Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[sealed]
Ova tema je davno prestala imati smisao.Postala je groblje realno bezvrijednih linkova.Kretanje svjetskih indeksa i cijene nafte nema direktan utjecaj na TK Hrvatska.Možda indirektan u smislu plašenja babarogom u ormaru. A za to ne treba tema u kojoj kolo vode bezimeni naturščici,dovoljan je dnevnik HRTa i slični instruirani mediji.Tko inzistira na drugačijem gledištu laže sam sebe.Svi ste vi pušioničari uključujući i mene.Manji se rugaju većima.Ništa više od toga.Neki su zbog 5 posto već prodali dušu.Ali ni to još nisu uspjeli unovčili.

Scrapman


[sealed]
Ova tema je davno prestala imati smisao.Postala je groblje realno bezvrijednih linkova.Kretanje svjetskih indeksa i cijene nafte nema direktan utjecaj na TK Hrvatska.Možda indirektan u smislu plašenja babarogom u ormaru. A za to ne treba tema u kojoj kolo vode bezimeni naturščici,dovoljan je dnevnik HRTa i slični instruirani mediji.Tko inzistira na drugačijem gledištu laže sam sebe.Svi ste vi pušioničari uključujući i mene.Manji se rugaju većima.Ništa više od toga.Neki su zbog 5 posto već prodali dušu.Ali ni to još nisu uspjeli unovčili.

Jel to Valentine, ANRICOM, ili netko drugi otvorio novi nick?

Nego….

DOW opet blizu 8000, a ja mislio da će odraditi do 8800 taj trokut, ali izvješća su tako loša

da ne daju.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


[sealed]
Ova tema je davno prestala imati smisao.Postala je groblje realno bezvrijednih linkova.Kretanje svjetskih indeksa i cijene nafte nema direktan utjecaj na TK Hrvatska.Možda indirektan u smislu plašenja babarogom u ormaru. A za to ne treba tema u kojoj kolo vode bezimeni naturščici,dovoljan je dnevnik HRTa i slični instruirani mediji.Tko inzistira na drugačijem gledištu laže sam sebe.Svi ste vi pušioničari uključujući i mene.Manji se rugaju većima.Ništa više od toga.Neki su zbog 5 posto već prodali dušu.Ali ni to još nisu uspjeli unovčili.

Alaha mi imaš pravo.
Danas sam se načisto smrzo kad sam vidio prilog o recesiji u Dnevniku.
A mene nije lako poplašiti [lol]

Evo recimo na ovakve vijesti sam mrtav-hladan

http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3226537/index.do;jsessionid=FFC7E15438E9AADA1130DA2ABA72446A.1 [tongue]

Ja sam se obogatio preko noći! Prekonoćnim kreditiranjem!!



[sealed]
Ova tema je davno prestala imati smisao.Postala je groblje realno bezvrijednih linkova.Kretanje svjetskih indeksa i cijene nafte nema direktan utjecaj na TK Hrvatska.Možda indirektan u smislu plašenja babarogom u ormaru. A za to ne treba tema u kojoj kolo vode bezimeni naturščici,dovoljan je dnevnik HRTa i slični instruirani mediji.Tko inzistira na drugačijem gledištu laže sam sebe.Svi ste vi pušioničari uključujući i mene.Manji se rugaju većima.Ništa više od toga.Neki su zbog 5 posto već prodali dušu.Ali ni to još nisu uspjeli unovčili.

Alaha mi imaš pravo.
Danas sam se načisto smrzo kad sam vidio prilog o recesiji u Dnevniku.
A mene nije lako poplašiti [lol]

Evo recimo na ovakve vijesti sam mrtav-hladan

http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3226537/index.do;jsessionid=FFC7E15438E9AADA1130DA2ABA72446A.1 [tongue]
[/quote]

Mogli bi oni i nestati poput Rimskog carstva! [bye]

Kuku… [bye]

Dow Jones Industrial Average 8,148.69 4:03pm ET 226.76 (-2.71%)

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

S&P završio na -3.31%!

aaauuu leleeeeeeeeeeee [bye]

Danas izlaze prvi podaci za GDP u 4q, a futuresi zeleni…Koga to navlače….


