Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


GCF09.CMX Gold Jan 09 886.10 4:49am ET 13.10 (1.46%)

opalalala zlato pada…heheheh
entent…gdje je onaj porast od 10%?

ne bi čovjek vjerovao, ali eto prognozira se pad cijene zlata već neko vrijeme.
naime najveći kupci (ako sam dobro shvatio radi se o 85% potražnje) su zlatari, a oni su osjetili recesiju i prodaja im rapidno pada.
e sada, jel će taj negativni efekt nadomjestiti pozitivni efekt potražnje za zlatom od strane investitora ostaje da se vidi.

hehehe kao što sam jučer i rekao ide nama jedan obama rally, naši za to i dalje nemaju snage/hrabrosti/novca

da je već jučer posustalo to bi bilo jako znakovito, ali eto sreća nije

kako bi jedan kolega rekao: koliko dana rallyija možeš kupiti sa jednim trilijončićem?? [lol]

beholder*

mi smo zaostali…stoga nam je i burza takva…kod nas sve dolazi sa nekim zaostatkom…tako nismo niti pali prošli tjedan kada je svijet rastao…čekaj sutra ili petak pod uvjetom da ameri nastave rasti

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



nema odgovora ja čekam……ako izgubim onda ću bar spiskat što mi je ostalo i ne mislim više.
ali to je nerealan scenario zato se kolega ne javlja što se tiče mog prijedloga.
ma ovdje se može i bubniti pa nikom ništa.

kolega ovakvih je oklada bilo već sto na PDu…i nikad se ne realiziraju bez obzira tko dobije/zgubi
[thumbsup]
[/quote]
opklada nije prihvaćena ne zato da se ne realizira nego što kolega laprdine laprda i iznosi nerealne prognoze.

dan je pametniji od noći

ma nije to , nego pratim kako su se več ljudi kladili da će goli hodati po trgu, za janjetinu pa čak i za jednu dionicu atpl [lol]

ali nikada nisam čuo da je bila namira [lol]

Mislim da bi svakome trebalo biti jasno kakvo smo mi tržište.

Vaš link


Mislim da bi svakome trebalo biti jasno kakvo smo mi tržište.

Vaš link

Očito da se nisu dovoljno napili hrvatske krvi!
A izgleda da im je to jedina hrana.

Ja mislim da danas proklinju Šukera što im je izbio krizu kao argument za ovakvo stanje na ZSE.


ma nije to , nego pratim kako su se več ljudi kladili da će goli hodati po trgu, za janjetinu pa čak i za jednu dionicu atpl [lol]

ali nikada nisam čuo da je bila namira [lol]

bila bi namira da nije HANFA poništavala takve transakcije

Moja zemlja se ne zadužuje bez velike nužde.


Samo si vi čestitajte.

Hrvatska je od jučer navečer službeno u recesiji. [bye]

100% danas znam da nećemo bitnije rasti.

Uostalom kad je EU i Amerika bila 10 radnih dana u velikom minusu, mi smo rasli. Budeš vidio.

[bye]

jao EU samo što se nije razletila
a mi ?
tuga jad i bijeda

mi smo ipak zemlja slučaj

EU skoro na +4% a mi se valjamo u minusu uz nikakvu likvvidnost… da bar oće pasti ili narasti 2-3% svejedno samo da se nešto događa, ovo je dozlaboga dosadno…nit me volja prodat, niti kupit [yawn]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

nafta polako raste adolar polako pada

http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/manji-rast-zaliha-podigao-barel-blizu-42-dolara,36074.html

http://www.seebiz.eu/hr/analize/americki-dolar-slabi-u-odnosu-na-euro,36075.html


Samo si vi čestitajte.

Hrvatska je od jučer navečer službeno u recesiji. [bye]

100% danas znam da nećemo bitnije rasti.

Uostalom kad je EU i Amerika bila 10 radnih dana u velikom minusu, mi smo rasli. Budeš vidio.

Dobio sam jedinicu za točnost.

NEma utjecaja izvana, kao što sam rekao kad su oni padali 2 tjedna, mi smo rasli.

Do kraja ćemo u lagani minus.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

New Report

Close