Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo s&p još malo pa prošao liniju šampona, samo koliko je to dugoročan rast, kad gledam onaj predivni obrnuti šampon od 11 mjeseca, pa vidimo di smo opet bili završili….
samo je sada ovo desno rame malo više podignuto…

ma kakav cash-r-a, 100% in

Osim naglog rasta prodaje Postojećih kuća i Vodeći indikatori napravili znakovit skok.
Očekivano -0,2% a došlo neočekivano +0,3% i 4 od 10 u pozitivi.

Neka mi netko preporuči brokersku kuću koja radi sa USA tržištem, Ilirika dere provizije od oko 100 jura po transakciji, zna li netko nešto povoljnije? Hvala

Surround all arround when it hits the ground

December Existing Home Sales Rise Unexpectedly, Leading Indicators Up

KUKU LELE [bye]


Zanimljiv graf

I zakljucak je? Hiperinflacija

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Ja bih radije odgovor umjesto stotke, ipak hvala, al nije to prioritet

Surround all arround when it hits the ground


December Existing Home Sales Rise Unexpectedly, Leading Indicators Up

KUKU LELE [bye]

Znači gotova recesija po tebi?

Mislim da smo u fazi kad značajnije nećemo pratiti vanjske burze.

Prva vlada je pala…

Zbog financijskog sloma pala islandska vlada

Vaš link

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

Gledam i ne razumijem.

Za Catepilar znam da je lošije izvješća, ali za Pfizer 117B$, je dobro izvješće.

Pa zašto je onda toliko u minusu Pfizer???
CAT -8.81% PFE -9.24%

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Svijet/tabid/104/View/Details/ItemID/47484/Default.aspx

Zato što PFizer preuzima, a obično preuzimatelju pada cijena.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

Lampadina

jel tebi toliko stalo da ljudi ne izgube novce pa si cijele dane tu na forumu. Ili imaš neke druge interese za toliko drukanje?

GM to lay off 2,000 more workers on slow sales

SAN FRANCISCO (MarketWatch) — "General Motors Corp will lay off 2,000 more workers and extend shutdowns at most of its factories because of slow sales, The Wall Street Journal reported Monday on its Web site."

Moody’s may downgrade Pfizer on Wyeth deal

SAN FRANCISCO (MarketWatch) — "Moody’s Investors Service on Monday placed Pfizer Inc.’s Aa1 long-term ratings under review for possible downgrade following the drug giant’s announcement that it will buy Wyeth in a deal valued at $68 billion. "Pfizer’s key credit ratios would initially erode from ‘Aaa’ ranges to ‘Baa’ ranges."

[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close