E moj Merline, štrajk u Njemačkoj, štrajk u Francuskoj, nema tu sreće [bye]

Gledaj ovo metalni………ulazimo ubrzano u EU samo da spasimo Island

Island ulazi u EU po ubrzanom postupku zajedno s Hrvatskom?
Business.hr/Hina
30.01.2009 07:52
Pročitaj komentare ( 0)
Diskutirajte o ovoj temi na forumu ( {PostCount})
4e88ba17-5e85-4d6f-9afe-c04a96246006
Ocijenite članak ( 0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 5minute.
Island će biti uključen u ubrzanu proceduru za prijam u Europsku uniju kako bi se ta zemlja spasila od financijskog sloma, a sve su raširenija očekivanja da bi za nekoliko mjeseci mogao podnijeti zahtjev za članstvom, izvješćuje u petak britanski list The Guardian.

List piše kako se Europska komisija priprema za kandidaturu ovisno o rezultatu izvanrednih izbora koji se očekuju u svibnju.

Island bi se mogao pridružiti EU-u istodobno kad i Hrvatska, rekao je u intervjuu The Guardianu europski povjerenik za proširenje Olli Rehn.

Nastavi čitati
Oglas:

"EU više voli kad se dvije zemlje pridružuju istodobno nego individualno. Ako Island uskoro podnese kandidaturu i pregovori se brzo završe, Hrvatska i Island bi se mogli uključiti u EU paralelno", rekao je on.

The Guardian izvješćuje kako bi se na aplikaciju Islanda gledalo vrlo povoljno u Bruxellesu te da bi se pregovori, za koje obično trebaju godine, bili ubrzani kako bi Island postao 29 članica EU-a za rekordno vrijeme, vjerojatno 2011.

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

BUKUREŠT – Rumunjska je počela razgovore sa Europskom komisijom (EK) o mogućem kreditu za spašavanje proračuna nastojeći spriječiti financijsku krizu uzrokovanu fiskalnom nedisciplinom i snažnim usporavanjem ekonomije.
Mnogi ekonomisti upozoravaju da bi ta nova članica Europske unije (EU) mogla nakon nekoliko istočnoeuropskih država biti sljedeća koja će zatražiti novčanu pomoć zbog svjetske krize. Opasnost od recesije i rasipno trošenje prošle vlade primorali su pet tjedana staru vladajuću koaliciju da drastično smanji državnu potrošnju, ali bi se njeni strogi proračunski planovi mogli pokazati nedovoljnim za podmirenje velikog trgovinskog manjka države. Delegacija EU-a je ovoga tjedna posjetila Bukurešt, a vjerojatno će uslijediti razgovor o pomoći jer je rumunjski predsjednik Trajan Basescu rekao da će njegovoj zemlji trebati zajam.

"Misija stručnjaka Komisije nalazi se u Bukureštu i oni će razgovarati o makroekonmskoj stabilnosti i vjerojatno o mogućnosti davanja novčane podrške Rumunjskoj", rekao je agenciji Nicolau Idu, šef delegacije EU U Bukureštu.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


Danas izlaze prvi podaci za GDP u 4q, a futuresi zeleni…Koga to navlače….

Pa zar sve stavke GDP već nisu uključene u sadašnje stanje kroz izvješća u prethodna tri mjeseca?

Sve je već ukalkulirano u ove cijene


Danas izlaze prvi podaci za GDP u 4q, a futuresi zeleni…Koga to navlače….

Čuj puno toga je ovaj tjedan bilo bolje od očekivanog (bez obzira kaj je ubiti katastrofalno)…ali wallstreet zanima samo usporedba očekivanog i ostvarenog….

a izgleda da su ipak malo pretjerali sa očekivanjima…nije dobro ali ne tako kako se misli…
a ako će tako biti onda bi usa opet trebala rasti i to žestoko…

pričekajmo malo…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close