Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sta se ovo dogodilo, svaki put kad moram iz ureda se nesto ovak dogodi. Vidim Njemci poludili (+7,5% u tri dana), ako ovako nastavi ja cu poludit ako Crobex vec ne zeli. Ne svida mi se da ne pratimo EU. Ove drzave koje su izjavile da jesu u recesiji rastu a mi koji kao nismo, nista! Ispada da je bolje rec da jesmo u recesiji!? Stvarno smo posebno trziste.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

netočno kolega,mi smo samo tržište sa posebnim potrebama

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


netočno kolega,mi smo samo tržište sa posebnim potrebama

Da, ali i ja sam samo osoba sa posebnim potrebama.Pa si bas pasem sa Crobiem.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

ljudi pa kaj se nemrete strpiti niti 2 dana?

oke ameri rastu, promet za sada sasvim solidan a vjerojatno će se i pojačati pred kraj a samim time i rast…
neka usa nastavi rasti…
ljudi čeka se petak…BDP bez njega nema daljnjeg rasta USA…

ako će on biti bolji od očekivanog kao manje više sve do sada, onda očekujte rally na crobex-u…do tada će valjda prestat prodaja…

koliko god vi to mislili stranaca ima na našoj burzi…nema brige…čekajte da se malo iskrcaju iz EU pa će i kod nas uložiti neku paricu…

ako se rast nastavi u usa, ja jaki i to vrlo jaki relly očekujem tek u ponedjeljak…ali do tada čekajmo…

doći će sve na svoje mjesto..
btw kaj se niste bunili kada je svijet padao a mi stagnirali….

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

p.s. vidim da se promet već sada počeo pojačavati…
danas ameri završavaju sa 4% plusa…sutra mali minus od 0.5% i nastavak rally u petak…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

A mi pobjeda, kamo ćemo mi?

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

Nema nijednog pesimiste, nevjerojatno, čim je plus.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

julio*

ići ćemo up i to vrlo jako…ali kako sam rekao…tek u pon ili utorak..POD UVJETOM DA BDP U USA BUDE BOLJI OD OČEKIVANOG i da ameri nastave rasti….

polako…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Boeing to cut 10,000 jobs

"Boeing Co. became the latest major American company to announce job cuts Wednesday as the nation’s battered labor market continues to shed jobs at an alarming rate.
The plane maker and defense contractor said it will cut a total of 10,000 jobs this year, with the majority taking place in the next six months, as the company struggles with dwindling demand for new aircraft."

Nije bed,sve njih će Obama zaposliti na izgradnji pruga i mostova na Divljem Zapadu

[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Evo dobio sam sliku iz USA

[img]http://novine.novilist.hr/images/clanci/2006/9/216139.jpg[/img]

FED – kamata ostaje nepromijenjena

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

indeksi poludjeli [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close