Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nikkei (+4.93%)

EU bi danas mogla imati skromnije otvaranje obzirom na žestok rast jučer (DAX +3,54%, FTSE +3,86%), a mi ćemo valjda nadknaditi bar dio propuštenog rasta od jučer uz rast prometa.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

da sada se priprema jedan pad planski koji će ugraditi u sebe budući rast iza 20. veljače odlično vrijeme za špekulante i to se odmah na ovom forumu vidi.
izašli su i maltaraju što krilima što jetikom, tipkovnice im se usijale od pisanja loših vijesti, jer poslije dvadesetog veljače neće biti više isto što je danas.
ja bar tako mislim,.

dan je pametniji od noći

To je samo privremeni oporavak na putu prema dolje.

Rastuća nezaposlenost je dobra za burzu? Svašta.
Biti će uskoro Kuku Lele epskih razmjera, baš kao u rujnu prošle godine. Bilo bi dobro prodati bankovne dionice američkih banaka.
Ja sam svoje prodao davno. [bye]

A mi se držimo do lokalnih izbora. Poslije će biti Kuku Lele [bye]

Stani malo da ti uzmem dimenzije, Lucky!!!


jer poslije dvadesetog veljače neće biti više isto što je danas.
ja bar tako mislim,.

Zašto baš poslije 20.2.?


da sada se priprema jedan pad planski koji će ugraditi u sebe budući rast iza 20. veljače odlično vrijeme za špekulante i to se odmah na ovom forumu vidi.
izašli su i maltaraju što krilima što jetikom, tipkovnice im se usijale od pisanja loših vijesti, jer poslije dvadesetog veljače neće biti više isto što je danas.
ja bar tako mislim,.

Kolega profešur, svaka čast na bujnoj mašti.

Do 20. veljače će DOW biti barem 6000 bodova, kako je krenulo.

Ova krize je puno brža nego ona 1929, i biti će kraća, tako da će zamah biti brži.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

Azijska tržišta: Nikkei 225 skočio 4,93%, najviše u mjesec dana

"Azijske dionice u utorak su uzletjele sa svoje najniže razine u zadnjih sedam tjedana, uzletjeli su i američki futuresi, a ekonomske politike Japana i Australije poduzele su nove korake da pruže potporu financijskim institucijama i tako ožive gospodarski rast.
Cijena dionice Mitsubishi UFJ Financial Group Inc. uzletjela je 8,5 posto nakon što je Japan signalizirao da će kupiti udio u poduzećima kojima nedostaje financijskih sredstava."

Amerika,Engleska i Japan bit će zemlja proleterska
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Azijska tržišta: Nikkei 225 skočio 4,93%, najviše u mjesec dana

Amerika,Engleska i Japan bit će zemlja proleterska
[bye]

pa to baš i nije dobro, ako tako bude, gdje će se tek onda RH zaduživati?

Moja zemlja se ne zadužuje bez velike nužde.


Amerika,Engleska i Japan bit će zemlja proleterska
[bye]

Kakav val kapitalističke nacionalizacije a mi još nismo stigli ni sve privatizirati… [lol]

Hrvatska već dugo nije plasirala svoje obveznice na svjetsko financijsko tržište, pa se pitam, što ako plasman euro obveznica propadne?
Ode kreditni rejting, ulagači će nas izbjegavati, itd.
Grčkoj Portugalu i Španjolskoj se to već počelo događati.

U zadnje vrijeme ni njemačke obveznice nisu popularne a kamoli naše [bye]

Stani malo da ti uzmem dimenzije, Lucky!!!

http://finance.yahoo.com/indices?e=futures

LJepo se zelene

Europa u MINUSU.

A i mi ćemo za njima.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

Azijska tržišta: Nikkei 225 skočio 4,93%, najviše u mjesec dana
Autor/izvor: SEEbiz / Bloomberg News
ZAGREB – Azijske dionice u utorak su uzletjele sa svoje najniže razine u zadnjih sedam tjedana, uzletjeli su i američki futuresi, a ekonomske politike Japana i Australije poduzele su nove korake da pruže potporu financijskim institucijama i tako ožive gospodarski rast.
http://www.seebiz.eu/hr/analize/azijska-trzista-nikkei-225-skocio-4%2c93%25%2c-najvise-u-mjesec-dana,35926.html

New Report

Close