Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Amerikanci ne znaju za stanku. Znači ovaj plan od 800.000.000.000 danas izglasan je praktički

otišao u vjetar, kad već najavljuju drugi. Ovo mi izgleda slično planu naše vlade, hehe.

US unveils new $1.5 trillion plan

US Treasury Secretary Timothy Geithner has unveiled a comprehensive $1.5 trillion (£1.02 trillion) bank bail-out plan to beat the financial crisis.
Vaš link

To je 1.500.000.000.000$. Zaboli me ruka od tipkanja nula….[bye]

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


uuu
svi smo se preplašili vas dvojice…
ajmo pričekat završetak…

slobodno pogledajte promet..mene bi ovo zabrinulo da nema prometa…ali s obzirom na promet vidi se tko prodaje..mali koji su se ukakili kao vas dvojica…

tonu tonu kao da nema kraja ali pametni kupuju i to kupuju jako

Na DOW jonesu je promet skoro pa maximalan.

Ma nije smisao u nama, već u padu amerikanaca. Uvijek se dotičeš nas dvojce, kad nemaš

protuargumenata za rast. Na žalost Ameri imaju svoj put… [bye]

Objavljen je plan o 1,5 TRILIONA dollara, a indexi padaju ko kruške.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


DOW ce završiti iznad 8k,ima još puuno vremena za to… Kod njih bar možeš trejdati, i to par puta dnevno.. Danas se koristi nervoza pre glasanja, ništa novo…Sutra ce bit ameri zeleni, a neki ce vec pre toga na zse prodavati s minusom, dejavu…

Ma ili iznad 8400 ili ispod 7500.
Bojim se da nema sredine.

Samo kaj je sada Geithner priznao da je ovo tek početak od onoga kaj trebaju.
To je malo hmmm…znate i sami.

Samo kada slušam njega i Obamu poželim si da i i mi imamo takve ljude. Sve ti priznaju i sve ti kažu u facu bez laži i bez varanja i bez sranja, pa tko preživi preživi.
A ne kod nas sve je divno i krasno a ono država nam se raspada

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Neznaš zakaj je toliko palo ali nije bitno.
To je 1.500.000.000.000$. Zaboli me ruka od tipkanja nula…. — hehehe istina da nam je 5% toga za lijepu našu gdje bi nam bio kraj.

Znaš jedino ako si pratio i slušao kaj je ovaj rekao.
Pozz

Bumo vidjeli kamo će ako izglasaju pozitivno, ali ako odbiju bailout onda nažalost sve ide vrit.
Ali ne samo burza već i gospodarstvo i sve, a ako si to želiš onda genijalno.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@pobjeda

Ne nego, mislim da zaustavljaju nezaustavljivo. Gospodarstvo će im ionako otići kvragu.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Ako netko zna da napiše kada je izglasavanje ovog vrlog plana za spas u USA.

Korkyra

…lik rekao …brza, agresivna i odlučna namjera da se nešto napravi…svuda u svijetu…kak se to odnosi na nas, to je meni važno…ja ne živim u americi…
…jer mi nismo još ništa napravili…
…a i superiška mi je zaključak danas u novinama oko antirecesiskih mjera…kaj bi išta radili…jer ako budemo zvali mmf…onda bu ionak oni pisali program mjera…znači…ono kaj sam rekao…krpanje do izbora…spin i razne guske u magli…a onda zovi mmf i rečenica: kriza nas je iznenadila, i sad moramo napraviti kaj nam vele jer nemamo izlaza…nismo mi krivi…ostatak znate da ne trošim prostor…
…kak bu se to odrazilo na tk…veli gubi nikak…no i gubi u svojoj državici ima problema…ja se nadam da ne bu puno dole…al opet ovo je rh i a vani bude pune gore…mi bumo im dali i lovu za svoje penzije..aha to već radimo…nezgodna situacija…jedino da počnemo vadit lovu iz čarapa i da im to pošaljemo…jer kolko sam shvatio…mi ne morao ništa raditi…samo čekati da se ovi vani oporave…e kad bi bilo tak jednostavno ja bi im odma poslao 100$…a vi?…


Ako netko zna da napiše kada je izglasavanje ovog vrlog plana za spas u USA.

Vaš link
Ispod tablice imaš sve vijesti sa svih portala i novina
Letimično sam pregledao i nisam primjetio da itko spominje termine

Matija [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Sutra bi mogao drasticno porasti promet u odnosu na prethodne dane/tjedne, samo ako Ameri ovako nastave! [tongue]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Ako netko zna da napiše kada je izglasavanje ovog vrlog plana za spas u USA.

To je izglasano, oko 830 milijardi dolara.

Senate approves massive economic stimulus package

Last update: 12:44 p.m. EST Feb. 10, 2009
WASHINGTON (MarketWatch) — Senators approved an $800 billion-plus stimulus bill on Tuesday, handing President Barack Obama a legislative victory on his chief economic priority. The bill is a mixture of tax cuts, targeted spending on infrastructure projects and money to cash-strapped states. The measure must now be reconciled with a House version before being sent to Obama for signature. The president has warned of economic "catastrophe" without the bill.

Ovima na WS se nije svidjelo što će se 1.500,00 milijardi dolara iz TARP II programa iskoristiti za otkup ilikvidne imovine.
Valjda im je trebalo pokloniti. Ili ublažiti mark to market pravilo.
Banke i financijaši ruše ponovno indexe:


uuu
svi smo se preplašili vas dvojice…
ajmo pričekat završetak…

slobodno pogledajte promet..mene bi ovo zabrinulo da nema prometa…ali s obzirom na promet vidi se tko prodaje..mali koji su se ukakili kao vas dvojica

tonu tonu kao da nema kraja ali pametni kupuju i to kupuju jako

Kolega,nemojte više, molim vas.
Neugodno mi je zbog vas.
Prvo kažete da nema brige jer je veliki promet, a onda kažete da to mali prodaju.
Za vašu informaciju veliki pad na velikom prometu je najgore što se može desiti a veliki promet sigurno ne mogu napraviti mali investitori.
Nije ni čudo da ste stalno u minusu

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Hvala, a onda prema indexima ti mogu reć da su "dobro reagirali" na spasonosni plan kako su ga nazivali.
I sada radi indijanaca ćemo i mi sutra zaronit ni krivi ni dužni.

Korkyra

New Report

Close