Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Estimate je bio -5,5%. Sad bi trebalo očekivat rast Amerike, ali burza nas uvijek iznenadi.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Fourth Quarter GDP Falls 3.8%- AP

The Commerce Department released a report Friday showing the economy shrank at a pace of 3.8 percent in the October-December period, better than the 5.4% predicted by economists

Znao sam, ali nisam htio reći da će se zazelenjeti danas.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

futuresi opet iz zelenog u crveno [bye], znao sam ali nisam htio reći

Hrvatska: Isprdak od države koju guzi ko stigne...Mala zemlja...velika zajebancija...


Znao sam, ali nisam htio reći da će se zazelenjeti danas.

Ako nešto pozitivno znaš sačuvaj za sebe jer ćeš pokupit jedinice od profesora s Poslovnog na mah!
Ode Europa u blitvu!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Evo EU polako prelazi u zelenilo sa 2,50% minusa biće trke tko će prije kupit dionice

Koja manipulacija sa ovom našom burzom pa to je nezapamćeno.

Vaš link


Znao sam, ali nisam htio reći da će se zazelenjeti danas.

Zazelenit će ti se da ti se možda trava ili šuma, ali Europa i Amerika , nema šanse.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!



Procjena je 5,4%, sorry

A što ako0 bude 6-7%?? [bye] [bye]
[/quote]

Nekako nije bila.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

http://www.guardian.co.uk/business/dan-roberts-on-business-blog/interactive/2009/jan/29/financial-pyramid ovo je dobro…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ameri ponovo završili uz navlačenje DOW-a na razinu od 8000.86 bodova u zadnjim minutama trgovanja, odnosno -1.82%, te S&P u minusu od – 2.28%, futuresi za sada i dalje nastavljaju negativan trend, tako da DOW uz minus -1.94% iznosi 7955 bodova, a S&P – 2.41% iznosi 822.50 bodova, story continue ….


Soros: Euro možda neće preživjeti krizu, stvari su gore nego što sam mislio

Jedan od najbogatijih ulagača na svijetu George Soros u razgovoru za austrijski Der Standard ustvrdio je kako postoji mogućnost da europska valuta ne preživi financijsku globalnu krizu.

Vaš link
Điiiiizzzzzz [bye]


Samo da odgovorim starom drukeru sorosu …
http://en.wikipedia.org/wiki/Money_supply
Dragi moj samo vi printajte papirice … sav svijet vas je skuzio, prestali ste izdavati Mxy izvjesca koliko ima tih papirica prije par godina jer to vise nitko ne moze upratit.

Gledajuc ovaj money supply na wikipediji puno vise bi volio bit u EURima nego u bezvrijednim papiricima.
Dobro bit ce tu problema… moracete vi puknit jos par ratova ali kad sve zavrsi … cao bao [bye] [thumbsup]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

New Report

Close