets and restoring credit, but stock markets plunged on fears it would not work.
Vaš link

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

danas će preko bare sigurno odbijanac, samo je pitanje di ćemo mi biti do tad….????

ma kakav cash-r-a, 100% in

New Report

Close